Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25

Thread: Малък проблем с паркинга

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    plovdiv
    Posts
    80

    Default Малък проблем с паркинга

    Здравеите колеги,абе имам малък проблем с паркинга на заден ход!просто проблема ми е,че НИЩО НЕ ВИЖДАМ МАМКА МУ.как се справяте с този проблем,на огледала сне става щото задницата се стеснява назад- мисля си ако сложа малко крило на багажника поне ще виждам къде свършва ...даваите съвети че направо ,мислех си че ще свикна ама не...
    Alfa Romeo 1.8 TS 8v

  2. #2

    Default

    ще свинкнеш не се плаши
    Alfa Romeo 155 Q4

  3. #3
    Болен алфист kris11's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,030

    Default

    Quote Originally Posted by aggressivo
    ще свинкнеш не се плаши
    Практика му е майката. И аз се озъбвах в началото докато свикна.Колко пъти съм излизал за да проверя колко е мястото отзад
    Аlfa Romeo 155 Aspirato T.Spark 2.0 8 V S.S.
    Вечна и памет .Отиде на скраб ."Четирите необозначени автомобила Alfa Romeo 155 Twinspark изфучаха по Виа Дел Коронари като изстребители по самолетна писта" (цит. Дан Браун -"Шестото клеймо" гл. 56)

  4. #4
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    В Impas има огромни намаления и гледах някакъв прктроник от 180 намален на около 60лв не помня точно колко...
    И това е решение! :P

  5. #5
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Ами аз им отворих сайта и такова нещо не се предлага. А дали е ултразвуков?
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  6. #6
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default


    Мен ме беше срам да си призная тва затруднение, ама и аз съм така. Задното крило не помага особено, да ти кажа - особено като паркирам късно през нощта на натъпкания ми паркинг, се показвам до кръста през прозореца да гледам назад (обаче го правя само на тъмно )
    Много й е вирнато дупето на 155 и още ме е шаш при паркиране назад срещу стена или кола. За сметка на това ел-огледалата се оказват незаменими при паркиране плътно до бордюр - мога да давам уроци

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  7. #7

    Default И при Дедра е така

    Споко пичове и при Дедра е така. Аз от 4-ри години съм с дедра и още не мога да й свикна като хората. Давам ли давам назад и вече когато решаваш че си ок, като слезна да видя има минимим 3 -4 педи още. Затова отварям си вратата позавам си се целият и си паркирам, верно е тъпо, но е безотказно.
    Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03
    Lancia Kappa Coupe, 2.0t, 205 hp, 834A4.000 '97
    Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91

  8. #8
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    Аз пък като пробвах на pr_00f 155-цата ми се видя елементарна за паркиране спрямо мойта 156, при мене хептен нищо се не вижда

  9. #9
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by EvgeniiM
    Аз пък като пробвах на pr_00f 155-цата ми се видя елементарна за паркиране спрямо мойта 156, при мене хептен нищо се не вижда
    хм а на Светльо с GT-то питате ли го с това малко прозорче отзад как му а добре че има уредчета иначе незнам
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  10. #10
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    @Bass - Колега, за вирнато дупе хората пари дават

    @ Всички - Колеги, задниците на италянките са такива, защото шофьорите им никога не поглеждат назад
    Ще свикнете, аз преди карах кола с 5-та врата и в началото ми беше терсене, понякога опирах задната броня (лекичко) да си призная
    Месец - два и свикнах Единственото, заради което ми пречи задницата е, че не може така лесно да се шмугвам м/у колите в задръствания
    Малко повече TRAINING и нещата ще си дойдат наред
    УСПЕХ! .... и да не ги блъскате

  11. #11
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    plovdiv
    Posts
    80

    Default

    абе замислих се за парктроника още от давна ама ми казаха няква цифра от порядъка на 400 лв за да ми продупчат 2 пъти колата нещо не ме устрои тогава ама сега благодаря на колегата ShoxXx.Ще погледна ако не успея да свикна,а относно мнението на колегата Dodo 155 за това че не гледат на зад нали знаете когато попитали шефа на ламборгини контач защо видимостта отзад е толкова малка тои отговорил че него това отзад не го интересува - или нещо такова
    Alfa Romeo 1.8 TS 8v

  12. #12

    Default

    Абе щом ти е толкова проблем да я паркираш тая 155-ца, вместо да даваш 300-400лв за парктроник, вземаш 4-5 конуса, отиваш на някой полигон и почваш
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  13. #13
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by ALFA CORSE
    Абе щом ти е толкова проблем да я паркираш тая 155-ца, вместо да даваш 300-400лв за парктроник, вземаш 4-5 конуса, отиваш на някой полигон и почваш
    А бре момци, стига с тия глезотийки
    Парктроник се слага на "пенсионерски" автомобил
    Да не сте луди да си дупчите бронята за глупости Ще ви се смее някой
    От друга страна, първото натискане на бронята може да повреди някой от датчиците и после ще ви е яд 2 пъти повече. Незнам дали застрахователите ще го платят, ако не е първично вграждане Доколкото знам от подобрения по автомобила признават касетофона и ляти джанти

  14. #14
    Guest

    Default

    Не ли по тънко да се вземе една С категория. Там въобще няма задно виждане

  15. #15
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    205

    Default

    Quote Originally Posted by Mitko
    Не ли по тънко да се вземе една С категория. Там въобще няма задно виждане
    Камионите са си еднакви габарити отзад, а на алафата се стеснява, както обясни street_fighter в първия и пост. Аз мойта броня съм я праскал вече... в един казан, ша му е** м***
    ‘96 155 2.0 16v ts 150 bhp sport - чукнато, продъъ се на части

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •