Results 1 to 11 of 11

Thread: Съвет за продажба на колата.

  1. #1

    Default Съвет за продажба на колата.

    Здравейте отново колеги,
    В описанието пише че тук може да се пише за "помощ при покупка".
    За съжаление аз май ще пиша за "помощ при продажба"

    Искам да попитам за мнение колко струват и на колко могат да се продадат 155-ците. Моята в мометна не е в джижение, защото и се откачи една щанга от лостовата система на скоростите, но като я поправя мисля да се пробвам да я продам.
    Нямам предтсава колко пари могат да се вземат на една такава колица, която си обичал и си наливал тонове пари в нея. Ще ми е трудно да се разделя, но за съжаление натам вървят нещата.

    Алфичката е 155, 1.8TS, 8V, от края на 94-та на около 140К.
    Аз съм и първи собственик в БГ и като я купих си беше с найлончетата по седалките и по мокета.
    Сега като гледам как падат цените се чудя колко пари мога да и искам така че и все пак да я продам, а не просто да пускам малоумни обяви с нереални цени.
    Забележки си има, не е перфектна, но са все разни дреболии.
    За идеята слагам и две снимки.

    И пак - това не е обява все още, моля за мнение дали мога, как и за колко да продам колицата.
    Благодаря предварително.
    Alfa Romeo 155 1.8 TS '94 ->
    Yamaha TDM850 4TX

  2. #2
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Да продадеш колата си в момента е адското геройство Всичко е залято с коли, ако искаш да я продадеш пускай я с 1000лв надолу от другите и като дойде някой да извива ръце бъди йога и това е, успех!

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by isoiso
    ...... ако искаш да я продадеш пускай я с 1000лв надолу от другите и като дойде някой да извива ръце бъди йога и това е, успех!
    И после какво ще прави с тия "пари" . Нали идеята все пак е да вземеш някой лев, да доплатиш още малко и да си купиш по-свястна кола
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  4. #4
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Една 155, може да срува и малко и много!...зависи от състоянието на колата......цената ти си я знаеш...за колко би се разделил с нея!.....един съвт - добре е като продаваш, да не се правиш на разбирач, на хората им е омразнало да ги заблуждават.....прави се на млекар, които продава лимони ....и на края занай, че за всеки влак си има пътници
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Люлин
    Posts
    23

    Default

    Еми за срамнение можеш да влезнеш в мобилето и да видиш там как вървят.........да имаш някакъв ориентир.А и нещо малко - на първата снимка колата ли снимаш да продаваш или полето

  6. #6
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Според мен има смисъл да я продаваш само ако наистина много ти трябват пари. Пък и на пръв поглед колата изглежда много добре.
    И аз съм си мислил да я продавам моята, но от както цените паднаха под 4000 лв (преди 2 години ) се отказах
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  7. #7
    започва да се пристрастява nikkysix's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Age
    50
    Posts
    84

    Default

    по мои наблюдения 155 се купуват вече само от такива като нас в този клуб/ценители/ така че я пусни тука в ПРОДАВА с твоя си цена и ще стигнеш до истината а и шанса да намериш купувач е доста голям
    155 2,0ts 8v '93 ex;Crosswagon '05

  8. #8
    Запален алфист emil georgiev's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pazardzik
    Posts
    201

    Default Re: Съвет за продажба на колата.

    Quote Originally Posted by Muaddib
    Здравейте отново колеги,
    В описанието пише че тук може да се пише за "помощ при покупка".
    За съжаление аз май ще пиша за "помощ при продажба"

    Искам да попитам за мнение колко струват и на колко могат да се продадат 155-ците. Моята в мометна не е в джижение, защото и се откачи една щанга от лостовата система на скоростите, но като я поправя мисля да се пробвам да я продам.
    Нямам предтсава колко пари могат да се вземат на една такава колица, която си обичал и си наливал тонове пари в нея. Ще ми е трудно да се разделя, но за съжаление натам вървят нещата.

    Алфичката е 155, 1.8TS, 8V, от края на 94-та на около 140К.
    Аз съм и първи собственик в БГ и като я купих си беше с найлончетата по седалките и по мокета.
    Сега като гледам как падат цените се чудя колко пари мога да и искам така че и все пак да я продам, а не просто да пускам малоумни обяви с нереални цени.
    Забележки си има, не е перфектна, но са все разни дреболии.
    За идеята слагам и две снимки.

    И пак - това не е обява все още, моля за мнение дали мога, как и за колко да продам колицата.
    Благодаря предварително.
    първо виж цената й в германия или италия второ прибави 300 - 400 рева за пазарлък трието обяви я в мобиле.бг последно чакай някой, който търси точно тази кола Успех

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by nikkysix
    по мои наблюдения 155 се купуват вече само от такива като нас в този клуб/ценители/ така че я пусни тука в ПРОДАВА с твоя си цена и ще стигнеш до истината а и шанса да намериш купувач е доста голям
    И аз така си мислех, ама като гледам колко нови 155-ци се появиха през последната година.....май си има хора и за тях
    Пък ако искаш да я продадеш на по-прилична цена едва ли форума е най-подходящото място
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  10. #10
    Ренегат Xman's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Варна-Сливен
    Age
    51
    Posts
    602

    Default Re: Съвет за продажба на колата.

    Quote Originally Posted by Muaddib
    Здравейте отново колеги,
    В описанието пише че тук може да се пише за "помощ при покупка".
    За съжаление аз май ще пиша за "помощ при продажба"

    Искам да попитам за мнение колко струват и на колко могат да се продадат 155-ците. Моята в мометна не е в джижение, защото и се откачи една щанга от лостовата система на скоростите, но като я поправя мисля да се пробвам да я продам.
    Нямам предтсава колко пари могат да се вземат на една такава колица, която си обичал и си наливал тонове пари в нея. Ще ми е трудно да се разделя, но за съжаление натам вървят нещата.

    Алфичката е 155, 1.8TS, 8V, от края на 94-та на около 140К.
    Аз съм и първи собственик в БГ и като я купих си беше с найлончетата по седалките и по мокета.
    Сега като гледам как падат цените се чудя колко пари мога да и искам така че и все пак да я продам, а не просто да пускам малоумни обяви с нереални цени.
    Забележки си има, не е перфектна, но са все разни дреболии.
    За идеята слагам и две снимки.

    И пак - това не е обява все още, моля за мнение дали мога, как и за колко да продам колицата.
    Благодаря предварително.
    Здравеи.
    И аз бях полудял да продавам моята, но като гледам цените на пазара...по-добре да си я карам
    АR 33 1.5-ex;АR 155 2.0TS-ex
    FIAT TEMPRA 1.6i.e.-ex;AR 155 1.8TS-ex;FIAT bravo 1.6 16v;ALFA ROMEO 155 2.0 16V-ex,AR 156 2.0 TS

  11. #11
    Запален алфист ShAMaR4eTO's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    v kolata
    Age
    35
    Posts
    140

    Default

    еми да ти кажа аз си взех преди нова година и дадох 4000 алфичката е 1.9 TD забележките и бяха само едно лопашто каре
    Alfa Romeo 155 1.9TD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •