Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 43

Thread: НАКЛАДКИ

  1. #1

    Default НАКЛАДКИ

    МОЖЕ ЛИ НЯКОИ ДА МИ КАЖЕ ОТ КАДЕ ДА СИ КУПЯ ИСТИНСКИ НАКЛАДКИ ЗА 155ТС 1,7

  2. #2
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    на кои им викаш истински?
    но от ауто италия по-истински няма да има
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  3. #3
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    особено пък ако имат и на склад
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  4. #4
    Guest

    Default ZA nakladkite

    Hora vsichki nkladki sa pochti ednakvi!Karali sme gi vsjakakvi taka che ne se vteljasvaite!T.E. otivash vav magazin kadeto se prodavat chasti za nashite avtomobili i kazvashaite mi nakladki za....ALFA vzimash,slagash,karash i ako ne svursat v ramkite na 20 000km.(pone pri men e taka)proverjvate kolko e ostanalo ot ferodoto,ako e po-malko ot 1/3 znachi karate po-slabo ot men A,ako ferodoto e poveche ot 1/3 togava po-dobre shte bade da smenite tezi nakladki vmesto diskovete.
    Koito iska da me poslusha neka da si vzeme nakladki REMSA testvani sa i stavat za karane.He se opichat lesno ine skurcat.

  5. #5
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Та като стана въпрос за накладки.Процедурата тактична е следната: Отиваш в магазина взимаш феродо заедно с нитовете,сваляш ковеш и качваш.Аз направих така за 15 лв. си подмених всичкото феродо,спира перфектно,не скърца и е с МОЛБИДЕН ХИМИЧНАТА ФОРМУЛА Е НЯМАМ В МОМЕНТА!Търсете испанско феродо!!!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  6. #6
    Guest

    Default

    da i taka moje,no loshoto e che dokato se iznosi ferodoto nitovete(kakvito ida sa)sa napravili finni derugi v diskovete i sled smjana na nakladki sopirachnija pedal sedi gumen m/y 500-700km.dokato ferodoto se iznosi po derugite.drug variant eda svaljash nakladkite na vseki 2000-3000km. za da proverish dali sluchaino ne se e iznosilo ferodoto do nitovete ta da kovesh nanovo.Taka moje da se postignat visoki rzultati za veme,i sled vseki pat shte ti bade po-lesno,i po-lesno dokato edin den pri komanda-"GAIKI DOLU!!!"ne se razpadne cialata spirachna sistema

  7. #7
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Ама брато ти преди да ги монтираш ги прешлайфаш леко и готово!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  8. #8
    Guest

    Default

    Радвам се, че ме подсещаш за това приятелю, но по-добре си е накладки от магазина! Тези форми на самодейност според мен са опасни и не рентабилни! Ще се радвам да си поговориме на живо като се видим (може би при вас!) на някоя среща.
    ХА-ХА-ХА ПИША НА КИРИЛИЦА!!!

  9. #9
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Нищо против,твоя воля!!!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  10. #10
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Аз ще трябва да сменям моите скоро, но не разбрах каква марка да си купя точно
    Предпочитам да са меки, за да не свирят и да не ми скапят диска, че ги сменях миналата година Направи ми впечатление, че сегашните не ми цапат джантите и май върху диска
    Карал съм LUCAS на предишни коли и съм бил много доволен винаги. Тук имаше един магазин на Симеон, ама го разтуриха
    Някой знае ли от къде може да се вземат читави LUCAS или да ми препоръча някаква друга марка нещо което е тествано вече?

  11. #11
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Оригинални има в Ванто и Александър - доста добри са! Но само оригинални! От останалите не купувайте феродо! - по-лоши от тия са само Симер Другите които ви препоръчвам са Бендикс цената им е като на орихиналните но са малко по добри
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  12. #12
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    От останалите не купувайте феродо! - по-лоши от тия са само Симер
    що бе бобо аз съм със феродо и да си кажа съм много доволен от тях вече 30хил.км карам с тях и няма проблеми добре се държат
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  13. #13
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Оригинални има в Ванто и Александър - доста добри са! Но само оригинални!
    Бобо тия пичове от Александър имат само някакви RC на цена 23лв. много съмнителна цена Имали оригинални, ама ги свършили на 50лв. били. Звънях във Ванто и имат, ама са 70лв.
    Звънях и T&N и имат някакви италянски (били първично вграждане във ФИАТ сега) на цена 28лв. казаха ми, че били меки, ама незнам
    Предпочитам да си взема такива дето да ги сменям през 10хил. отколкото да сменям дискове през 15хил.

  14. #14
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default FERODO

    Quote Originally Posted by Bobo
    Оригинални има в Ванто и Александър - доста добри са! Но само оригинални! От останалите не купувайте феродо! - по-лоши от тия са само Симер Другите които ви препоръчвам са Бендикс цената им е като на орихиналните но са малко по добри
    не си прав за
    FERODO-те са на класове-Премиер,Таргет и рейсинг-вносител е София Експорт,имам наблюдения,купувайте си поне среден клас-червената кутия
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  15. #15
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default Re: FERODO

    Quote Originally Posted by virusalfa
    Quote Originally Posted by Bobo
    Оригинални има в Ванто и Александър - доста добри са! Но само оригинални! От останалите не купувайте феродо! - по-лоши от тия са само Симер Другите които ви препоръчвам са Бендикс цената им е като на орихиналните но са малко по добри
    не си прав за
    FERODO-те са на класове-Премиер,Таргет и рейсинг-вносител е София Експорт,имам наблюдения,купувайте си поне среден клас-червената кутия
    аз си карам бабката с 4ервените и съм доста доволен свършват си за 10-15 хил км на ръ4кане и от 200 си спират до 0 без да се палят е не съм със спарко дискове но все пак съм доволен и от оригиналните

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •