Results 1 to 5 of 5

Thread: Питане за добър сервиз за AlfaRomeo в Пловдив

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    92

    Default Питане за добър сервиз за AlfaRomeo в Пловдив

    Здравейте колеги майни от доста време се надявам да намеря правилният сервиз за подръжка на AlfaRomeo в Пловдив, но май няма да успея скоро Имам доста познати по сервизи и тн.., но нито един от тях не ми е дал основание да му завещая колата си сутринта и да си я взема вечерта готова качествено направена! Моля ви ако някой има идея за подобно местенце в града ни, моля да сподели! Основният ми проблем е при вървенето на бензин (нещо не ме радва когато колата е студеня - сякаш не поема газта- на място се форсира но в движение не! Когато загрее проблема изчезва но все пак града ни не е кой знае колко голям и докато заегрее вече съм на работа
    Предварително ви благодаря!
    Alfa Romeo 155 2.0 TS 8V '95 Вече Бивша

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    пловдив
    Posts
    36

    Default

    здр колега.
    пробвай на сервиз формула-питай за Дидо.аз съм ходил там и съм доволен от работата им.намира се до Коматевския възел в посока към затвора на ололо 200-300 м. в дясно от пътя или при киряков в Остромила в дясно от заведението "при таньо" но там май са повече по ходовата част.Успех
    alfa romeo 155 1.8 8v

  3. #3
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Двора на Мототехника- сервиз Елеганс. Влизаш в двора и само напред.
    Там чоплят доста Алфи
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  4. #4
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    и на други колеги от форума съм го препорчвал хари е твоят човек
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    92

    Default

    Благодаря ви колего мился че ще се ориентирам към Елеганс - ходил съм веднъж там но в общи линии имаха доста работа и не можаха да погледнат моята "баба" но все пак ми направи доста добро впечатление защото въпреки натовареният си график се държаха доста на ниво, а сега като знам че й други са доволни от тях определено ме печелят като клиент Въф Формулата в Кичука съм ходил не веднъж и за Дидо мога да кажа, че наистина си разбира много от работата и съм го препоръчвал също на много хора, но вече с него не можем да се гледаме много много просто на няколко пъти постъпи прекалено некоректно към колата колата на брат ми и от тогава бих отишал само и единствено при много екстремни слукаи! Утре почивам и от сутринта се захващам самичак със смяна на задни накладки след което тичам към Елеганс за диагностика Благодаря ви още веднъж!
    Alfa Romeo 155 2.0 TS 8V '95 Вече Бивша

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •