Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: термостат behr

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Стара Загора
    Posts
    280

    Default

    Quote Originally Posted by qash_qush
    То корпуса не ми трябва аз ще купя само вътре далаверката която отворя и затваря

    Ма то на тебе нищо не ти требе бе, ни "далаверката" ни нищо...

    От такива като тебе верни колеги и последователи на форума като купят кола после и берат гайлето сума ти време. Или ти като си купил колата си сменил само ремъка на алтернатора и филтъра за купето. Само тия "далаверки" нали?
    Приемете факта, че караме скъпи и хубави коли, които се нуждаят от качествена и навременна поддръжка.
    Мисля, че изобщо не си на ясно каво съм сменял по колата и какво не. Нямаш абсолютно никакво право да ме обиждаш и да казваш че не се грижа за колата си и как я подържам.Колата си е моя и ще си правя каквото си искам с нея. Тези "компетентни" мнения си ги запази за себе си ако обичаш. Айде със здраве.
    Alfa Romeo 146 1400 L MEDIO 16V TS '00 - Бивша

    Чат за съфорумци: http://clubalfaromeo.walker-bg.info/

  2. #17
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default

    Quote Originally Posted by qash_qush
    От такива като тебе верни колеги и последователи на форума като купят кола после и берат гайлето сума ти време. Или ти като си купил колата си сменил само ремъка на алтернатора и филтъра за купето. Само тия "далаверки" нали?
    Колега, мислиш ли, че не ги знаем тия работи та за да ни поучаваш. Който може го може другите си плащат
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

  3. #18
    престъпник-нарушител arbalov's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Stara Zagora
    Age
    55
    Posts
    422

    Default

    Колега, мислиш ли, че не ги знаем тия работи та за да ни поучаваш. Който може го може другите си плащат
    _________________
    Еи тва ми хареса.
    Alfa 145 1.8 T.SPARK 97
    Lancia Libra 1.9 jtd SW

  4. #19
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    колеги някои да предложи някаква друга марка термостати незнам какъв е тоя моя късмет но за месец и половина вече втори термостат от марката Behr здаде багажа днес даите някакви предложения за други марки и съответно цени
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  5. #20
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bourgas
    Posts
    262

    Default

    Хайде размърдайте се, че и аз ще сменям !
    146 1.6 TS 01.97

  6. #21
    Запален алфист Член на клуба dellltata's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    софия
    Age
    51
    Posts
    483

    Default мнениеее

    ми незнам откъде намира колегата тези/ джаджи /вътре в термостата та ги сменя/компоненти/ щото не се сещам ни един съвременен мотор италиански да има патрони за смяна -като някои други марки. но засега най-доброто на пазара си остава берх-няма много избор ..ако някой е срещал нещо по-качествено да сподели.аз карам с берх от три години и стрелката като закове 90 на таблото зиме лете немърда.освен в задръстване ама и само тогава си чувам втората степен на вентилаторчето/малко е рахитична / хахах ма върши дейност
    75 2.0 т.с 146HP ланча делта 1.6 16 103 HP
    kavasaki zzr-600 100 жребеца
    147 1.9 JTD 115 HP тел.0899 80 80 54

  7. #22
    Запален алфист Член на клуба dellltata's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    софия
    Age
    51
    Posts
    483

    Default

    всъшност колегата който зададе въпроса с термостата кара БОКСЕР ? НАЛИ! ако е така работите са доста по различни с т.с. редоваци които коментирате после.
    75 2.0 т.с 146HP ланча делта 1.6 16 103 HP
    kavasaki zzr-600 100 жребеца
    147 1.9 JTD 115 HP тел.0899 80 80 54

  8. #23
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    както написах във форума за-156-ците, тези термостати BEHR са пълен ташак...моя изкара по-малко от месец. Стария блокира отворен, а новия блокира затворен....Утре ще си взимам VERNET, френски, дано да е по-читав...
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •