Results 1 to 6 of 6

Thread: Проблем при зареждане на гориво

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    265

    Default Проблем при зареждане на гориво

    При зареждане на бензин постоянно се изключва пистолета на бензиностанциите. Казаха ми, че имало някаква тръбичка, която извеждала въздух и най-вероятно била запушена, но ако някой има опит с такива премеждия, ще съм му много благодарен да го съобщи.
    Може да ви се струва доста тъп този проблем, но като ви заредят 20 литра бензин за 20 минути и ще мислите друго
    Alfa Romeo 156 2.0 T. Spark
    2003 Honda CBR 954 RR

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    дам много кофти и неприятен момент
    тез новите коли поради някакви противопожанрни нужди гърловината за зареждане на гориво е много странна
    в маркуча който свързва гърловината с резервоара има още един по-тесен маркуч и между двата трябва да излиза въздуха при пълнене
    аз навремето имах този проблем на делта, и директно си смених марчука от една брава и нещата се оправиха, обаче не видях никъде нещо очевидно което да причинява ефекта
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  3. #3
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    И при мене е същото положение
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    265

    Default

    Диста е кофти. Във Вантотрейд ми казаха, че подобно нещо не са срещали и да съм пробвал пистолета да го навра по-навътре. При следващото ми ходене там, ще държа да го оправят, ама като не могат да тестват незнам какво ще стане.
    Alfa Romeo 156 2.0 T. Spark
    2003 Honda CBR 954 RR

  5. #5
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    На различни бензиностанции ли го прави ?

    При мен чат-пат е имало такива моменти и тогава или впръсквам по-бавно или размествам и се оправя.
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  6. #6

    Default

    Пистолета трябва да го вкарват до край...до като ги науча колко зор видях...сега ги убучавам да не се опитват да ми заключват капачката на рез. без ключа.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •