Results 1 to 5 of 5

Thread: Счупено капаче на резервоара

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    55

    Default Счупено капаче на резервоара

    Колеги както знаете в тия студуве трябва мног внимателно да се пипат всички пластмаси на колата....и аз го знаех ама от каде да знам че капака е пластмасов,смисал имах вектра и тя беше метална както и на пасата баща ми и т.н. ама няма значение факт е че е на парчета...малко беше замразнала и на шел да я потупна да падне леда и малко падна капачката на доста парчета Та ако някои има излишна или поне да ме опути на някаде да си взема
    Мерси предварително!

  2. #2
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Люлин
    Posts
    23

    Default

    Кажи от кой град си де

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    55

    Default

    SOFIA

  4. #4
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132

    Default

    Ако е тъмно син металик мога да те черпя 1 бр. Моята кола, като я купих преди повече от 2 години беше с пукнатина на това капаче. Година и половина при посещения по автоморги се оглеждах за такава, ама Ц - не намерих. Сложих един силов тунинг (луепенка), веднага се вдигнаха конете, поне с 5 и след 1 седмица си намерих капаче . Возя си го вече 1/2 година в багажника. Лесно се сменява, но си ме мързи, а и лепенката и тича на "совалката" (поне на мен си ми харесва). Та, ако те устройва - драсни едно ЛС да се обзаведеш.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    55

    Default

    Quote Originally Posted by TRENDi
    Ако е тъмно син металик мога да те черпя 1 бр. Моята кола, като я купих преди повече от 2 години беше с пукнатина на това капаче. Година и половина при посещения по автоморги се оглеждах за такава, ама Ц - не намерих. Сложих един силов тунинг (луепенка), веднага се вдигнаха конете, поне с 5 и след 1 седмица си намерих капаче . Возя си го вече 1/2 година в багажника. Лесно се сменява, но си ме мързи, а и лепенката и тича на "совалката" (поне на мен си ми харесва). Та, ако те устройва - драсни едно ЛС да се обзаведеш.
    Клега моята е точно тъмно син металик и ще съм ти много благодарен ако имаш пук и дори да не е подарак...утре съм почивка и ако можеш да се видим кажи си телефона или ми званни 0883308249
    Мерси предварително!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •