Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: GTV Drift

  1. #16
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    мм сори, нямаше как да го кажа като предупреждение, да не връткате там, ама за другите, може

    та на жълтите павета има куп забранени завои, ограничения, преминаване на непрекъсната линия и квото се сетиш

    да не всявам пак паника

    и камерите май са от кръстовището на Мария Луиза, триъгълника с Дондуков, пред БНБ, пред галерията на пешеходната пътека, на Раковска, пред парламента, та до Левски
    и май няма място, което да не остава покрито
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  2. #17
    започва да се пристрастява BAKA's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Posts
    33

    Default

    е поне ще има видео на дрифт с GTV и то професионално заснето с повече от една камера
    Алфа е диагноза
    Аlfa 147 JTDm
    Alfa GTV Extreme
    Alfa 159 SW 1.9 JTDm

  3. #18

    Default

    хахаххаха
    не му говорете така, че момчето ще сънува как е вече -35 точки егати
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    33

    Default

    невинен съммм то е без да неизкам аз такова само малко ама то иначе стана итои така и от тук така и пуррр ......

  5. #20
    Загаснал алфист BAS_SEEKER's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Posts
    86

    Default

    живея в този район и само да валне малко дъжд секи завой е на дрифт. камерите хващат само минаване на червено. Поне това си доказвам от 2 години или ако стане някво престъпление катастрофа и тн само тогава връщат записа. иначе няма никакви проблеми с камерите стига да не се минава на червено всички светофари светофарите между орлов мост и ботев. също така никъде в софия няма стационарни камери за скорост. и на мен едно време ми разправяха как на тунела на люлин имало камери за скорост ама вече пътите които съм минавал с над 160 са толко много че нямам думи. на плиска също няма а много хора си мислят че има. но на няколко пшатрулки вече има камера която засича и скороста и дори не те спират.
    MG ZR160 03' - настоящата
    145 2.0 TD 97' - бившата
    GTV 2.0 16V 97' - по-бившата
    SPL Fan

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    166

    Default

    най лесно става на дъжд ...ма си е малко опасничко...'ма там е тръпката.Иначе си требе тренинг
    145 1.6boxer

  7. #22

    Default

    колеги нека само да не коментираме за направени "безумни" нарушения особено в рамките на града, където е много опасно за много хора наоколо! Никой не е идеален и всеки се искушава от време на време и кара бързичко и на мен ми се случва това е ясно, но да не го огласяваме така, че да не се толерира излишно!
    Доста луди глави четат и да не ги подстрекаваме....просто в града НЕ!!
    Иначе тези коли са за да се "юркат" то е ясно и това ни движи кръвта, но нека да толерираме да е на безопасни места

    съвсем добронамерено исках да споделя
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  8. #23

    Default

    вчера е другаря Търтей се качихме вечерта към 10 на бояна за да замерим температуреата в казанчето на кочината, че нещо се ебава датчика и там инаше една много приятна, широка и заледена права отсечка. Пичове вече мога със сигурност да кажа че дрифт с ГТВ МОЖЕ да се прави и то какъв! страшно си се носи на лед, нооооооо.......толкова ми беше гадно за колата и толкова ме беше страх да не я изплющя че не е истина! Търтея искаше да я врътне и като започна аз почти се разплаках! много я обичам тази кошница за да си позволя да я потроша за глупости! иначе пак казвам на заледено си се върти перфектно! колеги нека не си чупим колите!

  9. #24
    започва да се пристрастява BAKA's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Posts
    33

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer
    вчера е другаря Търтей се качихме вечерта към 10 на бояна за да замерим температуреата в казанчето на кочината, че нещо се ебава датчика и там инаше една много приятна, широка и заледена права отсечка. Пичове вече мога със сигурност да кажа че дрифт с ГТВ МОЖЕ да се прави и то какъв! страшно си се носи на лед, нооооооо.......толкова ми беше гадно за колата и толкова ме беше страх да не я изплющя че не е истина! Търтея искаше да я врътне и като започна аз почти се разплаках! много я обичам тази кошница за да си позволя да я потроша за глупости! иначе пак казвам на заледено си се върти перфектно! колеги нека не си чупим колите!
    охооо и не казваме.... чупи купи нали знаеш. ама требеше да ме викнеш и аз да се повъртя
    Алфа е диагноза
    Аlfa 147 JTDm
    Alfa GTV Extreme
    Alfa 159 SW 1.9 JTDm

  10. #25

    Default

    с мойта кви дрифтове са се получавали и с скорост 130-140км но инцидентно между колите и кав късмет да не я ударя някъде.иначе като съм се се мъчил наистина е трудно иначе с ръчна я завъртам на 360 градуса в тясна уличка но риска си е голям с тея пластмаси.ударих леко леко един бакшиш отзад падна ми номера и бронята не можа да се счупи но се огъна отсрани не личи но аз или някои от вас ще разбере кво да я прая не е счупена но изправя ли се тая пластмаса.пък варна има един наш колега но нее в форума той има две черна и червена.червената е постоянно без предна броня все ударена тая кола с голям спойлер отзад много е як и все с различни джанти.незнам как е кара ама е потрошена винаги.бях го питал за другата на една бензиностанция щото не съм го виждал с нея каза че е 2.0ТВ V6 ама все тая кара.червената алфа всяка година е на любителското рали ЧЕРНО МОРЕ разбрахме се тая година и аз ше се пусна да видим от мойте пластмаси кво ше остане.трябва да поръчвам джанти на мойта за пролета че нямам смятам GTA някои знае ли цени нещо кои ги внася.пишете колеги
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •