Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 48

Thread: Каква цена да искам

  1. #31
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    42
    Posts
    1,018

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Ми аз съм хубав човек. Ама колата ми се кара в България. Ако не се караше в Бг съм сигурен, че външно щеше да е перфектна(в момента няма един здрав детайл). Отделно че нямаше едни и същи части да бъдат сменяно по няколко пъти...Отделно че никога нямаше да се разхлопа, така както е в момента. 5-6хил. км. не се чуваше грам звук, ама на....За това, че трябва да я мия поне 2 пъти в седмицата заради прахта...малеййй а в двигателния отсек колко тона прах е събрала...не е истина...В темата за ремонти се вижда какво, как, колко съм дал...

    Та какво да кажа...Кофти обстоятелства...Остаряващи принцеси, карани в гадна държава, от добри собственици.

    Цената на перфектни и отлични 8клапанови мотори с новото купе с климатроник си е 1500лв....Абсурд е някой да си помисли, че може да продаде кола над тези пари...Айде още 2-300лв. ако някоя рибка се излъже за някой "нов внос на 90 000км."... Всички си обичаме колите, ама като гледам разни цени по 2500лв. ++ и ми става интересно, кой нормален човек си хаби времето да пуска обяви в мобиле на тези пари...


    Всииичко това си е лично мнение
    за цените незнам,аз моята я взех за 900лв 1.9тд ''97г
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  2. #32
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Ми аз съм хубав човек. Ама колата ми се кара в България. Ако не се караше в Бг съм сигурен, че външно щеше да е перфектна(в момента няма един здрав детайл). Отделно че нямаше едни и същи части да бъдат сменяно по няколко пъти...Отделно че никога нямаше да се разхлопа, така както е в момента. 5-6хил. км. не се чуваше грам звук, ама на....За това, че трябва да я мия поне 2 пъти в седмицата заради прахта...малеййй а в двигателния отсек колко тона прах е събрала...не е истина...В темата за ремонти се вижда какво, как, колко съм дал...

    Та какво да кажа...Кофти обстоятелства...Остаряващи принцеси, карани в гадна държава, от добри собственици.

    Цената на перфектни и отлични 8клапанови мотори с новото купе с климатроник си е 1500лв....Абсурд е някой да си помисли, че може да продаде кола над тези пари...Айде още 2-300лв. ако някоя рибка се излъже за някой "нов внос на 90 000км."... Всички си обичаме колите, ама като гледам разни цени по 2500лв. ++ и ми става интересно, кой нормален човек си хаби времето да пуска обяви в мобиле на тези пари...


    Всииичко това си е лично мнение
    Принципно съм съгласен, ако си спомняш даже си говорихме за цени
    Ама я кажи как да деш обслужена кола с нови гуми застраховка и всичко платено за 1200лв? Аз лично никога не бих я продал!
    А, ако говорим за нов внос то тогава 1200 лв изглеждат супер смехотворни!
    Правилно хората искат 2500лв (за здрави коли) погледни стари гнили астри за кви суми се продават.
    Една здрава и пазена кола може да се продаде на двойна цена от пазарната, в това съм се убедил не веднъж! Т.Е. една здрава 155ца 2.0 8v в идеално състояние (не някой дреп) може да се продаде и за 3к. според мен!

  3. #33
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Айде да ви разбия-първата 155-ца я взех за 4200 лв,а беше 1.7
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  4. #34

    Default

    Нищо не разбирате вие тука от търговия, гледайте как се прави:
    http://www.mobile.bg/11305461116577321
    4500
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  5. #35
    шмекерува нещо Rider_alfa155's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    330

    Default

    аз ли нещо се обърках не разбрах ама това не е ли 16 клапановия мотор на старото купе?
    Да кажа как взех моята тогава... 2007 тези коли вървяха по около 4000, аз я взех за 2200 от Пловдив от заложна къща.... мисля че ударих бингото, още повече че колата не е стандартната 2.0 а е полицейска ескортна кола с 163 коня под капака... верно частите и са много кът и ме боли главата като тръгна да ги търся обаче кефа цена нямал..........
    Last edited by Rider_alfa155; 23-05-2011 at 11:35.
    алфа ромео 155 TS 2.0 8V настояща
    Suzuki GSXR 750 W настоящ
    Kawasaki KZ 440A вече бивш

  6. #36
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by Tedo View Post
    Нищо не разбирате вие тука от търговия, гледайте как се прави:
    http://www.mobile.bg/11305461116577321
    4500
    Ами поне изглежда 100 пъти по добре от 156-ците за тая цена

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    Ами поне изглежда 100 пъти по добре от 156-ците за тая цена
    Отделен въпрос, че само джантите и гумите и са над 1000 лева
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD

  8. #38
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    2.0 8в Дата на регистрация 01.01.1992....
    4 ел стъкла ел огледала (с подгряване) ел фарове (ксенон на къси ксенон на дълги) с пръскалки АБС ,климатроник ,щори ,подлакътници, халогени,централно, аларма, газов инжекцион (чипове конусни филтри музики и тн няма да споменавам). Всичко работи в колата и най-важното няма ГРАМ ръжда по купето!!!Мислите ли ,че ще я дам на някои за 1200лв!?
    Ще е моя до края и
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMGP2164.jpg  
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  9. #39
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    2.0 8в Дата на регистрация 01.01.1992....
    4 ел стъкла ел огледала (с подгряване) ел фарове (ксенон на къси ксенон на дълги) с пръскалки АБС ,климатроник ,щори ,подлакътници, халогени,централно, аларма, газов инжекцион (чипове конусни филтри музики и тн няма да споменавам). Всичко работи в колата и най-важното няма ГРАМ ръжда по купето!!!Мислите ли ,че ще я дам на някои за 1200лв!?
    Ще е моя до края и
    Именно!
    Едно хубаво обслужване стъпва на 1000лв може даже и отгоре!
    Ако говорим за някой гроб който и 2000лв няма да го върнат идеално на пътя то тогава цена от 1200лв е възможна

  10. #40
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Моята вече за съжаление не е лачена, но е поддържана. Смятам, че мога да се разделя с нея за 3800 и то с голяма мъка.
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  11. #41
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    моята я взех 2006 ..... 5100 но пък си заслужаваше!!!!!


    и след 5 години също !
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  12. #42
    Младши алфист J0rdan89's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    София
    Posts
    23

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    2.0 8в Дата на регистрация 01.01.1992....
    4 ел стъкла ел огледала (с подгряване) ел фарове (ксенон на къси ксенон на дълги) с пръскалки АБС ,климатроник ,щори ,подлакътници, халогени,централно, аларма, газов инжекцион (чипове конусни филтри музики и тн няма да споменавам). Всичко работи в колата и най-важното няма ГРАМ ръжда по купето!!!Мислите ли ,че ще я дам на някои за 1200лв!?
    Ще е моя до края и
    Точно така.За 1200 могат да си вземат кошници , по които после да си чупят главите.Да 155-ците ни сигурно са остарели на години , но поддържания автомобил и гледания си личат от далече.!!!
    94' Alfa Romeo 155 1.7 Twin Spark

  13. #43

    Default

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    2.0 8в Дата на регистрация 01.01.1992....
    4 ел стъкла ел огледала (с подгряване) ел фарове (ксенон на къси ксенон на дълги) с пръскалки АБС ,климатроник ,щори ,подлакътници, халогени,централно, аларма, газов инжекцион (чипове конусни филтри музики и тн няма да споменавам). Всичко работи в колата и най-важното няма ГРАМ ръжда по купето!!!Мислите ли ,че ще я дам на някои за 1200лв!?
    Ще е моя до края и
    Браво Мимо, продължавай все така
    156 2.4JTD 136+ PS

  14. #44
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Quote Originally Posted by J0rdan89 View Post
    Точно така.За 1200 могат да си вземат кошници , по които после да си чупят главите.Да 155-ците ни сигурно са остарели на години , но поддържания автомобил и гледания си личат от далече.!!!
    Съгласен съм.Освен това по-добре стар модел, но запазен автомобил,отколкото нов,но издухан.Да не говорим,че малко коли издържат проверката на времето не само като механика,но и като визия и цялостно усещане,което доставят.А 155-цата определено е такава кола.

  15. #45
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Браво!!!

    .... Навремето една лада струваше 15 годинки чакане и около 6000 лева кеш
    Тогава апартаментите бяха от 5500 до 9500 /грубо според квадратурата и то без значение за кой град говорим..., не че сега няма коли които сруват колкото апартаменти..., ама не са масовиииииииииииии както беше навремето
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •