Results 1 to 3 of 3

Thread: колата ми се повреди :(

  1. #1
    Guest

    Default колата ми се повреди :(

    Здравейте,


    съжалявам, че ви занимавам с моите проблеми...
    Вчера ми се развали колата - просто се чу по-различно бръмчене и след това изгасна. Като въртя ключа да запаля пак - само дава контакт - НИЩО ПОВЕЧЕ - все едно е УМРЯЛА ...
    Моля ако имате идеи и предложения СПОДЕЛЕТЕ - ще Ви бъда задължен...
    колата е Ланчия У 10

  2. #2
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Колега, нещата както си ги описал хич не са на добре Май е блокирал мотора Сигурно си скъсал ремък или е превъртял. Включи на 5-та и пробвай да я лашнеш напред-назад. Виж дали ще превърти. Не я теглете с друга кола да не стане "салатата" по-голяма. Ако неще да стане нищо, бегай при майстори да го отварят.

  3. #3
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Аве аз бих казал че така обеснени нещата просто НИЩО не е ясно ако дадеш повече подробности няма да е лошо

    Не случайно помолих всички да си напишат ТТ данни в подписа. Сега трябва да питам кой Y 10 с кой двг и т.н в движение ли го направи и т.н. А ве хора тука няма нострадамуси дайте ни инфото което трябва за да можем да помогнем.

    Мислех да не отговарям точно заради горепосочените аргументи ама ... Dodo виновен
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •