Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: В тази държава свестни вносители на части НЯМА!!!!

  1. #16
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    А също не виждам за какво толкова се нервираш за тази ролка! Отиди на стругар да ти извърти една.Набий и един лагер и готово.Има хиляди видове ролки за двигатели.Не ми казвай,че нито една не става.
    Снимай я и дай размери да видиме за какво става дума
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  2. #17
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    [quote="Boby"]А също не виждам за какво толкова се нервираш за тази ролка! Отиди на стругар да ти извърти една.Набий и един лагер и готово.Има хиляди видове ролки за двигатели.Не ми казвай,че нито една не става.
    Снимай я и дай размери да видиме за какво става дума [/quoteЗа 75 ролката на ремъка на хидравликата от нищо не става,вервай ми,и струва само 200лв!
    П.П. Не струва толко,толко й е цената!
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  3. #18
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Заради частите,спирам с италианските кошници! Датчика за външна температура в огледалото е 130лв! На брат ми на астрата смених инжекцион-помпата,63лв е!Нищо,че е китайска!Ха ми намерете за 1,8 16в на фиат толкова евтина помпа!Точно това е досадното тука,това,което се поврежда,го няма.Тук,в нашето село няма и въздушни филтри за мойта,добре,че поне задни накладки има,от ауди стават
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  4. #19
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Според мен нито има проблем с намирането, нито толкова голям с цените.... за мотора аз си знам че повечето неща не са на нормални цени, ама и самия мотор не е много нормален..... За окачване и др. глупости също не съм видял много стряскащи неща
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  5. #20
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by Grigor
    Според мен нито има проблем с намирането, нито толкова голям с цените.... за мотора аз си знам че повечето неща не са на нормални цени, ама и самия мотор не е много нормален..... За окачване и др. глупости също не съм видял много стряскащи неща
    Григоре,извинявай,ама не съм много съгласен с теб.За БМВ Е39,демек 5-ца от 96г оригиналните дискове предните са като за твоята метелитата.Айде,и да е скъпо,ама поне да е качествено!Я да видим какви накладки продават за нашите коли-само боклуци!Окачване-само боклук!Амортисьорчета за капака на багажника търсих-нищо!Ялова работа!И като се напати човек,му писва в един момент да кара такава кола
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  6. #21
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Кое ти е скъпо?
    Носач с шарнира Мог за алфата е 160лв. За Астра същия носач е 140лв.Предни амортисьори Монро рефлекс за алфата са ти 160лв/бр. на Астрата са ти 120лв/бр. Е да ти пикам на Астрата. Че е здрава кола,здрава е спор няма,ама че си е ебало майката в нея и с нея също спор няма!
    За амортисьорчетата за капака си свали едно и отиди в магазин за авточасти и по размер си вземи.Какво те притесняват толкова?Предни накладки сравнително хубави дето да не ти ядът дисковете и да не скърцат са ти 50лв.
    Винаги има варианти
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  7. #22
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by Boby
    Кое ти е скъпо?
    Носач с шарнира Мог за алфата е 160лв. За Астра същия носач е 140лв.Предни амортисьори Монро рефлекс за алфата са ти 160лв/бр. на Астрата са ти 120лв/бр. Е да ти пикам на Астрата. Че е здрава кола,здрава е спор няма,ама че си е ебало майката в нея и с нея също спор няма!
    За амортисьорчетата за капака си свали едно и отиди в магазин за авточасти и по размер си вземи.Какво те притесняват толкова?Предни накладки сравнително хубави дето да не ти ядът дисковете и да не скърцат са ти 50лв.
    Винаги има варианти
    Амортисьорчета взех,от Форд Фокус-седан Ама докога ще ги догаждаме
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  8. #23
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Не е въпроса до нагаждане.Взимаш и щом е същото слагаш и продължаваш.Какво като не е оригинално и няма емблемата на Алфа на него?
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  9. #24
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    28

    Default

    Не се нерви колега! Аз имах същия проблем и се оправих. Има някъкви решения. Ако размислиш да си оставиш хубавицата ми звънни 0888-945-222 Филип
    Lancia Phedra 2,2HDI Alfa Romeo 164 2,5TD

  10. #25
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Перник
    Posts
    3

    Default

    дай дани за колата работя в сервиз и имаме магазин ще ти помогна ако мога а това с греста просто го забрави
    164 TS 2000CC 143HP

  11. #26
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Перник
    Posts
    3

    Default

    за алфата се намират и по евтини носачи и частите не са никак скъпи преди месец си смених каретата и дадох 84 лв. за двете с маншоните италиански нека си купи за астрата карета на тази цена а за здравина астрата не може да се сравнява с 164-та
    164 TS 2000CC 143HP

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •