Съжалявам много,но когато понягога всичко върви на обратно,човек е безсилен да се справи.И мен ме е яд,че не можах да доида,но 3 дни пред исрещата одкрих че ми е скъсан външният маншон на полуоската.Решихме,че ще успеем да го сменим бързо,защото ни е стори лесно,понеже е външен (откъм колелото) и започнахме.Оказа се обаче не толкова лесно.Първо голямата гайка на полуската беше ужасно стегната и клеясала.След като я развихме се оказа че и вътрешният маншон (откъм скоростната кутия) е скъсан,но просто не се е виждал преди да махнем колелото и корите м/у колелото и двигатела.Оказа се също че и шарнирният болт е "леко" разбит и почти за смяна,та решихме да сменим и него,но се оказа че не може да се смени само болта,ами направо се сменя целият носач с тампоните и всичко останало.Едно по едно сменихме маншоните,шарнира с носача и тампоните към тях и както сами се досещате повторихме операцията и от другата страна на другото колело,защото като сменяме от едната страна е почти наложително да сменим всичко и от другата.Сега предницата на колата е стабилна и сигурна,ама не и аз- 2бр. носачи по 54лв. 4бр маншони по 4,5лв плюс други разходи всичко 130лв. Не е много,ама не когато ги даваш на куп и това е без труда по ремонта понеже ги сменяхме аз и един мой приятел. Та това е новото около мен.Още веднъж:Съжалявам,и то много че не можах да доида на срещата,но ще гледам да се реванширам по нататък.Може да си разменим телефоните и като не можем да се съберем всички,може да се чуваме и да се виждаме по отделно на по кафе да пообменяме опит и да се олакваме един на друг. моят е: 0889/198 404