Results 1 to 6 of 6

Thread: Смяна на накладки на задните колела

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    92

    Default Смяна на накладки на задните колела

    Здравейте колеги, днес цял следобяд се мача да сменя накладкит ена задните колела но уви неуспешно! Единственото което успях да сътворя е да махна старите и хептен да я втасам защото сега не само че нямам нови накладки ами и стари си нямам и само оставих спирачният апарат да виси и сложих колелото за през ноща, че... такива са ми саседите че малко ме е страх на крик да я оставя
    Моля ви д ами дадете маничко инфо ако сте сменяла защото при мен буталото на цилиндарчето е изкочило и не мога да поставя двете нови накладки 1.5 мм не ми достигат за да ги сложа
    Предварително ви благодаря!
    Поздрави
    Alfa Romeo 155 2.0 TS 8V '95 Вече Бивша

  2. #2

    Default

    Буталото се прибира с въртене. Ако е добре раздвижено се завива докрай на ръка
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    92

    Default

    малииии колега благодаря ти много а то горкото бутало схто бой с чука и отжерки изяде ако знаеш утре схте му се извинявам много
    Alfa Romeo 155 2.0 TS 8V '95 Вече Бивша

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    Quote Originally Posted by ParisWind
    малииии колега благодаря ти много а то горкото бутало схто бой с чука и отжерки изяде ако знаеш утре схте му се извинявам много
    Значи малко си го бил...
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  5. #5
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default :-)

    Поредно доказателство че 10 минути четене спестява много. И внимаваи с напасването на каналите в които влиза пъпката на накладките
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    92

    Default

    Благодаря колега, наистина си доста прав че информацията е от полза и то доста! Тъй като днес съм на работа инструктирах баща ми да ги погледне и искренно се надявам, че ще се смили над мен и ще даде едно рамо днес, защото най-близкият ми почивен ден е Сряда, а сутрин преди работа ще ми е доста трудно в задръстванията да стигна до сервиза при положение, че на едното колело сега само съм сложил спирачният апарат без накладки на него
    Alfa Romeo 155 2.0 TS 8V '95 Вече Бивша

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •