Results 1 to 6 of 6

Thread: Коя Alfa да избера

  1. #1
    Guest

    Default Коя Alfa да избера

    Колеги някой знаят, а други не, но след 3 седмици брат ми се жени. Хубавото Tipo вече няма да ни е достатъчно и мисля да окрася паркинга с още една италианска хубавица. Ясно е, че ще е Alfa Romeo, но не мога да си избера. Чувствам се като да съм влюбен в 2 жени. Моделите които харесвам са 155 и 146. Иска ми се 16V twin spark. Кой обаче да бъде? Какво е положението с дизеловите двигатели и бихте ли евентуално препоръчали boxer? Бих искал колата да е с климатик и ABS

  2. #2
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default Re: Коя Alfa да избера

    Quote Originally Posted by Mitko
    Колеги някой знаят, а други не, но след 3 седмици брат ми се жени. Хубавото Tipo вече няма да ни е достатъчно и мисля да окрася паркинга с още една италианска хубавица. Ясно е, че ще е Alfa Romeo, но не мога да си избера. Чувствам се като да съм влюбен в 2 жени. Моделите които харесвам са 155 и 146. Иска ми се 16V twin spark. Кой обаче да бъде? Какво е положението с дизеловите двигатели и бихте ли евентуално препоръчали boxer? Бих искал
    колата да е с климатик и ABS
    Първо Честито за хубавия повод
    от двете на които си се спрял, си мисля че естествения избор е на тази в по-доброто състояние ....

    ако си намериш 155ца края на 96та или началото на 97ма, с 2.0 16в ТС и всички екстри в добро състояние на приемлива цена, мисля че много ще те радва....

    146ти много трудно се намира.... за съжаление
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  3. #3
    Guest

    Default

    Ето това искам да карам

  4. #4
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Не съм съгурен кой от клуба ми каза че скоро гледал две 146ti (мисля Насо , ама не съм сигурен)
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas
    Не съм съгурен кой от клуба ми каза че скоро гледал две 146ti (мисля Насо , ама не съм сигурен)
    Къде има 146ti? В София ли?

  6. #6
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Mitko
    Quote Originally Posted by BatVas
    Не съм съгурен кой от клуба ми каза че скоро гледал две 146ti (мисля Насо , ама не съм сигурен)
    Къде има 146ti? В София ли?
    а тая гледал ли си я ?
    JTD .... chip ... mmmm
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •