Results 1 to 15 of 376

Thread: Бургаските "инжове" полудяха

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Запален алфист ALFA155Ts's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    443

    Default Бургаските "инжове" полудяха

    Започвам по отдалече приказката .... Та звани ми ГСМ-а и гледам а "Радо алфа145" Дигам аз ооо патрон ко стаа? И си мисля през туи време и ми нахлуват мисли в тиквата я е прегрял някаде я се е разтропал коляновия вал нормалните неща я...... Казвам ало ? И насреща глас Филипе пали и идваи кам поморие да видиш братчеда кви ги е сатворил бреее притесних се викам по тела брат нямам гас ела ме земи не ми се марда паметника пред кащи таман сам го остаил по надолнище на писта да запали сутринта че дан закаснея за работа.... как да е радо доиде с една печка 164 зе ме отидох в гаража и щях да пометна това са снимки ...... малко папарашки ама шиба... ериксон не снима по добре























    това са всичките папарашки снимки от гсм-то които успях да изкопча дано да тръгне

    п.с. много е важен климатика .... в потрес е защо не бачкал ...
    Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - няма я вече
    Alfa Romeo 155 1,8 8v T.spark - няма я вече
    Alfa Romeo 145 1.4 16v
    BMW 520i E39

  2. #2

    Default

    Вчера Алфата взе първата си заблудена жертва
    Засякохме се с момчето из улиците на града случайно.И по принцип съм отворен откъм заигравки като видях 145-ца си помислих,че е поредния ентусиаст с 1.4 на големи джанти
    Реших да я наказвам,но си взех жестоко...няма какво да ви описвам жалкото си падение Като разбрах с какъв мотор е и че докато аз съм ръгал в лютеницата колегата е бръмкал на 5-та само с газ
    Въпреки,че имаме един Фиат в семейството не съм италфен,но работата по тая кола е достойна за похвала.Евала на момчето,че е такъв пич и вдигна капака и разказа за колата.Колата е...няма какво повече да се каже.
    Браво пак ще кажа и безварийно шофиране на бегачката.А на всички останали пожелавам да могат да си позволят да си направят такава кола.

    п.с:момчето с черното бмв съм аз
    Last edited by white-shark; 09-06-2009 at 14:38.

  3. #3
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Такива проекти не могат да не предизвикат уважение към хората, които ги правят! Браво за отделеното време и средства, както и за голямото желание за направата на нещо по-различно от стандартното.
    И тъй като това лято съм запланувал една почивка в Поморие за около седмица, ще е истинско удоволствие за мен да видя на живо 145-ца 3.0 V6(ако може, разбира се).
    Поздрави!
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •