Results 1 to 6 of 6

Thread: Стърчащи кабели

  1. #1

    Default Стърчащи кабели

    Значи откакто съм взел колата отдоло под волана,отляво на "кутията" с бушоните и релетата има един голям сноп стърчащи кабели Досега все се опитвах да не им обръщам внимание,но напоследък започват все повече да ме дразнят.
    Искам да попитам там не трябва ли да някаква кора или капак или нещо друго което да ги скрива.Опитах се да ги "натъпча" под таблото,но мястото се оказва малко и не се побира.А освен кабелите има и някаква черна кутийка,която незнам за какво е,но ужасно ми прилича на аларма,на която май не и е там мястото Някой ако може да качи снимка на въпросния отсег ще съм много благодарен.

    Ето 2 снимки да видите за какво става въпрос
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  2. #2

    Default

    Нямат предпазна кора, но и така стърчащи не трябва да са.

    Най-добре махни лявата кора, на която стои копчето за ел регулиране височината на фаровете за да ги наместиш.
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  3. #3

    Default

    Ами пробвах ама не се побират
    Мерси за снимката,но исках да е по-отдолу,да се виждат бушони,релета и кое как трябва да е.
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  4. #4
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132

    Default

    При мен също има 1 купчина кабеляк и букси на това място, но не се развяват така.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  5. #5
    Запален алфист elenkov's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    284

    Default яя

    облицовай ги с изолир бан .. по няма да си личат .. и се опитай да ги набуташ някак си .. отново

    поздрави

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by TRENDi
    При мен също има 1 купчина кабеляк и букси на това място, но не се развяват така.
    И при мен вече не се развяват-натиках ги под мокета :P
    Сега стои леко издуто в ъгъла,но е далеч по-добре
    155 1.8 8v TS & FZR 600

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •