Results 1 to 4 of 4

Thread: ФИАТ до 550 кг(за категория б1)

  1. #1

    Default ФИАТ до 550 кг(за категория б1)

    Здравейте пичове,да ви питам има ли модел фиат,който тежи 550 кг,демек да може да се кара с б1? аз мисля за чинкоеченто или от старите ръбести панди,ма не съм сигурен......та ше съм благодарен да ме светнете по въпроса...
    alfa 159 1.9 jtd 16v SW 150 h.p;volvo c30 1.6 i 100h.p; volvo xc 90;me4taq za bmw e 46..

  2. #2
    Фиатаджия deadairplane's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    198

    Default

    Питай @килерчо във http://www.fiat-bg.org/forum/index.php тй е проучвал въпроса и е запознат.

  3. #3
    Фиатаджия
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас/София
    Age
    34
    Posts
    254

    Default

    Аз и тук ще му отговоря, че няма
    Може би стария фиат 500 или 600, ама ти ако имаш пари да си купиш и намериш такъв ще имаш пари да си караш и нормална кола
    Аз карах чинкуеченто (което тежи 760 кг. - изтеглих го с кантар за камиони ), каквото е и учебното, на което си карах курсовете, после 4-5 месеца карах пунто 2, което тежи 900 кг. . Нито веднъж не са ме спирали от кат, но сега си имам нормална книжка и дори да ме спрат - не ми пука колкото преди Разликата между Б1 и Б е само в една цифричка 73 на гърба и катаджията я я види, я не ... а и в Бургас полицаите не знаеха за тази книжка, даже не знаеха какви документи ми трябват, за да премина от Б1 на Б... Ако си на 16 години и 9 месеца или малко след това - взимай я ... ако си на повече от 17,5 години - няма смисъл - докато я вземеш вече ще можеш да почнеш курсовете за нормална книжка ... Но ако нямаш кола, която да караш или няма да имаш - въобще не се набутвай ...
    Fiat Punto Mk.II 1.2 8v
    Fiat Punto Mk.I GT1

  4. #4
    Фиатаджия
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас/София
    Age
    34
    Posts
    254

    Default

    Quote Originally Posted by deadairplane
    Питай @килерчо във http://www.fiat-bg.org/forum/index.php тй е проучвал въпроса и е запознат.
    не само проучвах въпроса, но и до преди 5-6 дни бях с B1 От месец май миналата година ...
    Fiat Punto Mk.II 1.2 8v
    Fiat Punto Mk.I GT1

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •