Results 1 to 7 of 7

Thread: Съвет за панела на централната конзола

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, кв. Лагера
    Posts
    175

    Default Съвет за панела на централната конзола

    Искам да попитам дали ниакои знае каде се продава панел за централната конзола на Alfa Romeo 156 че моя е махагонов и ме дразни адски много а искам да е карбонов. А ако може да ми кажете и цената че се опасявам че ще е дебела. Благодаря ви предварително!!!
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99’

  2. #2
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Предполагам че във Ванто треид ще има най лесно е да им звъннеш по телефона и да питаш.

  3. #3

    Default

    Можеш да го поръчаш от ВантоТреид както е споменал колега, също и в АлександърАуто.

    Не знам дали при италянеца имат подобни неща....но там има по-принцип всякакви джунджории.

    п.с: Август месец в Италия нищо не работи...ако мислиш да правиш поръчка го имай в предвид.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #4
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default Re: Съвет за панела на централната конзола

    Quote Originally Posted by KiKo
    Искам да попитам дали ниакои знае каде се продава панел за централната конзола на Alfa Romeo 156 че моя е махагонов и ме дразни адски много а искам да е карбонов. А ако може да ми кажете и цената че се опасявам че ще е дебела. Благодаря ви предварително!!!
    тоя "махагонии" дразни доста хора, ама ако си смениш конзолата ... кво остава за волана ? а скоростния лост? ....
    то става дявол на магаре;(
    карбоновия интериор върви със спорт пакета, кожен волан и кожена топка на скоростния лост...
    ако си мераклия ... всичко може де
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  5. #5
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    И с карбона и кожения волан имаш детелинка-лепенка . А аз вече два месеца чакам от Александър ауто едни дреболии, бавничко става

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, кв. Лагера
    Posts
    175

    Default

    То е ясно че ще сменям и другите неща ама за сега това ми е най-големия проблем. За волана съм решил да му сложа кожа а скоростния лост ще го сменя с някакъв друг. Благодаря ви за Инфото!!!
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99’

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    52

    Default

    В момента има една блъсната, която може би скоро ще се появи в форума на части може да си говориш с човека да земеш от нея.
    Alfa Romeo 156 1.8 TwinSpark 1998

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •