Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 37

Thread: пети за ангренаж

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Posts
    27

    Default пети за ангренаж

    здражеите, интересувам се от каде мога да си ги купя в софия тези пети за зацепването на ангренажа на алфите, по точно за 2. 16 двигател.
    ако някои може да ми помогне... благодаря предварително

  2. #2
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    52
    Posts
    922

    Default

    Става само с поръчка за около 2м,продават ги ЕТ Майстор + (Факом) и ЕТ Веско (Усак) и цената е малко дебела
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Posts
    27

    Default

    ами някои беше написал че в някав магазин на сливница ги имали и били 100 лв ама темата е от одавна, а и ако може някакав тел да ми дадеш на тея фирми щтото станах за смях монтиор сам кви ли не трошки сам правил само моита немога да пребора

  4. #4
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    К`ви два месеца? К`ви 5 лева? Това което си, чел в "старата тема" е вярно. Тичай в магазина на Сливница и Ботев .
    Alfa Romeo 75 24V

  5. #5
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    52
    Posts
    922

    Default

    Quote Originally Posted by Venci
    К`ви два месеца? К`ви 5 лева? Това което си, чел в "старата тема" е вярно. Тичай в магазина на Сливница и Ботев .
    Ходи и виж в тези магаэини как стоят нещата и тогава ми говори за некви пет лева
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Lisan
    Quote Originally Posted by Venci
    К`ви два месеца? К`ви 5 лева? Това което си, чел в "старата тема" е вярно. Тичай в магазина на Сливница и Ботев .
    Ходи и виж в тези магаэини как стоят нещата и тогава ми говори за некви пет лева
    колега колкото и да не ти се вярва, наистина в посоченият магазин нещата седят така както са описани
    цената е около 92 лева, НО на 2 броя пети за един тип двигатели
    комплект като твоя наистина струва около 1000 лева

  7. #7
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    52
    Posts
    922

    Default

    Колегата пита къде се продават Аз му казвам къде знам и как става купуването Това че има и други магазини и ги продават без поръчка може да се каже без да се мешат некви *пет лева* А комплекта струва доста над 1000лв Поздрави
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  8. #8
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Абе аз да попитам чертеж не може ли да се намери от някъде някой да е мяркал из сайтовете нещо щото ако има чертеж ша ми дойдат доста евтино.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  9. #9
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Quote Originally Posted by Lisan
    Колегата пита къде се продават Аз му казвам къде знам и как става купуването Това че има и други магазини и ги продават без поръчка може да се каже без да се мешат некви *пет лева* А комплекта струва доста над 1000лв Поздрави
    Не съм искал да те убидя. Аз гледам нещата от веселата им страна за това слагам усмихнвати имотикони.
    Alfa Romeo 75 24V

  10. #10
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    52
    Posts
    922

    Default

    Quote Originally Posted by Venci
    Quote Originally Posted by Lisan
    Колегата пита къде се продават Аз му казвам къде знам и как става купуването Това че има и други магазини и ги продават без поръчка може да се каже без да се мешат некви *пет лева* А комплекта струва доста над 1000лв Поздрави
    Не съм искал да те убидя. Аз гледам нещата от веселата им страна за това слагам усмихнвати имотикони.
    Не съм те разбрал Сори
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    142

    Default

    _joro_ като си купиш петите бих те помолил да споделиш магазина и актуалната им цена. Мерси предварително.

    Ако някой се е наканил да купува пети за 1.6TS съм готов да си поделиме разходите за тях, стига да е от СФ.

    Интересно ми е за 1.4/1.6/1.8TS, които споделят един цилиндров блок има ли разлика във разпр. валове и съответно в петите естествено. Т.е. за всеки модел разбични ли са петите или са комбинирани.
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97
    За мерси, не ме търси!

  12. #12
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default

    Quote Originally Posted by Viktor_
    Интересно ми е за 1.4/1.6/1.8TS, които споделят един цилиндров блок има ли разлика във разпр. валове и съответно в петите естествено. Т.е. за всеки модел разбични ли са петите или са комбинирани.
    Само за 1,4 и 1,6 са еднакви
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

  13. #13
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Posts
    27

    Default

    купих си наи на края пети моите са за 1.8 и 2.0 16в ,купих ги от магазина на сливница точно преи ботев в посока сточа гара там има за всякакви двигатели цената е 120 лв за едни. самоче вече се отчаях от маката моита бричка е гтв ама вече санувам старорто си бмвенце на тжа чудо му смених на практика всичко, а пак са омеша маслото та смених гарнитура на глажа и клапаните и повдигачите купих и тапите пети зацепих кат хората ангренажа заминаха 19 литра масло за промивка докат се избистри маслото охладителната система я скасах от продухване проверих термостата и водната помпа та накрая я запалих и вместо да ми е благодарна, радиатора на тапата кочина цафна кат маиска роза, ако някои ми обясни ко може да се е случило ще сам благодарен щтото аз сам ж шах

  14. #14
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by _joro_
    купих си наи на края пети моите са за 1.8 и 2.0 16в ,купих ги от магазина на сливница точно преи ботев в посока сточа гара там има за всякакви двигатели цената е 120 лв за едни. самоче вече се отчаях от маката моита бричка е гтв ама вече санувам старорто си бмвенце на тжа чудо му смених на практика всичко, а пак са омеша маслото та смених гарнитура на глажа и клапаните и повдигачите купих и тапите пети зацепих кат хората ангренажа заминаха 19 литра масло за промивка докат се избистри маслото охладителната система я скасах от продухване проверих термостата и водната помпа та накрая я запалих и вместо да ми е благодарна, радиатора на тапата кочина цафна кат маиска роза, ако някои ми обясни ко може да се е случило ще сам благодарен щтото аз сам ж шах
    Откъде набара тя курник бе колега, нормално е да се разочароваш, взел си си кофти екземпляр
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  15. #15
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Posts
    27

    Default

    абе некои го е изкофтил преди мен лятото дава6е на божура некви впечатлявашти 15 време за тоя двигател ама днес двигатела вече е на пода и щте го разгадая купих му сегменти, комплект гарнитури и семеринги, основни биелни лагери абе 6е стане от тва кола ако щте турско да е само се чудех прди да купя сегментите дали от некоя турбо машина щте станат буталата кат например фиятови щтото ми се струва че на тия им се е жзел акалеца има 100 кониожо нитро и то ебажа работата та щте сам благодарен ако някои ме осветли

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •