Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 50

Thread: Дуралюб-...За и Против

  1. #16
    Запален алфист mll's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    312

    Default

    ...чак сега включвам,че това май е за мен...благодаря за предупреждението,съжалявам,че не съобразих, моля да бъда извинен...още веднъж сори..
    156-2.4-JTD-99;
    156-2.4-JTD-SW-01;

  2. #17
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    125

    Default

    ...аз останах с впечетление, че колегата като инженер и прочее вещ по желязото, реши да сподели малко положителен практически опит ...и аз като подобно такъв, случайно ползвал същите продукти ( не се познаваме, факт ) също реших да споделя своя опит ( впрочем също съм ползвал и други продукти ) ...мисля, че и двамата бяхне достатъчно обективни
    ...сори, ако е прозвучало като скрита реклама ...от моя страна поне - не беше !!!
    ...технически, нивото на форума е доста ниско ...малко положителен практически опит никак не е излишен ...сори, тоя път ако се нарушават нечии "майсторски" интереси

  3. #18
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by mll
    Към fred...и колегите....Колега fred , моите уважения, надявам се че изясних неяснотите по което знам от темата...
    Ок, аз казах моето мнение, ти твоето, всеки си има право на мнение разбира се.Няма да се караме за нищо
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  4. #19
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Правилно и ще се държим културно.


    Бтв, мислех си че КГБ беше казал за делото срещу Дуралюб и че са ги осъдили. И като се разтърсих из форума :


    Ето в темата от преди 3 години.:

    http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... sc&start=0

    Бреххх слонска памет извадих а ?
    Иначе в общи линии отзивите са че поне не вредят тези добавки, но май ефекта им е малко преувеличен.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  5. #20
    Запален алфист mll's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    312

    Default

    ...не само,че няма да се караме за нищо, а напротив-даже няма да се караме и "за нещо"...тук сме за да си помагаме и защото сме алфисти...в отношенията ни няма място за дразги, и същите трябва да са бетон...
    Оценявам компетентността на samara...поздрави,мерси
    156-2.4-JTD-99;
    156-2.4-JTD-SW-01;

  6. #21

    Default

    Никой с никой не се кара....темата няма смисел да се закрива в сегашния й вариант.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #22

    Default Ползвал ли е някой новата добавка на Дуралюб за двигателното масло

    Ползвал ли е някой новата добавка на Дуралюб за двигателното масло?

  8. #23
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by шофер View Post
    Ползвал ли е някой новата добавка на Дуралюб за двигателното масло?
    Нова????

  9. #24
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Рекламата все още се плаща...
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  10. #25
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Аз съм ползвал тази добавка - нищо не усетих. Ако нещо си е тръгнало не мож го спаси, само да го закърпиш докато намериш будалата да му го продадеш. И тая тема не е ли за техническия раздел - за добавките

  11. #26
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    212

    Default

    ползвал съм руският универсален модификатор на
    бензинов пасат 1985 1.6 . Стана ебати самолета и все
    още е такъв ,копа асфалта, затова все още си го карам.
    Не мога да кажа същото за алфата 1.8 д - ба спънатия кон

  12. #27
    Запален алфист tur4in's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Асеновград
    Posts
    475

    Default

    пичове стига глупости. извънземна добавка за нафти, масла, трансмисии. видиш ли се харчат милиони за разработи от автомобилните производители на двигатели и скороти и кво ли не, че и препоръчват разни марки масла. пък то кво било. зимаш просто няква си добавка и сичко става по бързо по тихо по мазно. и оная прахосмукачка дето струва 5000 лева като ми напрайха рекламата и ми са присра. една вода и един парцал и си измивам теракота за без пари. матрака и холовата гарнитура няма да ги тупам с 5000 левова прахосмукачка. по евтино ми е да си купувам нови като се изцапат!

  13. #28
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    212

    Default

    Quote Originally Posted by tur4in View Post
    пичове стига глупости. извънземна добавка за нафти, масла, трансмисии. видиш ли се харчат милиони за разработи от автомобилните производители на двигатели и скороти и кво ли не, че и препоръчват разни марки масла. пък то кво било. зимаш просто няква си добавка и сичко става по бързо по тихо по мазно. и оная прахосмукачка дето струва 5000 лева като ми напрайха рекламата и ми са присра. една вода и един парцал и си измивам теракота за без пари. матрака и холовата гарнитура няма да ги тупам с 5000 левова прахосмукачка. по евтино ми е да си купувам нови като се изцапат!
    еми купи си нова кола като си тарикат

  14. #29
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by tur4in View Post
    пичове стига глупости. извънземна добавка за нафти, масла, трансмисии. видиш ли се харчат милиони за разработи от автомобилните производители на двигатели и скороти и кво ли не, че и препоръчват разни марки масла. пък то кво било. зимаш просто няква си добавка и сичко става по бързо по тихо по мазно. и оная прахосмукачка дето струва 5000 лева като ми напрайха рекламата и ми са присра. една вода и един парцал и си измивам теракота за без пари. матрака и холовата гарнитура няма да ги тупам с 5000 левова прахосмукачка. по евтино ми е да си купувам нови като се изцапат!
    За прахосмукачката бъркаш. За добавките много реклама, много шум, но май файда поне аз не съм усетил. Но и не съм специализирана лаборатория

  15. #30

    Default

    Колеги МОЛЯ ВИ!!!
    Под новата добавка на Дуралюб,имам в предвид DURA LUBE Pour&Go?!
    Моля само който я е ползвал.
    Като се заяждате и базикате НЕ ми помагате.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •