Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Проблем ...

  1. #1
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default Проблем ...

    Здравейте колеги. Онзи ден възникна следния проблем- не ми светеше километража и развих 2та винта и изкарах цялата конзола,като съответно изключих и 2те букси ... и така смених си лампичките които бяха изгорели ... след това свързах отново всичко както трябва ... "НО" AirBag-а светна постоянно и не гасни ... та си мисля дали не е дал някаква грешка,като съм разкачал буксите и дали,ако я закарам на ЕЛКОН да изчистят тази грешка ще изгасне ? Също така забелязвам,че GTV-то ми е леко разкрачено отзад ... видях едно друго и ми се видя че не е като моето разкрачено... нормално ли е това се питам, то лошо няма да е разкрачена по стабилна е,ама да не ми изяде гумите че са нови
    ...и също друго нещо миналата вечер карах малко извънградско и по магистралата настъпах 150-160км/ч засилих и пуснах по инерция ... при което забелязах че светна Дюзата ... спрях изгасих мотора пак запалих и се оправи,какво може да е било (бедна смес или нещо друго) ?
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  2. #2
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Burgas
    Posts
    4

    Default

    Tрябваше преи да изклучиш Аирбега да си разкачиш акумолатора.
    това е основно правило за колите с аирбег
    2.0 TS 16v 110kW (150pk) 1996

  3. #3
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default

    Благодаря,ще го знам за напред,ако имам някакви проблеми ... .. Ще се оправи с ЕЛКОН нали ?
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Jorkkoo
    Благодаря,ще го знам за напред,ако имам някакви проблеми ... .. Ще се оправи с ЕЛКОН нали ?
    Да. Отиваш на диагностика и ще махнат грешката.

    П.С. ако наблизо имаш приятел който монтира газови уредби и Той може да ти изтрие грешките дабе само за една бира или кафе...аз така направих миналото лято. Просто и те имат машинките и грешката се трие за 1 минута....Но не разчитай от друго да разбират....ползвай ги за грешките само, защото е по-бързо и без чакане за сервиз.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  5. #5
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default

    Благодаря колега! Грешката ще си ходи у дома ... А относно разкраченото ми леко отзад GTV може ли да кажете нещо,всички ли са така,защото забелязах едно червено тука във Варна и ми се видя че не е разкрачено ... може и да си внушавам ...
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  6. #6

    Default

    да не си видял мойто колега
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  7. #7

    Default

    и на мен така ми се струва а съм сменил всичко отзад а вече и отпред също и основен ремонт на двигателя със всички консумативи нов радиатор свещи и т.н
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  8. #8
    Загаснал алфист BAS_SEEKER's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Posts
    86

    Default .

    и мойто отзад е по разкрачено отколкото отпред. за ремонт ли е?
    MG ZR160 03' - настоящата
    145 2.0 TD 97' - бившата
    GTV 2.0 16V 97' - по-бившата
    SPL Fan

  9. #9
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default

    Не е твоето червено... :P то не едно магаре се казва Марко ... твоята я познавам... видях едно друго избледняло и не дотам красиво ГТВ на Гюрлата,че него забелязах...да не е разкрачено...

    П.С. Съжелявам за индианския въпрос,но защо не мога да си прикача снимките на моето ГТВ да ви го покажа
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  10. #10

    Default

    Седят си леко "разкрачени" порати типа на окачването мултилинк! Но леко!!! Ако е многоооо вече може да има за смяна неща...
    То се държи малко по-различно и в завоите, което е голямото му предимство на нашето задно окачване (то и е различно от всички други напълно)

    П.С. Мисля че бях споменавал...на връщане от миналия ИталФест карахме по едно време преди тунелите по Тракия заедно с едно CLK мисля 230 компресор....На правите малко преди тунелите на няколко пъти ме задминаваше да си призная с 220-230км/ч поне мисля.....знаето кабриото е ограничено.....но точно преди тунелите има едни мноооогооо плавни завои и асфалта е супер.....е там аз не съм намалил изобщо, именно защото Спайдера е мега стабилен в това (без гюрук даже бях)....CLK-то избега назад много....и се виждаше че се страхуваше в завоя да потдържа скоростта. Така че окачването си ни е супер, стига да е в добро състояние!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  11. #11
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    ВАРНА
    Posts
    65

    Default

    Леко поизбледнялото gtv го кара една сладурана и живее някъде към края на чайка и от време засичам и приятеля й май също с тази кола, но за съжаление и те не идват на форумите във Варна
    Alfa Romeo GTV 2.0/ 16 1997

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by aya
    Леко поизбледнялото gtv го кара една сладурана и живее някъде към края на чайка и от време засичам и приятеля й май също с тази кола, но за съжаление и те не идват на форумите във Варна
    с теб сме се виждали лятото на морска гара.хайде да се съберем GTV-та и ходим на среща тази неделя.смятам да хода ама да не съм сам идвай и ти ако можеш.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  13. #13
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    ВАРНА
    Posts
    65

    Default

    това ми звучи добре ако ще идваш- ще гледам и аз да съм там
    Alfa Romeo GTV 2.0/ 16 1997

  14. #14
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Ей, Варна, кога ще поканите Бургас на гости, или пак да заповядате тук?
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  15. #15

    Default

    е ще трябва да се съберем малко GTV-та пак в варна или бургас сезона идва вие при нас а ние в бургас и така
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •