Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 65

Thread: HID Convesion Kit (xenon) на GTV/Spider /снимки

  1. #16
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    proper, работи ли ти регулирането на фаровете от скролера в купето, след като инсталира ксенона?
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov
    proper, работи ли ти регулирането на фаровете от скролера в купето, след като инсталира ксенона?
    да разбира се...работи си както преди без грижи!!!

    НЕ че има нужда при мене....това регулиране е за когато качиш повече хора отзад или голям товар и предницата се "надигне"....та да може да свалиш малко да не заслепяваш.......задни седалки нямам (хора да кача....ниц, а голям товар в Спайдера ....хахахха )
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  3. #18
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    И аз съмс ХИД от около месец и съм доволен,ма аз си го взех от друго място На 145/6 има огромна разлика,незнам за ГТВ
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #19
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Колеги;незнам но този HID-наистина е хид, прави добра светлина и наистина е достъпен-ПО МНЕНИЕ НА КЛИЕНТИ.И мое разбира се.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  5. #20
    Запален алфист KaTsArA's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    34
    Posts
    158

    Default

    може ли да снимате кутийте да вида какъв Хид сте си зели ! а някои от тезми модели някои взимал ли е ?

    http://www.streetmania.bg/p_4/ксенон.html
    ALFA ROMEO GTV 2.0 TS / Punto GT3 8V / BMW 530D E60

  6. #21
    Старши алфист hristiqn's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    SlIvEn VaRnA
    Posts
    536

    Default ..

    Quote Originally Posted by Mury
    И аз съмс ХИД от около месец и съм доволен,ма аз си го взех от друго място На 145/6 има огромна разлика,незнам за ГТВ
    Аз съм с 8000к ,което свети много добре през лупата и наистина разликата е огромна
    BMW 330 D 280h.p600nm by TST Bmw 725 Toyota Yaris T.Sport ex Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo 200hp Suzuki Burgman 400 Malossi kit

  7. #22
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default Re: ..

    Quote Originally Posted by hristiqn
    Quote Originally Posted by Mury
    И аз съмс ХИД от около месец и съм доволен,ма аз си го взех от друго място На 145/6 има огромна разлика,незнам за ГТВ
    Аз съм с 8000к ,което свети много добре през лупата и наистина разликата е огромна
    Аз па съм с 4300К свети екстра
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  8. #23
    Старши алфист hristiqn's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    SlIvEn VaRnA
    Posts
    536

    Default Re: ..

    Quote Originally Posted by Mury
    Quote Originally Posted by hristiqn
    Quote Originally Posted by Mury
    И аз съмс ХИД от около месец и съм доволен,ма аз си го взех от друго място На 145/6 има огромна разлика,незнам за ГТВ
    Аз съм с 8000к ,което свети много добре през лупата и наистина разликата е огромна
    Аз па съм с 4300К свети екстра
    Е пъ къ нема да свети то си е дневна сутришна светлина като от заводу
    BMW 330 D 280h.p600nm by TST Bmw 725 Toyota Yaris T.Sport ex Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo 200hp Suzuki Burgman 400 Malossi kit

  9. #24
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Има разлика межди "преди" и "след", но ми се струват ,че светят слабо - явно на живо е различно ..........

  10. #25

    Default

    трябва пак да снимам......сега е още по-добре.....след 10-тина часа работа ксенона-светна по-солно доста....
    А и аз го настроих и сега е почти на фокус вече!!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  11. #26
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Proper, кажи как ги наврътка тия врътчици за хоризонталното бате. Имам чувството, че ми се въртят безконечно, а движение по хоризонтала няма. От днес си сложих Би-ксенон - на късите и на халогените, ама колата на фарове малко ингьос гледа - единия фар гони котеричките по дърветата, другия рови черъвчета по земята. За нагоре-надоле ги докарах, ама проблема ми е ляво дясно... Дали няма нещо счупено и как да го оправя...
    И споделете... проблем ли е като палите мотора при включен ксенон, като се има предвид, че в момента на завъртане на стартера се изключват консуматорите, вкл. и фаровете.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov
    Proper, кажи как ги наврътка тия врътчици за хоризонталното бате. Имам чувството, че ми се въртят безконечно, а движение по хоризонтала няма. От днес си сложих Би-ксенон - на късите и на халогените, ама колата на фарове малко ингьос гледа - единия фар гони котеричките по дърветата, другия рови черъвчета по земята. За нагоре-надоле ги докарах, ама проблема ми е ляво дясно... Дали няма нещо счупено и как да го оправя...
    И споделете... проблем ли е като палите мотора при включен ксенон, като се има предвид, че в момента на завъртане на стартера се изключват консуматорите, вкл. и фаровете.
    офф: върнах се в БГ и съм пак наоколо

    Колега тези "врътки" за съжаление са много деликатни.... напълно е възможно да имаш счупена такава....
    Аз лично като ги въртя и ми се коригира по хоризонтала както трябва както и вертикала с другите...НО ...... няма да казвам колко пот пролях и молитви да не се счупи нещо, защото така странно и трудно се вътрят тези за хоризонталното движение, че имам усещането, че всеки момент ще се счупи и то якоооо...
    Засега е ОК. Имам да правя леки корекции след 2 месеца каране да ги насоча по добре. Преди с нормалната крушка не виждах точно зона на "светене"...а сега го сече като с нож....
    Едни приятели почнаха да монтират някакви Корейски, които ме впечатлиха много и има шанс скоро да си сложа май Корейски на късите, а сегашния да го преместя на дългите.
    А и цената след 1-2 месеца ше е 100лв и сигурно.
    Сега е 130-150лв за мене......За клиенти е леко отгоре де
    При тия цени ше сложа и на халогените...хеххе....Три-ксенон
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  13. #28
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Пропер, на халогените седи много ефектно, но трябва да смениш и крушката на габарита с бял светодиод, иначе изглежда като свещичка там. Аз така направих, фацата съзвем се промени, сега се замислям и за 3-ти ксинонт на дългите, но... има ли смисъл?
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  14. #29
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by proper
    Три-ксенон
    хехе
    ще сваляш самолети бре
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  15. #30

    Default

    Колега Proper би ли споделил на къси светлини какви са крушките Н7 ли са или ... и тези на халогенните че немога да ги разбера ....

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •