Results 1 to 10 of 10

Thread: Един вапрос за светеща дюза на 146

  1. #1

    Default Един вапрос за светеща дюза на 146

    здравейте първо аз съм нов във форума но наскоро взех една такава алфа 146 на майка ми но вече няколко пъти ми се случва да ми светва някаква дюза на таблото,свети свети и изгасне.колата върви доста прилично и като и се набие педала на газта докрай доста добре се ускорява.ама нали не е моя и несмея да я карам както аз си знам.та въпроса ми е ако някой знае от какво може да е да ми помогне данеси блъскам главата щото досега несъм карал алфа а се замислям да си взема една такава и за мен но с 2.0 тд мотора,забравих да кага че алфата ми е 2000 година.мотора ми е 1.9 JTD 105 k.c

  2. #2

    Default

    Тази лампа означава, че компа на колата открива грешка и на компютърна диагностика ще ти кажат за кво иде реч.

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by 1115
    Тази лампа означава, че компа на колата открива грешка и на компютърна диагностика ще ти кажат за кво иде реч.
    мерси за инфото аз мислех че е нещо сериозно което може с нещо да навреди,имам човек ще я закарам да я види.

  4. #4
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    Quote Originally Posted by DIABLO 666
    Quote Originally Posted by 1115
    Тази лампа означава, че компа на колата открива грешка и на компютърна диагностика ще ти кажат за кво иде реч.
    мерси за инфото аз мислех че е нещо сериозно което може с нещо да навреди,имам човек ще я закарам да я види.
    Ами колега може да е доста сериозно.....отиди на диагностика да ти решат проблема
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  5. #5
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Колега ако си от София отиди на диагностика при Бобо!
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  6. #6
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by teo_gti
    Колега като идеш на диагностика пиши ква е грешката че и аз имам от време на време такъв проблем макар че съм на бенз, ама тука аз ходих на диагностика нищо не излиза явно майстора е мн. добър.
    той и да ти напише ква му е грешката.. твоята мое да е съвсем друга...
    търси си диагностика... и да ти я изчистят
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    46

    Default

    Не съм сигурен, че Бобо ще му свърши работа. При мен Бобо въпреки съмненията си за дебитомер, не ми го тества на компа и ме прати да си режа катализатора и ми взе 30лв. Може да няма подходящия софтуер. Отидох при един тип от Бош, Веско се казва, веднага каза,че е дебитомер и го тества. Доказа ми,че е прав. Пиши ми на лична, ще ти дам телефона му, че не знам дали е позволено такова нещо тук.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD '99

  8. #8

    Default

    ти в кой бош сервиз си ходил ако е тоя на обеля аз ги познавам там и имам приател дето работи там и той ще свърши работата.непременно ще пиша какво ми е излезло като грешка

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    46

    Default

    Сервиза е на симеоновско шосе, до автокъща А2 за аудита и бмв-та. Щом имаш приятел в бош сервиз, бегай там, ще я тестват поне детайлно и срещу дружеска почерпка А ако не могат да се справят, кеф ти Бобо, кеф ти - Веско
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD '99

  10. #10

    Default

    колеги!!! пишете как си разрешихте проблема. Аз имам абсолутно сащия проблем от няколко дена

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •