Results 1 to 5 of 5

Thread: Издирва се спешно добър майстор в Пловдив

  1. #1
    Старши алфист DJ_STIVAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    37
    Posts
    521

    Default Издирва се спешно добър майстор в Пловдив

    Здравейте, както се вижда от подписа карам 33 QV. Много хубава кола с много проблеми (всички ги знаем ) Та от както съм я купил ми превърта няколко пати 2-ри биелен лагер. Смених всичко по двигатела до последната дреболиика, кара 6 месеца и сега пак се почна. Потърсих съвет от Лисан за проблема и каза че ще го направи и днес тъкмо се бях запътил към него и отново изтрака "някои" биелен лагер, та..... няма как да стигна до Лисан да излекува хубавицата ми. Та въпроса ми е... Знае ли някой добър алфа майстор в Пловдив, защото явно няма да мога да стигна до софия. Мерси много

    Мод. Едит: Колега, пиши по-смислени заглавия!
    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO KINUGAWA TD06SL2 - 25G Billet; Madness Motorsport Remap; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

  2. #2
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    а какъв беше проблема от итал феста какво и беше станало?какво се беше счупило тогава?аз съм този тип дето те дърпа до пловдив пиши ми на скаип да те пратя при един човек да разговаряш със него
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  3. #3
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Да знам добър майстор в Пловдив-даже цели 2
    Боби-0889/034571 и Митко 0889642195,втория обикновено има много работа и незнам дали ще имаш късмет да ти обърне внимание,но пробвай ги и двамата -много са добриОт опит го казвам.Успех

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  4. #4
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    922

    Default Re: Помощ. Издирва се спешно!!!

    Quote Originally Posted by DJ_STIVAN
    Здравейте, както се вижда от подписа карам 33 QV. Много хубава кола с много проблеми (всички ги знаем ) Та от както съм я купил ми превърта няколко пати 2-ри биелен лагер. Смених всичко по двигатела до последната дреболиика, кара 6 месеца и сега пак се почна. Потърсих съвет от Лисан за проблема и каза че ще го направи и днес тъкмо се бях запътил към него и отново изтрака "някои" биелен лагер, та..... няма как да стигна до Лисан да излекува хубавицата ми. Та въпроса ми е... Знае ли някой добър алфа майстор в Пловдив, защото явно няма да мога да стигна до софия. Мерси много
    Ти си ебати каръка,ако ти трябват части може да ми звъннеш Ако не намериш майстор в Пловдив и София е вариант Успех
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  5. #5
    Старши алфист DJ_STIVAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    37
    Posts
    521

    Default Re: Помощ. Издирва се спешно!!!

    Quote Originally Posted by Lisan
    Quote Originally Posted by DJ_STIVAN
    Здравейте, както се вижда от подписа карам 33 QV. Много хубава кола с много проблеми (всички ги знаем ) Та от както съм я купил ми превърта няколко пати 2-ри биелен лагер. Смених всичко по двигатела до последната дреболиика, кара 6 месеца и сега пак се почна. Потърсих съвет от Лисан за проблема и каза че ще го направи и днес тъкмо се бях запътил към него и отново изтрака "някои" биелен лагер, та..... няма как да стигна до Лисан да излекува хубавицата ми. Та въпроса ми е... Знае ли някой добър алфа майстор в Пловдив, защото явно няма да мога да стигна до софия. Мерси много
    Ти си ебати каръка,ако ти трябват части може да ми звъннеш Ако не намериш майстор в Пловдив и София е вариант Успех
    ок. ще го имам напредвид.дано намера маистор да оправи двигателя, сега ще званна на телефоните по-горе да видим кво ще каят.за сега скоростната кутия остава на заден план. sorry za greshkite ,no vse o6te nqmam kirilica na pocketa i polzvam konvektora
    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO KINUGAWA TD06SL2 - 25G Billet; Madness Motorsport Remap; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •