Page 151 of 312 FirstFirst ... 51101141149150151152153161201251 ... LastLast
Results 2,251 to 2,265 of 4667

Thread: Дискусия - срещи във Варна

  1. #2251
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Ставаше дума за надписа 'Ivo DesignЕ'
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  2. #2252
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy View Post
    Ставаше дума за надписа 'Ivo DesignЕ'
    На френски е правилно!

  3. #2253
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    На френски е правилно!
    Аааа. Ок тогава. Връщам си думите назад. Аз чужди езици не знам хич и без това
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  4. #2254
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Я ги чувам мноо ... тва енглиш, фронсе, дойч, талияно, елиника, ромънеще ... не напразно ми викат "полиглот"

  5. #2255
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Я ги чувам мноо ... тва енглиш, фронсе, дойч, талияно, елиника, ромънеще ... не напразно ми викат "полиглот"
    Еми е затова те уважавам тебе аз...и ти прощавам дребните прегрешения като залитанията ти по бензинови агрегати
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  6. #2256
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Спамери недосегаеми
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  7. #2257
    започва да се пристрастява nikki_sixx's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Варна
    Age
    49
    Posts
    98

    Default

    Кви ги вършите бре?
    Продавам си дроба...
    Майтап, ама продавам един сиди-емпе3 плейър... чистак нов с гаранцията (още е неразопакован). Първо давам шанс на Варненци... после ж го пусна в подходящия раздел. 80 кинта. Подариха ми го, обаче на мойто хаФтомобил няма как да го сложа, шот талянците предвидили само техни си джаджи да се слагат! (тука има един много ядосан емотикон)
    Тааааа, една седмица максимум ше почакам... и после койт таковал - таковал. На магазина е сто и няколко левчета.
    к'во пък толкоз... просто бях в джаза!

  8. #2258
    Ненормален с книжка ital_fen's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Варна 04 Варненчик
    Age
    38
    Posts
    152

    Default

    Quote Originally Posted by kondor96 View Post
    Каква е грешката колега ?Логото GTV Е ВЗЕТО от орогинала,но...може и да сам в грешка покажи как е трябвало според теб да се изпише...Между другото това е моита АЛФА,която Митака пожела да я покаже по рано от плануваното.Мислех да я покажа чак като я завьрша.Може би след около 4-5 месеца,нои това ще стане.

    ---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:30 ----------



    Не е срамно колега като се има в предвид,че това е почти 30 год./ретро/ автомобил и има само няколко такива в Бьлгария...иначе е с 2000 кубиков двигател и е130 к.с. Аз лично я вьзтановявам вече почти 6 год. С два вала е но е с 8 клапана и с 4 карбуратора /два двоини/.
    Малеее, наистина зверче
    Дано по-скоро да я видим защото е уникална по снимки. На живо сигурно е още по-яка.
    Jeep Grand Cherokee 2.7 163hp 04/Renault Laguna 2.0 16v 140hp 01./Opel Movano 2.8 DTI 02
    Ex AR 147 1.6 120hp 05 /AR 156 2.4jtd 1??hp/ Fiat bravo 103++hp / Fiat Coupe 131hp/Dacia Logan1.5 DCI 08'/ suzuki GSXR 600 SRAD мах speed 280km++

  9. #2259

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy View Post
    Ставаше дума за надписа 'Ivo DesignЕ'
    Разбрах колега кое точно те е притиснило,в същтност думата DESIGNE от английски означава -нашето дизаин без други синоними.А думата DESIGN пак от английски означава замислено,измислено,начертано,нарисувано,проектира но, и още поне 10 синономи,които се комбинират с думата BY-на наш език-ОТ. Общо взето е едно и също само зависи как ще се ползва в изречение.Можеш да провериш и в гугал-транслеит ако има нужда резбира се.Дано да е станало по ясно и извинете за досадното ми обяснение....
    alfa romeo GTV-82

  10. #2260
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Ще я видим ли по срещите тая кола скоро
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  11. #2261

    Smile

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    Ще я видим ли по срещите тая кола скоро
    Аз сьщо искам да я завьрша по скоро,остана само задна броня и да и монтирам задното гьрне.После да мина и през КАТ.Тъи кат гледам сегашните финанси по рано от маи месец ня ма да стане...А забравих и джантите да спомена.Без яки джанти няма да излезе от гаража.
    alfa romeo GTV-82

  12. #2262
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by kondor96 View Post
    Разбрах колега кое точно те е притиснило,в същтност думата DESIGNE от английски означава -нашето дизаин без други синоними.А думата DESIGN пак от английски означава замислено,измислено,начертано,нарисувано,проектира но, и още поне 10 синономи,които се комбинират с думата BY-на наш език-ОТ. Общо взето е едно и също само зависи как ще се ползва в изречение.Можеш да провериш и в гугал-транслеит ако има нужда резбира се.Дано да е станало по ясно и извинете за досадното ми обяснение....
    Честно казано, на гугъл транслейт няма вяра, не съм го ползвал никога, а и не ми е необходим специално що се отнася до английския. Не съм срещал тази дума нито в речници, нито при езиковите ми контакти с американци и англичани. Ако я има в някой речник все пак, би ли я показал?
    Така или иначе, няма никакво значение това. Далеч по-важното е какво сте направили с колата. Много труд, евала!
    Ще я чакаме на срещите възможно по-скоро, че снимките на Митака покзазват доста, но друго е на живо да се види
    Last edited by trustworthy; 08-12-2009 at 22:57.
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  13. #2263

    Smile

    Quote Originally Posted by trustworthy View Post
    Честно казано, на гугъл транслейт няма вяра, не съм го ползвал никога, а и не ми е необходим специално що се отнася до английския. Не съм срещал тази дума нито в речници, нито при езиковите ми контакти с американци и англичани. Ако я има в някой речник все пак, би ли я показал?
    Така или иначе, няма никакво значение това. Далеч по-важното е какво сте направили с колата. Много труд, евала!
    Ще я чакаме на срещите възможно по-скоро, че снимките на Митака покзазват доста, но друго е на живо да се види
    така е колега... но тази криза ме забави наи малко с година.Остават още малко но скъпи неща,поне около-2000лв.Пък като се има в предвит,че до тук за 5год. и половина подминах 10-те бона...незнам ще чакаме по добри времена...казвам си поне за италфеста да е готова ама то тъи вече 2 години.Сега се надявам за този поне да успея.
    alfa romeo GTV-82

  14. #2264

    Default

    Колеги някои знае ли къде може да се направят добри споилери,задна броня,добажки към бронята и т.н.т.
    alfa romeo GTV-82

  15. #2265
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by kondor96 View Post
    Колеги някои знае ли къде може да се направят добри споилери,задна броня,добажки към бронята и т.н.т.
    В Аспарухово . MG
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

Page 151 of 312 FirstFirst ... 51101141149150151152153161201251 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •