Results 1 to 3 of 3

Thread: Търси се колянов вал за T.S!!!!!

  1. #1
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default Търси се колянов вал за T.S!!!!!

    Здравеите,от скоро сам собствник на Алфата и вече се стигна до търсене на вал Чак не ми се говори като разбрах вчера че моя не става!!!ако някои има инфо от каде мога да си намеря втора употреба (щото вече разбрах колко струва нов ),ще сам благодарен. Мерси предварително!!! Извинявам се ако мястото на темата не е тук,понеже сам нов тук. Колата е 146 1.6 16V T.Spark '97
    146 Turbo

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Ruse
    Age
    41
    Posts
    78

    Default

    Здравей колега.През същия проблем минах и аз.Значи купих си Алфата август 2007 от София,аз съм от Русе, и тръгвам да се прибирам, и ко голям кеф настъпвам кефя се,и гледам на огледалото по едно време пушек,пушек, спирам доливане на масло а пак кат я копувах сичко си беше наред. И прибирам се в Русе и добре че имам майстор отваряме сегменти маслообирачи и кат стигнахме до вала ами той спукан, и ко търсене,зор и отивам у София и намерих сменихме го и сега каточе ли вече 2000км. си карам колата е пушка,дано да е се така. И ето каде го намерих тоя вал втора ръка де. Е.Т."Кристиян Д.Гетов-ДАНИ-0888 41 41 37 ул.Цар Симеон 165 А струваше ми 550 кинта.Успех приятелю!
    Alfa Romeo 146 1.6i Twin Spark-120ps. 98

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Ruse
    Age
    41
    Posts
    78

    Default

    Пиши ако има нещо, и недей се отчайва,и аз си мислех "ей, гледай сега купих си кола,уж много яка спортничка тва онова пък гледай сега ко вал ша сменям a,аз още не съм я карал" ама сменяш и ко късмет имаче колата е супер яка.Просто е кола с характер,капризна.Ама друго си е тръпката да седнеш зад волана на Алфа!
    Alfa Romeo 146 1.6i Twin Spark-120ps. 98

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •