Page 4 of 27 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 400

Thread: Клуб "Картер" - само за ТвинСпаркове :)

  1. #46
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    5

    Default

    и аз се включвам в клуба
    155 16twin spark 150

    картера ми прилича на паяжина след удара и цялото масло -
    долу по пода

  2. #47
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    445

    Default

    Счупен картер на Пежо партнер welcome to the club ...

    и сега на Алфата има нужда от нова пробка, старата е залепена ако някой знае кой може да оправи и колко струва ... не мога си сменя маслото
    Виж Алфата ...


  3. #48
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    ако някой знае кой може да оправи и колко струва ... не мога си сменя маслото
    http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=10814
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #49

    Default

    айде и аз в Клуба......... така е трябва да съм пълноправен член....

    поне беше геройски......

    ТОВА Е ПЪРВИЯ !

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #50
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Здрав картер!

    Моя е стоманен и вероятно и здрав защото забелязах, че е удрян два пъти но няма проблем!
    Карам си петата Alfa - Romeo & Giulietta-почти безпроблемно, и никога не се отказвам!!!И едно МИТО за съпругата !

  6. #51
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    пробката ми тече, малко...
    некви идеи без да се точи малото че го смених преди седмица да го еб.....
    Източи го - после го прецеди и пак го наливай като оправиш картера(пробката)

    Quote Originally Posted by JORDI
    Моя е стоманен и вероятно и здрав защото забелязах, че е удрян два пъти но няма проблем!
    На 145/6 -стоманен картер
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  7. #52
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    На 145/6 -стоманен картер
    И аз се опулих баце
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  8. #53

    Default

    Мерси Васе...
    ша претакаме зелето...

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #54

    Default

    айде и аз в клуба! при мен беше много странно щото удар нямаше пък картера сцепен...след дълго умуване установихме че предишния собственик (да го хване двугодишен запек последвам от 5 годишно разстройство дано!!!!) като е сменял картера ( щото дебила я е карал на умирачка) е сложил 1 (един) по дулуг болт и се е получило някакво напрежение и усукване от което след време картера се е сцепил без да е удрян. сега е ок

  10. #55
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default ????

    Quote Originally Posted by Mury
    На 145/6 -стоманен картер
    И аз се опулих баце
    Мисля,че се изразих правилно и в подписа ми пише каква е колата или някой си мисли,че ламаринения картер не е стоманен
    И ако някой спори нека се хванем на бас
    Карам си петата Alfa - Romeo & Giulietta-почти безпроблемно, и никога не се отказвам!!!И едно МИТО за съпругата !

  11. #56
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Ха честито и аз съм в клубо на път за Слънчев бряг и аз не разбрах как е станало Спрях пред хотела и на сутринта ставам мърдам малко колата и ко да видя локвичка клякам и кап,кап,кап-побеснях Добре че Нео и Неокил ме спасиха евала им праим-Неокил ми купи 2 л. масло да доливам за да се прибера
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  12. #57
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    Ха честито и аз съм в клубо на път за Слънчев бряг и аз не разбрах как е станало Спрях пред хотела и на сутринта ставам мърдам малко колата и ко да видя локвичка клякам и кап,кап,кап-побеснях Добре че Нео и Неокил ме спасиха евала им праим-Неокил ми купи 2 л. масло да доливам за да се прибера
    Бил си пиян,затова не знаеш какво е станало -Пълно е с пияници у форумо
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  13. #58
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Posts
    153

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    Ха честито и аз съм в клубо на път за Слънчев бряг и аз не разбрах как е станало Спрях пред хотела и на сутринта ставам мърдам малко колата и ко да видя локвичка клякам и кап,кап,кап-побеснях Добре че Нео и Неокил ме спасиха евала им праим-Неокил ми купи 2 л. масло да доливам за да се прибера
    аз да се оплача, от същата магария..... ама поне знам къде я наденаха та сега капе от пробката, само че са ми отнесли и плочката която предпазва двуцевката на гърнето
    Та да попитам това с пробката при Бобо ли да ходя, сам нема ли да мога да я затегна нещо, знам ли и аз, а и такава плочка от къде да намеря..

    П.П. След известно четене установих че тази плочка всъщност е планката, обаче чета че май повече пречи, истина ли е това .....
    Alfa Romeo 146 ti

  14. #59
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    София
    Posts
    291

    Default

    Тая планка само пречи. Обикновено ако я закачиш се кърти наред с парчета от картера, за който е завинтена, мноо неприятно.

    AR 145 QV '97

  15. #60

    Default

    Quote Originally Posted by akula
    Quote Originally Posted by Mury
    Ха честито и аз съм в клубо на път за Слънчев бряг и аз не разбрах как е станало Спрях пред хотела и на сутринта ставам мърдам малко колата и ко да видя локвичка клякам и кап,кап,кап-побеснях Добре че Нео и Неокил ме спасиха евала им праим-Неокил ми купи 2 л. масло да доливам за да се прибера
    аз да се оплача, от същата магария..... ама поне знам къде я наденаха та сега капе от пробката, само че са ми отнесли и плочката която предпазва двуцевката на гърнето
    Та да попитам това с пробката при Бобо ли да ходя, сам нема ли да мога да я затегна нещо, знам ли и аз, а и такава плочка от къде да намеря..

    П.П. След известно четене установих че тази плочка всъщност е планката, обаче чета че май повече пречи, истина ли е това .....
    купуваш си ТАПА ЗА КАРТЕР 2.50 лева и си я слагаш вместо пробка и си ти

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 4 of 27 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •