Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 65

Thread: HID Convesion Kit (xenon) на GTV/Spider /снимки

  1. #1

    Default HID Convesion Kit (xenon) на GTV/Spider /снимки

    Това са снимки след и преди интервенцията (поставянето) на HID днес по-рано на любовницата
    Снимките са правени с телефона ми и все пак през предното стъкло....... и реално разликата е още по-голяма. Аз преди не си виждах фаровете изобщо, когато е нормално времето. Тук е тази вечер при сняг и все пак и нормалните се виждат, но повярвайте ми (вие си знаете де ) когато няма сняг много зле се вижда с фабричните.
    Когато карах на изчистен път на прибиране пътя си се виждаше идеално сега....най-накрая
    На фронталната снимка (срещу колата) разликата е фрапираща просто..... виждате долу пред колата осветеноста преди и след.....
    Малко трябва да вдигна левия, че сега е съвсем по устав и не заслепявам никого

    Сега се преродих..... абе голям кеф



    П.С. Понеже знам, че ще попитате.... HID-а е от колегата Търтей
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  2. #2
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Хм, добре ми се вижда, това от китайските китове по 200-300лв. ли е или нещо по-специално?
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov
    Хм, добре ми се вижда, това от китайските китове по 200-300лв. ли е или нещо по-специално?
    да, от тях е разбира се с монтаж и гаранция.

    П.С. Монтирането е без никакво рязане и преправяне...
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  4. #4
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Аз нещо не мога да разбера коя снимка е бифор и коя афтър

    Нещо ментак ми се вижда този ксинонт
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  5. #5
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f
    Аз нещо не мога да разбера коя снимка е бифор и коя афтър

    Нещо ментак ми се вижда този ксинонт
    дода ти забриша очилите а
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  6. #6

    Default

    Търтея е пирамида!
    Евала! добре че бях аз да се понаучи момчета как се слага на ГТВ ксинонт!

  7. #7
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Владо, може и тъпо да прозвучи щото не съм се занимавал до сега с ксенон ма ксенона и на късите и дългите светлини ли е слага?
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by leshoiad
    Владо, може и тъпо да прозвучи щото не съм се занимавал до сега с ксенон ма ксенона и на късите и дългите светлини ли е слага?
    Ако искаш на дългите трябва отделно да сложиш. Аз съм сложил на късите сега и то направо дълги не ми трябват
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  9. #9

    Default

    колко пари излезе за късете владо че изгоря ми едната на къси и ги смених и двете ама некво менте по 8лв-временно
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  10. #10

    Default

    Честито! И аз съм много зарибен, но все пропускам момента... много очевадна разлика от преди и след... Браво! Дай малко повече инфо, за да сложа и аз от тези.
    Alfa Romeo Spider 2.0 TS 16V 150 CV
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9 JTDm 150 CV
    Fiat Bravo 1.6 GT 100 CV
    _________________
    Skype: glavnia

  11. #11

    Default

    За цената питайте директно Търтей-я, защото зависи от монтажа и доставка ако има.... просто незнам дали е коректно да я пиша, но е нормалната сега на пазара за кит с монтаж и гаранция! в рамките на горе споменатото....

    Иначе вие знаете, че нашите фарове са все пак много по-малки от повечето коли (изрязания кръг от капака през който свети е малък) и ксенона се пак дава по-добра видимост, но си седи насочено заради лупата, а не да свети като лампа за хол насякъде без посоки, както на много коли....

    Аз имах нужда много защото със старите недовиждах съвсем
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  12. #12
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Varna
    Posts
    18

    Default

    Zdr отново другари Рицари по броня,I`m back така да се каже :Щ .... И аз имам проблемец със мойте фарове,в смисъл че не осветяват както подобава но сега мисля и аз да опитам със тея ,сякаш доста добре се получава
    GTV 2000 T.SPARK 16V

  13. #13

    Default

    Веднъж свикнете ли на кола с ксенон, повече няма да искате да карата кола без.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  14. #14

    Default

    Петко (КГБ) е прав...наистина е така....

    П.С. налага се да добавя към темата..... оказа се, че фаровете са ми тотално НЕрегулирани и светеха много "неточно". След 2 дена борба оправих левия фар....като намеря време и десния ще оправя.
    Проблема е както всички знаят, че нагоре/надолу регулирането е елементарно и безпроблемно, НО.....НО регулирането ляво/дясно е много проблемно поне при 90% от колите (ГТВ/Сапйдер). "Врътката" се движи трудно и е много крехка и се чупи лесно... Така, че регулирането става с много пот и нерви и треперене да не се счупи "врътката", защото после става мазало......
    Та сега свети още по-добре, но ми трябва малко време да намеря да го направя отлично...
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  15. #15
    Запален алфист KaTsArA's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    34
    Posts
    158

    Default

    сложи после снимки като ги регилираш да видим разликата
    ALFA ROMEO GTV 2.0 TS / Punto GT3 8V / BMW 530D E60

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •