Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: 166 2.4 jtd-Става ли за покукпа?

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Gorgizario
    аE vie ste minali ot tuka За сервизите ... където има фирмен магазин, там има и сервиз...поне според мен.Но! За жалост обслужването е прекалено скапо за "способностите" на испанския виртуоз с инструменти. Когато ми се пре*ба ОPELа рекох да отида във фирмения, но се оказа че хорцата вземат по 45? на час Обаче съдбата ме събра с един комшия от Русе и ми оправи колата Той ми разправя за някакъв сервиз по италианските дето били пълни некадърници. Не ме учудва
    Не съм минавал само,доста пъти ходя и оставам там за известно време,налагало ми се е да си оправям Алфата няколко пъти вече и ти казвам моите впечатления. Щом за Опела ти се струва скъпо да го ремонтираш ,за Алфата изобщо няма да е по-евтино. А и лизингът ти от 270 евро на месец с крайна цена 13 000 за 6 годишна кола е много.От тук нататък ти си предценяваш.

  2. #17

    Default

    През Валенсия минах с Алфата

    Ето я на една автомивка извън Валенсия



    И едно филмче от самата Валенсия

    http://kgb.alfaromeo-bg.com/Others/valencia%20018.avi

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #18
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Испания
    Posts
    30

    Default

    За частите и тяхната цена не се оплаквам. Е, имаше неща които ми излязоха по-скъпо, но все пак е с двигател ISUZU. Като имах в предвид скъпо, се отнасяше за работната ръка. Все пак 45 ? на час. Аз живея във Валенсианска област, не в самия град. И в градчето дето съм OPEL вземат най много. Все пак ми се наложи да правя основен ремонт, представи си колко щяха да ми съдерат кожата

  4. #19

    Default

    Днес един приятел си взима Астра 1.7ТДС с двигатела на Исузу...каквото ти е мнението за него...ако искаш може да ми пратиш и лично съобщение да не разводняваме темата.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •