Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 80

Thread: Предезвеквам KGB на реванш с QV-то

  1. #46
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Преддполагам слага добавки.... инак не си го преддставям... ии ссега се сещам че тези добавки трябва да си ги смятате към разхода на колите /автомобилите не са на дизел/ като се хвалите колко е нисък
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  2. #47
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Дано уважаемите гости на форума от чужбина никога не разберат какво е писано в тая тема :
    Един понастоящем два дизела въздиша по бившия си бензин, дето междувременно е претърпял 2-ри основен ремонт. Друг подскача срещу дизелите, а същевременно хвали на Неокил нафтата и сам той кара такава...

    Евала на Киро и Григор! Това са хора с принципи! естествено, аз тайничко си мечтая като порасна, да стана като Киро по-скоро, че да подкарам едни 185 смърдящи коня

    Но оффенце, надявам се
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  3. #48
    Старши алфист AlfaRomeo's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Велико Търново
    Age
    35
    Posts
    933

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy
    Дано уважаемите гости на форума от чужбина никога не разберат какво е писано в тая тема :
    Един понастоящем два дизела въздиша по бившия си бензин, дето междувременно е претърпял 2-ри основен ремонт. Друг подскача срещу дизелите, а същевременно хвали на Неокил нафтата и сам той кара такава...

    Евала на Киро и Григор! Това са хора с принципи! естествено, аз тайничко си мечтая като порасна, да стана като Киро по-скоро, че да подкарам едни 185 смърдящи коня

    Но оффенце, надявам се
    Луд Съм МаМо пАрИтЕ нЕпоЗнаВаМ...


    EX`146 2.0 TD
    EX`146 2.0 16v TS

  4. #49
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Аз немога да разбера за какво мешите дизела и спорта, като това са съвсем несъвместими неща, поне според мен де............пример имам и 2,4 литра чипната дизелова печка и 2.0 TS 8V атмосверка в къщата и просто ви казвам, че TS на страт бие като стой та гледай бързата печка, тва са фактите
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  5. #50
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    искам да кажа и още нещо относно дизелите, понеже напоследък гледам доста се пише на тази тема, а аз все си мълча, та така викам да кажа на господата дизелджии да вземат да се приземат ли и аз не знам кво да направят, ама това вече е смешно, то не бива фалене не бива ама това тяхното вече е ГРУБО, че печките що годе вървят прилично днешно време вървят така е, горят малко гориво и това е така, ама дето се вика, човек ви подаде пръста вие му лопнета ръката немога да се съглася, стига сте издигали дизела в спортни висоти като това едва ли скоро ще стане
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  6. #51
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Quote Originally Posted by Kostadin
    искам да кажа и още нещо относно дизелите, понеже напоследък гледам доста се пише на тази тема, а аз все си мълча, та така викам да кажа на господата дизелджии да вземат да се приземат ли и аз не знам кво да направят, ама това вече е смешно, то не бива фалене не бива ама това тяхното вече е ГРУБО, че печките що годе вървят прилично днешно време вървят така е, горят малко гориво и това е така, ама дето се вика, човек ви подаде пръста вие му лопнета ръката немога да се съглася, стига сте издигали дизела в спортни висоти като това едва ли скоро ще стане
    Ако прочетеш последните теми че видиш, че тези с бензинките предизвикват дизелите. А и малко ме съмнява, че твоята 155-ца е по-бърза от 2.4 JTD с чип

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  7. #52
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Quote Originally Posted by Kostadin
    искам да кажа и още нещо относно дизелите, понеже напоследък гледам доста се пише на тази тема, а аз все си мълча, та така викам да кажа на господата дизелджии да вземат да се приземат ли и аз не знам кво да направят, ама това вече е смешно, то не бива фалене не бива ама това тяхното вече е ГРУБО, че печките що годе вървят прилично днешно време вървят така е, горят малко гориво и това е така, ама дето се вика, човек ви подаде пръста вие му лопнета ръката немога да се съглася, стига сте издигали дизела в спортни висоти като това едва ли скоро ще стане
    Според модата да се пише на Инглиш ще кажа - Ю а ре май хиро

    -------------

    Иначе според мен дори е жалко че няма кой да преведе тези епични спорове... а най-лошото е че дори да се преведат в тях има история + типично Български думи които нямат превод...

    ---------------------

    Фнт,
    а ако ти прочетеш още по-стари теми ще видиш че тука става дума за нещо като "Бунта на първородния" /това е и заглавие на статия в Ауто Мотор ънд Шпорт на тема новите бензини/.... търпим, гледаме, търпим, помагаме, съчустваме... ама... всяко нещо си има граница
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  8. #53
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Абе не знам, Глигоре, ама в случай и в двете теми бензинджии (и двамата бити до посиняване от дизели, и то неведнъж, доколкото разбирам) предизвикват на дуел кротките и безобидни дизели, които навремето неведнъж са им накъсвали ританките...

    И май пак ще го направят.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  9. #54
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Quote Originally Posted by Kostadin
    Аз немога да разбера за какво мешите дизела и спорта, като това са съвсем несъвместими неща, поне според мен де............пример имам и 2,4 литра чипната дизелова печка и 2.0 TS 8V атмосверка в къщата и просто ви казвам, че TS на страт бие като стой та гледай бързата печка, тва са фактите
    Коце братле зависи много от чипа
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

  10. #55
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by pinko
    бензинджии (и двамата бити до посиняване от дизели, и то неведнъж, доколкото разбирам) предизвикват на дуел кротките и безобидни дизели, които навремето неведнъж са им накъсвали ританките...

    И май пак ще го направят.
    Аз със QV-то съм падал 4-пъти общо от някакви коли единият път от дизел от който сега искам реванш та туй дизел да ме бие много не знам какво е и не ми е ясно кой разпространява вредни слухове. Те дизелите си вървят като се направят ама като нормални коли а не като бегачки, докато бензина като се направи.......

  11. #56
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Пинко,
    ти си с най-много опит от вички в форума /по тестване, гаране и вандалстване на какви ли не коли/

    Според мен Гиги в последния си пост е напълно прав..... визирам:

    "Те дизелите си вървят като се направят ама като нормални коли а не като бегачки, докато бензина като се направи......."
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  12. #57
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy
    Дано уважаемите гости на форума от чужбина никога не разберат какво е писано в тая тема :
    Един понастоящем два дизела въздиша по бившия си бензин, дето междувременно е претърпял 2-ри основен ремонт. Друг подскача срещу дизелите, а същевременно хвали на Неокил нафтата и сам той кара такава...
    Ами въздишам защото виждам какво съм загубил като се набих с въглищарки ако беше обратното дали щях
    А ремонтите ти остави, че ако ти покарам твойта както е карано QV-то надали щеше да става и за ремонт пък те са вследствие на некадърен майстор и счупен картер :P
    По принцип съм писал и друг път за 156 и 166 между бензин до 2.0 и дизел по добре дизела, защото само с чип и хоп минаваш акцизната зона а бензина нагоре си е акцизен а и си харчи, та ако имаш пара естествено че взимаш бензина, някой да е виждал Мазерати на нафта

  13. #58
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by Grigor
    Пинко,
    ти си с най-много опит от вички в форума /по тестване, гаране и вандалстване на какви ли не коли/

    Според мен Гиги в последния си пост е напълно прав..... визирам:

    "Те дизелите си вървят като се направят ама като нормални коли а не като бегачки, докато бензина като се направи......."
    Ключовата дума е "нормални" коли.

    Съгласен. Обаче - вие що сте решили, че която и да е от ваште коли - независимо дали нафтова или бензинова, е бегачка?

    Реално погледнато във форума няма нито една истинска бегачка (ама в истинския смисъл на тая дума). Всичко, на което сме свидетели, са отчаяните напъни на некви пубери (без да се обиждат, ама така се държат) да си мерят пишките с малко или повече пипнати съвсем цивилни модели.

    Затова ми е твърде странно какво удоблетворение аджеба изпитват някои хора, победили при съвсем аджамийски стартове с един всекидневен автомобил друг всекидневен автомобил. Или както е казано по-горе - нормален.

    Съвсем несериозна работа според мен. Ма щом ви влече - дерзайте. Само дето е тъпо да се карате и да си разваляте отношенията за такива откровени глупости.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  14. #59
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Ние за това няма да се скараме - поне не и аз. Има много други, много по-сериозни поводи за скандали ако си търсим такива.

    Аз не ги !, най-малкото не в форума, и не в спор Бензин срещу дизел !

    Иначе знам че колите ни не са бегачки, но след 4-5 модификации минават и границата на нормалните коли.... стават си малко хибриди /за мен/ - ем са нормални, ем не са... абе. шантава работа. Иначе си прав на 100%
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  15. #60
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Изместваме темата на друго място.
    Със сигурност всички в този форум ако имаха възможност щяха да карат "истински бегачки", без да знам точното определение на тази дума.
    Но определено според мен тук има бегачки, защото не е нужно да края кола за стотици хиляди левове с 5.0 литров двигател и да спираш вечер пред Планет клуб. Бегачка е да караш А6 3.0 дизел и някаква Алфа 1.6 да те накара да се замислиш защо си дал 80 000лв за Ауди...

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •