Results 1 to 10 of 10

Thread: Facelift Alfa 159

  1. #1

    Default Facelift Alfa 159

    Здравейте,
    може би ще ви е интересно да научите какво раЗбрах днес от човек работещ във Фиат. ПреЗ Март 2008 година пускат на паЗара преработена версия на 159/Спортвагон , така наречения Фейслифт, ще се промени малко виЗията и ще има нови мотори, както и нови платове За седалките, няколко месеца по късно ще има Фейслифт и на Брера.
    Освен това пускат на паЗара дългоочакваната Ланчиа Делта, която е на платформата на новото Браво, от нея ще има и версия 2.0 Турбо бенЗин с 300 коня.
    Края на догодина пускат Фиат 500 с 1.6 Турбо и 200коня.

    Информацията е 100% сигурна.

  2. #2
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    и ше опраат задните врати ?
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  3. #3
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Quote Originally Posted by търтей
    и ше опраат задните врати ?
    Какво им е на задните врати?
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  4. #4
    започва да се пристрастява thedon's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    45

    Default

    Искам да видя снимки, интересно ми е какво точно ще променят на тая зверска муцуна...

  5. #5
    Старши алфист botsos's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, кв. Лозенец
    Age
    39
    Posts
    672

    Default

    Quote Originally Posted by bo
    Quote Originally Posted by търтей
    и ше опраат задните врати ?
    Какво им е на задните врати?
    Оставили са пластмасите, където е трябвало да има дръжки като на 156 (в колонката)..... и е грозно!
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed '00
    Alfa Romeo 155 1.7 T.S. '94
    Alfa Romeo 90 2.0 '87

  6. #6
    Запален алфист ZoE23's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    433

    Default

    Качете някоя снимка на фейслифта ?
    Grande Punto 1.9 Sporт
    98 Alfa 145 1.6 16V TS-bivshata

  7. #7
    започва да се пристрастява thedon's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    45

    Default

    Аз никъде не намирам снимки освен тази фотошопната простотия, която въобще не ми харесва. Взето е директно от М пакета на BMW 5 серия.


  8. #8
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    около март се очаква ново шаси,което щее с около 90кг по леко за брера и 159.иначе 2009/2010 се очаква 2.4 битурбо оклоо 300 коня и версия ГТА с двигателя на мазерати около 500коня в лимитирана серия.това ми го каза състезател и пилот на алфа.
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  9. #9
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Варна
    Posts
    6

    Default

    Колеги за вас не знам,но лично аз се надявам да пипнат малко интериора,в смисъл леки козметични промени,в момента интериора на 159 определено не отговаря на тази извънземна външност,нещата са малко как да кажа........без внимание към детайла,главно по таблото са някак простовати нещата(лично мнение)в TI съм съгласен че са в пъти по-добре ,сядах скоро в една 159 черна,с бордо кожа, за салона грам нямам забележка,обаче таблото,и корите на вратите лично на мен много не ми се нравят,загледайте се примерно в някой конкуренти като А4 или Пежо 407,нещата са по-добре мислени,за мен просто тоя дизайн на 159 доста вдига очакванията за колата и вътре е малко разочароващо-лично мнение,знам че има хиляди поклонници на сектата Алфа за които говоря глупости

  10. #10
    Старши алфист kopele-mopele's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    25

    Default

    Quote Originally Posted by MBoeV View Post
    Колеги за вас не знам,но лично аз се надявам да пипнат малко интериора,в смисъл леки козметични промени,в момента интериора на 159 определено не отговаря на тази извънземна външност,нещата са малко как да кажа........без внимание към детайла,главно по таблото са някак простовати нещата(лично мнение)в TI съм съгласен че са в пъти по-добре ,сядах скоро в една 159 черна,с бордо кожа, за салона грам нямам забележка,обаче таблото,и корите на вратите лично на мен много не ми се нравят,загледайте се примерно в някой конкуренти като А4 или Пежо 407,нещата са по-добре мислени,за мен просто тоя дизайн на 159 доста вдига очакванията за колата и вътре е малко разочароващо-лично мнение,знам че има хиляди поклонници на сектата Алфа за които говоря глупости
    Наистина колега - пълни глупости говориш според мен 407-цата е най-големия кенеф в който съм се качвал... карал съм общо около 16000 км топ модела на първото 407, фул екстри, беше на около 10000 км, когато седнах за пръв път в него... Служебна кола, т.е. не е много жалена За 50000 км се разтропа интериора брутално... аудио системата й (JBL) не може да стъпи и на кутрето на фабричното BOSE монтирано на 159... 407цата е пълна със десетки (повечето абсолютно излишни) копченца... отвратително е! А4 съм карал само от последното към настоящия момент поколение... наречи ме сектант ама и то ми се видя голямо дърво
    155, 156, 159 That's the way I count
    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •