Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 43 of 43

Thread: Палене

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by DanewRomeo
    Много е прав колегата Novachev. Г-н Чочари (предишният собственик на моята) е направил едно мърдо дело - шунтирал е пущината. Тези имобилайзери големи главоболия и това е. Но моят алармаджия е компенсирал с една много хитра джиджавка, която работи добре, пу, да ни е уроки
    смятам че ще ви е от помощ тази тема
    ИМОБИЛАЙЗЕР
    небързайте да си давате парите за компютри и разни ми ти умни мисли на майстори... искаха ми 150лв зада го премахнат зацяло, щото "всички италиянки били така.. и се махали"
    а то кво било...
    питайте и тогава действате...
    Успех
    http://luchi.bg/ Парапети

  2. #32
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Е том пише моята ката я излекувах
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  3. #33
    Запален алфист mi6onski's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    34
    Posts
    263

    Default

    вече отвсякъде се обърках днес отивам паля колата още не съм врътнал ключа и запали пусто не видях температурата да разбера дали са я сгрявали ама не изглеждаше отваряна тука вали леко дъжд а дръжката си беше мокра иначе сичкото хубаво ама как да я закарам като няма никакви номера и другото последно в кой сервиз да ходя че вече два станаха единия в К.Ганчево май се сещам другия до КАТ там има магазин за мебели Роси че къде там защото още на ъгъла има поредица от около 5 сервиза

  4. #34
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    най накрая на редицата в дясно последната клетка
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  5. #35
    Запален алфист mi6onski's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    34
    Posts
    263

    Default

    ти гледам не си от СТЗ откъде ги знаеш сервизите тука иначе колко ще ми излезе там тази диагностика и дайте някакъв коментар как така денс веднага се запали че аз немога да си го обясня

  6. #36
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Ашладисан съм в Стара загора
    Ходих да си чистя дюзите в този сервиз докато бях на гости на бабата и дядото, а иначе диагностиката струва около 20-30 лв
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  7. #37
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    mi6onski, колега, карай я на диагностика. Не сме от котилото на баба ти Ванга, а и нашите автоджамбази дори и нея биха преметнали с тези ми ти медени усти. Всичко е много относително, датчик може да се ебава, акумулатор може да е... Не се стеснявай и я води на преглед. От "Тракия" като идвам от Пловдив и свия по димитровградския път в посока Ст. Загора гледам има някакъв Италсервиз. С логотата и прочее, голям ми се види, колко са специалисти и почтени хората - нямам представа. Пробвай я при тях.
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  8. #38
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Love4
    Age
    59
    Posts
    746

    Default

    Колега mi6onski, как е Алфата ? Интересно ми е какво излезе при диагностиката
    Alfa 156 1,9 JTD - 02,2000г
    Avensis 2011 -2.0 D-4D

  9. #39
    Запален алфист mi6onski's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    34
    Posts
    263

    Default

    ама немога да я закарам на диагностика то се е видяло че ще я купя ще я регистрирам и тогава сега не мога утре ми идват документите планувам в пнд съм в отпуска да я регистрирам иначе как да я закарам като никакви номера няма не ми се рискува да ме спират без номера иначе аз взема ли я ще се похваля тука и снимчици и всичко ще ви сложа ще ме правите почетен член май маи

  10. #40
    започва да се пристрастява A40's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    87

    Default

    колега май е време да се поутпуснеш малко и да се порадваш на красавицата.щом сега пали,карай я безаварийно и изпусни парата
    stilo sw 1,9 JTD 03g
    alfa 147 1,9JTD 01g
    alfa 156 1,9JTD 01g
    barchetta 1,8 98g
    alfa 145 1,6 97g

  11. #41
    Запален алфист mi6onski's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    34
    Posts
    263

    Default

    направо немога вече тия документи ги чакам от 7-ми щели да са тук в четвъртък лошото време неможели да ги докарат от Италия чакам ги последно до четвъртък ако пак ги няма ще се мъча да си взема капарото и да отивам при друга любовница

  12. #42
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Balchik - 0885342413
    Posts
    10

    Default

    колеги някой да знае сервиз във варна с разкодиране на ECU с имобилайзер.става въпрос за ЕCU-то на едно 306
    asen
    156 2.5 V6

  13. #43
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Balchik - 0885342413
    Posts
    10

    Default

    колеги някой да знае сервиз във варна с разкодиране на ECU с имобилайзер.става въпрос за ЕCU-то на едно 306
    asen
    156 2.5 V6

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •