Results 1 to 6 of 6

Thread: Неравномерни обороти на ПХ, прекъсва

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    40

    Default Неравномерни обороти на ПХ, прекъсва

    alfata mi e 155 1.7 twin spark ima i gazovo naposled1k e mn zle prek1sva 4yvat se pykaniq kato se fyrsira i na mqsto i na hod a kato q ostavi6 sytren zapalena oborotite igraqt sami se ka4at i se svalqt ot kakvo moje da e tova sve6tite sa smenqni s razli4en benz s1m karal nee ot nego ina4e kato zagree e malko po dobre ama pak se yse6ta problema kat o i dade6 gas se fyrsirva k1sno

    алфата ми е 155 1.7 twin spark има и газово напослед1к е мн зле прек1сва чъват се пъкания като се фърсира и на място и на ход а като я оставиш сътрен запалена оборотите играят сами се качат и се свалят от какво мойе да е това свещите са сменяни с различен бенз с1м карал нее от него иначе като загрее е малко по добре ама пак се ъсеща проблема кат о и дадеш гас се фърсирва к1сно

    Писането на кирилица е задължително.

    ALFA CORSE
    alfa romeo 155 1.7 twin spark 93

  2. #2
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    1. Бензинов филтър ?
    2. Моторче за празен ход ?
    3. Дебитомер ?
    Всичко това изисква добра диагностика при "разбирач"-майстор...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #3
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132

    Default

    Към горните нека добавим:
    кабели за свещи;
    сцепен въздуховод (в повечето случаи на гънките) след дебитомера...
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  4. #4
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Газовата уредба, може да дава проблем!...аз сам противник да се кара на гас.....трябва много добре да е пипната, за да няма проблем....и пак не е като хората....диагностика му е маиката...както ти казаха вече...от някои, които разбира
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    София
    Posts
    56

    Default

    На първо време вземи откачи акумулатора за малко да резетне ЕКУ-то и виж дали няма да се орпави проблема!
    Lancia Dedra 1.6 i.e.
    Alfa Romeo 155 2.0 TS 8V

    Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните и сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    40

    Default

    mersi mn ako nqkoi moje da me posavetva o6te ne6to da pi6e blagodarq! ama i na benzin e taka a gazovoto e italiansko originalno daje na gaz sqka6 v1rvi po dobro tq avtomati4no si pali na benz ako dori i da si q ostavil na gas i posle sama smenq

    мерси мн ако някои мойе да ме посаветва още нещо да пише благодаря! ама и на бензин е така а газовото е италианско оригинално :винк: дайе на газ сякаш в1рви по добро тя автоматично си пали на бенз ако дори и да си я оставил на гас и после сама сменя



    Писането на кирилица е задължително.

    ALFA CORSE
    alfa romeo 155 1.7 twin spark 93

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •