Results 1 to 9 of 9

Thread: ех съдба съдба .......

  1. #1
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default ех съдба съдба .......

    Тая седмица не мина много благополу4но за моята бабка! Първо съдбата реши 4е не е проблем ако се пръсне бензинопровод и ми изгори половината двигателно отделение,а после(още не ми беше минало)да вземат да ми откраднат компакт диска току що установих липсата му де

  2. #2

  3. #3
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default диска

    ЕГА Им ИЗСААНАТ рЪцЕТЕ!!!! ЕГА СФИНКТЕрИ Им ИЗлЕЗАТ НА чИлОТО И ВИНАГИ ДА СА В рАЗТрОЙСТВО!!!! ЕГА КрАСТА ДА ПИПНАТ И ДА Им ПОНИКНАТ ОрлОВИ НОКТИ ДА СИ Я чЕШАТ!!!!!
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  4. #4
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Споко ,има и по тежки случаи , преди 3 седмици дадох на брат ми мойта Алфа да се повози малко ,но той май друго разбрал( ч е е на състезание или нещо такова).. ......................................... .и после ми излиза с номера ,че му отказали спирачките и я разцепи на 2,като се блъснал челно в един стълб...само и само да може да спре(това беше неделята преди концерта на Рони Джеймс Дио в Каварна ,когато се спука да вали дъжд ..Та като каза компакт диск,тряя да се сетя да видя дали мие останл поне некой диск ,...ако не друго

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  5. #5
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default Re: ех съдба съдба .......

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    Тая седмица не мина много благополу4но за моята бабка! Първо съдбата реши 4е не е проблем ако се пръсне бензинопровод и ми изгори половината двигателно отделение,а после(още не ми беше минало)да вземат да ми откраднат компакт диска току що установих липсата му де
    хух ,... а ти така и не се похвали че си я подкарал и кво и що ...
    поне разкажи с 2-3 лафа кво що ....

    а не че е за успокоение, но и на Жорко пунтото му беше направило съшия номер
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  6. #6

    Default хм

    А аз какво да кажа, като след концерта на Ozzzzzy си намерих задна дясна врата приличаща на смачкана тенекия от сирене?!?

    Няма да казвам какво се беше случило и с механиката вътре... и като я видя майстора си изкара едно море от мен !
    Alfa 33 IE 1.7 8v 1993

  7. #7
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default Re: ех съдба съдба .......

    Quote Originally Posted by valjo
    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    Тая седмица не мина много благополу4но за моята бабка! Първо съдбата реши 4е не е проблем ако се пръсне бензинопровод и ми изгори половината двигателно отделение,а после(още не ми беше минало)да вземат да ми откраднат компакт диска току що установих липсата му де
    хух ,... а ти така и не се похвали че си я подкарал и кво и що ...
    поне разкажи с 2-3 лафа кво що ....

    а не че е за успокоение, но и на Жорко пунтото му беше направило съшия номер
    ми първо отупах бобо с хф-хпе на енио после я покарах около 1000 километра и после се запали заради спукан (нов )марку4 за бензина и сега си стои и 4ака ентусиазъм от моя страна та да запали пак мотора

  8. #8
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default Re: ех съдба съдба .......

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    ...ми първо отупах бобо с хф-хпе на енио
    той друго твърди )))

    материали снимкови филмови ? или викаш мани ...
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  9. #9
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    е бобо си го знаеме нали кога си признае 4е е паднал аз ще се прекръстя а колкото до снимки няма ама има поне още двама свидетели по един у двете коли имаше така 4е .........

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •