Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Проблем със вървежа

  1. #16
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Така, значи последни, още горещи новини от днес :
    Как преодолях проблема - първо с малко повече пари ...

    Ето цифрите :
    1 - бензинов филтър - 24.50 лв
    2 - въздушен филтър - 11.50 лв
    3 - комплект свещи Golden Lodge 25HLD - 56 лв
    4 - работата по смяната на всичко това накуп в сервиза - 15 лв

    Заболя ме сърцето, защото сега събирам парички за феста, ама как само се промени колата... Сега не дава да й пипна газчицата - само като си помисля и се форсира, а преди трябваше да я чакам аз тя да помисли
    Остава само прочистването на дюзите на инжекцията, но колегата дето щеше да помага се ослушва с разни скапани БМВ-та (Миро, не се скатавай...)
    Това е от мене - радвам се, че не се оказа ламбда, че нямам още 160лв за тоя дет клати гората
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  2. #17
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User
    Така, значи последни, още горещи новини от днес :
    Как преодолях проблема - първо с малко повече пари ...

    Ето цифрите :
    1 - бензинов филтър - 24.50 лв
    2 - въздушен филтър - 11.50 лв
    3 - комплект свещи Golden Lodge 25HLD - 56 лв
    4 - работата по смяната на всичко това накуп в сервиза - 15 лв

    Заболя ме сърцето, защото сега събирам парички за феста, ама как само се промени колата... Сега не дава да й пипна газчицата - само като си помисля и се форсира, а преди трябваше да я чакам аз тя да помисли
    Остава само прочистването на дюзите на инжекцията, но колегата дето щеше да помага се ослушва с разни скапани БМВ-та (Миро, не се скатавай...)
    Това е от мене - радвам се, че не се оказа ламбда, че нямам още 160лв за тоя дет клати гората
    Колега, пробвай с добавката REDEX... Дават я за почистване на дюзи на инжекциони и пр.
    В допълнение на това искам да те попитам - какъв горивен филтър си взе, че на мен ми искат 27.89лв... , при условие че един колега си е взел за 17лв, произведен в Италия...
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  3. #18
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Бензиновия филтър е Bosch, но можеш наистина да си вземеш италиански за около 17-18лв - аз просто късно ги видях. А днес прочистих и дюзите в ултразвукова вана - голяма мътилка пуснаха. За добавката съм чувал и си мисля наистина да я пробвам някой ден.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #19
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User
    Бензиновия филтър е Bosch, но можеш наистина да си вземеш италиански за около 17-18лв - аз просто късно ги видях. А днес прочистих и дюзите в ултразвукова вана - голяма мътилка пуснаха. За добавката съм чувал и си мисля наистина да я пробвам някой ден.
    ... а почистването на дюзите с ултразвук колко ти "легна" и къде има такава установка?
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  5. #20
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User
    Бензиновия филтър е Bosch, но можеш наистина да си вземеш италиански за около 17-18лв - аз просто късно ги видях. А днес прочистих и дюзите в ултразвукова вана - голяма мътилка пуснаха. За добавката съм чувал и си мисля наистина да я пробвам някой ден.
    наистина сподели къде е тая ултразвукова вана и колко струва удоволствието ... че и аз съм май с същия проблем след има няма 50 км с бензин от Shell.
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  6. #21
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Ултразвуковата вана е на един познат - възползвах се от услугите му докато бях още в Ямбол - момчето има сервиз в Сливен. Не вярвам да ти свърши работа, колега - много път е за едната баня
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #22
    Здрав Алфист vladu's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    801

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User
    Ултразвуковата вана е на един познат - възползвах се от услугите му докато бях още в Ямбол - момчето има сервиз в Сливен. Не вярвам да ти свърши работа, колега - много път е за едната баня
    мерси наистина не ми помогна
    но твоето премеждие ще ми свърши добра работа и да ти е последното.
    Ex: 146ti, 146JTD, 147JTD, Lexus IS220D, Lexus IS200 Auto, Swift Sport, Subaru Legacy IV
    Subaru Outback '09 & Alfa Romeo 156 2.4JTD

  8. #23
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by vladu
    Quote Originally Posted by Alfa User
    Ултразвуковата вана е на един познат - възползвах се от услугите му докато бях още в Ямбол - момчето има сервиз в Сливен. Не вярвам да ти свърши работа, колега - много път е за едната баня
    мерси наистина не ми помогна
    но твоето премеждие ще ми свърши добра работа и да ти е последното.
    Ултразвукова вана има в Дунев и струва мисля 12лв на дюза чистенето и проверяването
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •