Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33

Thread: 145 боксер+газов инжекцион?

  1. #16

    Default

    Така.. вече мога да ви се похваля с разход 11.5 л. на 100 градско като не съм се набивал в най- големите задръствания де доволно е според мен.. Газта е от Лукойл- Петрол.


    Уредбата ми я слагаха в сервиз "Княжево" тел. 0899 187753, с 25 литрова бутилка съм. тороидална не влиза на мястото на резервната гума, а по голяма заема много място от багажника, а и навсякъде има газостанции така че не е проблем
    Lexus IS200

  2. #17
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Ха честито, как е на 50% разход на пари
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by Crusader
    Ха честито, как е на 50% разход на пари
    Благина е вече съжалявам, че не си сложих по- рано
    Lexus IS200

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    43

    Default

    Колега радвам се, че си доволен, защото едно време говореше: "Добре , че нямам газ" и "Никога няма да и сложа".
    Alfa 146, 1,4 TS, 97, gas

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by evro82
    Колега радвам се, че си доволен, защото едно време говореше: "Добре , че нямам газ" и "Никога няма да и сложа".
    Съмнявам се да са мои думи това особено това, че никога няма да сложа, защото от сума ти време го мисля... Но това, не е най важното
    Lexus IS200

  6. #21

    Default

    Welcome to the GAZ side

    сега ще разбереш защо разправяме на "бензинаджиите" че стара Алфа най-добрият вариант е да и сложиш газ... Двойно по евтино е а раликата във вървенето е минимална .

  7. #22

    Default

    Между другото да споделя само- като проучвах за ГИ-тата и един в един умрял сервиз в младост, приличащ на дупка, за Ланди Ренцо ми вика- аз боксер за по- малко от 2000 лв няма да се навия да правя
    Lexus IS200

  8. #23
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    София
    Posts
    24

    Default

    Ще споделиш ли за какви пари ти я сложиха уредбата?
    Alfa Romeo 146 1.6 boxer

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by diodi
    Ще споделиш ли за какви пари ти я сложиха уредбата?
    560 лв, като самата уредба е 500 и 60 лв е един емулатор за дюзите. Но моята е обикновенна!
    Lexus IS200

  10. #25
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    " в умрелия сервиз в Младост" работи един от наи -качествените газаджий , поне споиред мен, да не говориме за качествата и класа на уредбите с марка "Renzo Landi"
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by robygas
    " в умрелия сервиз в Младост" работи един от наи -качествените газаджий , поне споиред мен, да не говориме за качествата и класа на уредбите с марка "Renzo Landi"
    А бе батко, като погледнеш колко му е мърляв сервиза, ти става ясно и той що за човек е.. Да не говориме, че като чу боксер и му се присра. И да ми избухне с израза, цитирам- "аз боксер за по- малко от 2000 няма да се навия да правя".. тва какво значи- че си определя цената според клиента- кукувица. Поне като е така да не ми го казва! А за Ланди Ренцо нищо не казвам, обаче майстора е под всякаква критика!
    Lexus IS200

  12. #27
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    sofia
    Posts
    8

    Default газова оредба не слагаи евтина

    моята кола е алфа ромео твинспарк 98 г ,поставих газова оредба около 450 лева след няколко дни трябва6е да настроивам обороти, запо4на да спира колата по кръстви6та, и даже да пропуква не6то да гърми..след о6те два три дни запо4на д ане може да върви на бензин запу6ика се диузите и сега се налага да правя ремонт на двигатела за6тото ве4е и на бензин не върви добре някакви атмосфери са малко.. тъка 4е аз съм минал по този път

  13. #28
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    и за всичко това са виновни "Газаджийте".
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  14. #29
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    3

    Default ГАЗова

    Аз от скоро имам една 146-ца 1.6 Боксер и също мисля да слагам газ. При тия цени на инжекциона съпоставени сцената на колата май не си заслужава да е газов инжекцион, а? Та си мисля да е обикновена газова с сичките му там емулатори, ама никаде в темите не видях някои да каже коя е "най-подходящата" марка газова уредба. Някой би ли ми дал съвет? И ако може да ме насочи, къде в Пловдив биха могли да ми сложат газовата и да ми я настроят някои читави "майстори"?
    Благодаря предварително!
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by iliyandiv View Post
    Аз от скоро имам една 146-ца 1.6 Боксер и също мисля да слагам газ. При тия цени на инжекциона съпоставени сцената на колата май не си заслужава да е газов инжекцион, а? Та си мисля да е обикновена газова с сичките му там емулатори, ама никаде в темите не видях някои да каже коя е "най-подходящата" марка газова уредба. Някой би ли ми дал съвет? И ако може да ме насочи, къде в Пловдив биха могли да ми сложат газовата и да ми я настроят някои читави "майстори"?
    Благодаря предварително!
    След повече от 20 000 км с моята обикновенна газова уредба, мога да те посъветвам на боксер да не слагаш газов инжекцион- няма смисъл. Моята лично е марка Ловато и мисля, че няма да сбъркаш ако сложиш такава. В момента ми харчи към 13 на 100 градско, но имай предвид, че година и половина не съм ходил на настройки. Винаги паля на бензин и после минавам на газ. От време на време я карам на бензин. Извън града ми дава 8 с умерени скорости.
    Lexus IS200

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •