Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 50

Thread: за кирилицата

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by JOVANI
    zashto taka? Kakvo e znachenieto koi kak pishe?
    Откажи се Доста дълго сме водили този спор и няма да излезеш на глава с него.

    Като искате кирилица сложете Кредор и тогава

  2. #32
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    90

    Default

    Mi dobre de, kakto i da e

  3. #33
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    59

    Default

    Леле колко се е изписало по тази анкета ! Пиша на кирилица но ми е все едно как пишат другите. Все пак всички говорим български и се разбираме няма значение с какви символи и букви.
    Alfa Romeo 33
    1.351
    Boxer
    Imola 90-magarenca

  4. #34
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    34

    Default

    Tova наистина e tupa тема. Дажам за пример Taifun, който има затруднения с разчитането на кирилицата. Има хора от други страни, които следят нашия форум и нямат кирилизатор.

  5. #35
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default само на ...

    Да се пише само на кирилица

  6. #36
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    nema puk
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  7. #37
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Slojete KREDOR sega sym v Kazanluk na shkola i v edna zala idvam i nema kirilica taka che ne se syrdete!


    p.s. Sory za latinicata!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  8. #38
    започва да се пристрастява tayfun's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    киев кърджали
    Age
    52
    Posts
    88

    Default

    на мен лично много ми е тудно да пиша на кирилица налепих си букви на клавишите и ги тьрся една по една аз сьм за свобода на словото
    Alfa 166 2.4JTD 136hp

  9. #39
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    35

    Default

    Quote Originally Posted by tayfun
    на мен лично много ми е тудно да пиша на кирилица налепих си букви на клавишите и ги тьрся една по една аз сьм за свобода на словото
    никой не се е родил научен..http://mods.hardwarebg.com/alex/lada/pergel.avi

  10. #40
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    44
    Posts
    1,912

    Default

    бяла сило,немога да разбера защо тук ти е невъзможно да пишеш на кирилица а в тунинг форума можеш,това не се ли отнася до уважение на тези които четът постовете ти(или там правилата са по-строги а )

  11. #41
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    tam ne sam pisal az a mojat kolega )
    prosto izpolzvashe moja nik
    izvinjavam se za seten put , no prosto me razberete mnogo i e trudno sled kato po cjal den pisha na latineca , opitah i pisha adski bavno i s mnogo greshki , a vremeto mi trjabva , ta varianta mi e da spra da pisha ili da pisha na latineca
    Pak moja da buda izvinen
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  12. #42
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    е, и на мене ми е адски терсене да пиша на кирилица , след като пусна 15-20 СМСа на латиница , но мисля че леко посвиквам вече или поне се старая да свикна

  13. #43
    Guest

    Default

    На мен никак не ми е трудно да пиша на КИРИЛИЦА, щото така са ме учили.

    Не искам никой да се сърди, ама (не че много пиша и отговарям на мнения, просто нямам възможност) не чета мнения на латиница.

    Преди време, когато нихилизмът беше налегнал всички със страшна сила, даже влизах по разни фируми и призовавах да пишем на кирилица, защото сме българи и ако не го правим ние кой ще пише на посмото на Кирил, Методий, Паисий, Левски, Гоце и Даме.

    Работя в, голяма международна компания и повярвайте ми почти всички колеги се опитват да се даржат като полуамериканци-полуангличани-полутапанари, страшно е: срам ги е да кажат откъде са и какви са, а това не е срамно мамка им.

    Не е срамно да си българин-гордо е!

    Може и да прекалявам, простете ме сигурно сам ефектиран.


    Дано не ви отекчавам, но умолявам всички които могат -нека да пишат на кирилица така ще сме различни- ще бъдем ние.

    Успех на всички!

  14. #44
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    34

    Default

    kato iskate v bulgaria da se pi6e i 4ete na bulgarski za6to vsi4ki ste si napisali nikovete na latinica i ste si izmislili niakakvi latinski i drugi nickove?!Na men latinicata mi e po udobna za pisane za6toto ina4e triabva da se dzveria v malkite 4erveni bukvi4ki.

  15. #45
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    45

    Default

    Добре бе хора ако така продължава тази работа не ви ли се струва че българската азбука ще се изгуби напълно???аз никога не съм учил в българско училище, вярно права много грешки както сега ще видите...ама според мене (Българин в финландия) е срам да ти е по удобно да пишеш на латински...пиша на латински само като съм на училище и ползвам там компютърите...както върви този разговор по вашата теория до 10-15год букварите ще са на латински???!?!?!?!?!?!?това че имаш някои ник на латински или че звучи тъпо да ти пише АЛФА РОМЕО на колата е защото това са думи дето са измислени за латинската азбука...да пишеш алфа на кирилица е толкоз тъпо колкото да пишеш български думи с латиница

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •