Results 1 to 9 of 9

Thread: Екстремна ситуация

  1. #1
    Запален алфист jimmyfloyd's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София , кв. Редута
    Posts
    223

    Default Екстремна ситуация

    Значи...счупи ми се турбото... 156 2.4 ДжТД карам.1900 лв. приблизително е нова,което е адски лошо за мен един приятел ми каза ,че имало вариант за около 800 лв втора ръка да се земе,но много се трошели на този модел и бързо изчезвали от автоморгите....казаха ми също,че можело да се оправи старата турбина като се изчистат лопатките ли де да знам точно кво искаше да ми каже хаха ....някой ако му се е случвало подобно нещо моля за мнение по въпроса ,защото аз вече тотално забих
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '99

  2. #2
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default Re: Екстремна ситуация

    Quote Originally Posted by jimmyfloyd
    Значи...счупи ми се турбото... 156 2.4 ДжТД карам.1900 лв. приблизително е нова,което е адски лошо за мен един приятел ми каза ,че имало вариант за около 800 лв втора ръка да се земе,но много се трошели на този модел и бързо изчезвали от автоморгите....казаха ми също,че можело да се оправи старата турбина като се изчистат лопатките ли де да знам точно кво искаше да ми каже хаха ....някой ако му се е случвало подобно нещо моля за мнение по въпроса ,защото аз вече тотално забих
    Споко, бе човек....

    Обади се утре на тия пичове http://www.realturbo.net/

    Миналата година ми оферираха чисто нова оригинална турбинка Гарет баш като за 2,4 JTD от '99 г. за 1280 лева с ДДТ и гаранция. Можело и без ДДТ да се вземе (ама тогава май нямало гаранция).

    Иначе другия вариант е да оставиш ттвоята счупена турбина при тях и да вземеш рециклирана - май около 350-400 лева ще ти струва.

    Звънни им утре и не се шашкай.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  3. #3
    Запален алфист jimmyfloyd's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София , кв. Редута
    Posts
    223

    Default

    еее господ да те поживи бате
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '99

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    80

    Default

    Тъй, тъй и на мен ми направиха същата оферта преди два месеца.
    В моя случай обаче ми трябваше само охлюва, та си намерих един от Kappa-free
    Alfa 156, 1.9 JTD
    Alfa 166, 2.4 JTD

  5. #5
    Запален алфист jimmyfloyd's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София , кв. Редута
    Posts
    223

    Default

    Офертата е една...1970лв незнам на вас какво да казвали хаха може просто инфлацията и това да е застигнала като лавина..... ударих греда
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '99

  6. #6
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Какво точно и е счупено на твоята не може ли да се рециклира
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  7. #7
    Запален алфист jimmyfloyd's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София , кв. Редута
    Posts
    223

    Default

    Ами неможе да се рециклира...в лошо състояние е...сигурно от чип-а е толко счупена и износена или де да знам
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '99

  8. #8

    Default

    Ами който не чете в раЗдела ПРОДАВА....

    АЗ продадох почти нова Турбина За 250 евро и то от 1.9 16 ЖТД, ама и на твойта ставаше. Гледай в немския еБей появяват се от време на време, моята отиде в Унгария.

    Опа.... не твойта е обикновенна, Значи За около 150 евро може да се намери в еБей.

    Ей ти една, ама тоя се е нашмъркал много яко преди да пусне обявата, тея пари никога няма да ги вЗеме, ако и да е чисто нова. Наблюдавай Аукциона и ще видиш, че няма да се продаде. 599 е началната цена, ма няма кой луд да ги даде.


    .http://cgi.ebay.de/Alfa-Romeo-Turbo-...QQcmdZViewItem



    .

  9. #9
    Запален алфист jimmyfloyd's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София , кв. Редута
    Posts
    223

    Default

    ем....здраве да е...неми се занимава толко...ще я продавам сигурно ,че нещо много нанагорно ми е в последно време с нея то не беха дебитомери,нафтени помпи,турбини...аре нема нужда да се мъча повече требе си нещо по ново хах
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '99

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •