Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: Кой двигател да взема

  1. #16
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default

    Владо съм - прятно ми е.
    Само не викай.

    КГБ просто каза, че никой не си купува скъпия дизел. за да го кара по 7-8000 км на година. Не си струва

    Ние пък апелираме към теб:
    1. Да пишеш на хубавия ни роден език правилно. Ако искаш да ти пратя хубава кирилизираща програмка?
    2. Да имаш поне млако съмнение в километрите на колите дет гледаш - лесно се връщат и после страдаш ако се предовериш. Никой не иска да ти убива ентисиазма.

    Иначе тоя мотор и по 1 млн. си кара ако е поддръжан, а това дори не е усилие ... хубаво масло и редовна смяна на консумативи.

    Хайде и да се похвалиш!!
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  2. #17

    Default

    Блеженни се вярвъщите!!!

    Айде купи си кола на 10години и 70 000км и после ела да се разревеш, колко се чупили алфите....как можело кола на тия км-ри и само на 10години почти нова да се счупи.

    Относо Мадрид, там съм прекларам месец от живота си....но както ти писах, ние тука ръстаме по дърветата и не разбираме от нищо.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #18
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    Колеги, какво му се обяснявате на този жалък селяк. Идва тук съвет да иска, а се държи като батал. Хайде марш в мадритското гето!
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  4. #19
    започва да се пристрастява nikkysix's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Age
    50
    Posts
    84

    Default

    май имате нужда от една доза ТЪРПЕНИЕ!до колкото разбирам този форум е за обмяна на опит а не за груби спорове!тука все сме от една партия-КЕФ МИ Е ДА СИ КАРАМ КОЛАТА! и аз опирам до такива въпроси,но не очаквам подобен диалог!
    155 2,0ts 8v '93 ex;Crosswagon '05

  5. #20
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default

    въпрос на темперамент
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Костинброд
    Posts
    71

    Default

    Добре човека си пита и сам си каза в мадрид е и пише от там и така му превежда клавиатурата не е с подредба за бг - и затва така пише вие ше го изядете баси...
    За това на колко километра са си е негов проблем ,може и да има може и да няма - каза ,че почва да търси - Ми успех в търсенето.
    Немате си проблеми та ше се нервирате в форума един на друг
    Lancia Lybra 2.4jtd 2002 Intensa
    Fiat Marea TD100 hlx 97

  7. #22
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Love4
    Age
    59
    Posts
    746

    Default

    Честно да ви кажа аз съм доста толерантен човек ,но тоя докато четох ме вбеси.Нито разбира от майтап,нито се вслушва в мнението на другите/а иска такова/,доста ограничен ми се струва. Добре, не си се изразил правилно,не са те разбрали ами извини се бе пич скапан.Наистина ни мисли за тъпанари като е отишъл да чисти обори за месечна сума, която ние изкарваме за 2-3 месеца. Да си купува нова 10год кола на 10км и да не досажда. Ядоса ме глупака!
    Alfa 156 1,9 JTD - 02,2000г
    Avensis 2011 -2.0 D-4D

  8. #23
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default

    е те тва мъу харесвам на форума - един и същи обект - коренно различни мнения ... едни ги дразни, други го обичат

    Стоянее ко стана с колата?
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  9. #24
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Love4
    Age
    59
    Posts
    746

    Default

    Е как да го харесаш като вбеси 3/4 от хората.Най-малкото е да се извини за отношението.
    Alfa 156 1,9 JTD - 02,2000г
    Avensis 2011 -2.0 D-4D

  10. #25
    Запален алфист mll's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    312

    Default

    ...че му неграмотен текста - така си е...ама колегата сподели ,че било от клавиатурата...Колега..долу има бутон ПРЕГЛЕД... ползвай го, за да няма проблеми...успех с покупката..
    156-2.4-JTD-99;
    156-2.4-JTD-SW-01;

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •