Page 16 of 17 FirstFirst ... 614151617 LastLast
Results 226 to 240 of 254

Thread: Каква е вашата максимално развита скорост

  1. #226
    алфист-металист thest's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    38
    Posts
    71

    Default

    Вече 163, пак на 4-та.Този път на бензин, 100 октана.Супер работи с него, ама пък почти достигна червената зона. Добре е отпушена на газ

  2. #227
    JTD пристрастен! zx12r's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Бургас
    Posts
    55

    Default

    340 км/ч миналата седмица, ама не с колата. Бензин 100 октана на ОМВ. Дистанция Бургас-Карнобат-Бургас разход 14/100
    [SIGPIC]http://prikachi.com/images/553/5862553X.jpg[/SIGPIC]

  3. #228

    Default

    Quote Originally Posted by thest View Post
    Вече 163, пак на 4-та.Този път на бензин, 100 октана.Супер работи с него, ама пък почти достигна червената зона. Добре е отпушена на газ
    Случайно или не защо не пробваш на 5та колега.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  4. #229
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by zx12r View Post
    340 км/ч миналата седмица, ама не с колата. Бензин 100 октана на ОМВ. Дистанция Бургас-Карнобат-Бургас разход 14/100
    Видях те колега аз бях със 155 цата и карах след тебе ма на 336 километра ми заяде вариатора ,че е вече стар и ти се отдалечи напреде,ако не беше този проблем с вариатора ,мислех да те настигна да те питам за времето в Бургас ,ма видиш ли техника си е .Аз веднага после сложих нов вариатор в Айтос ,и сега до 360 км нямам грижа.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  5. #230
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Калеги, знаете ли колко е минималната скорост за летене на А 380???

    Отговор - 180 км/ч Честито на печелившите.
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  6. #231

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Видях те колега аз бях със 155 цата и карах след тебе ма на 336 километра ми заяде вариатора ,че е вече стар и ти се отдалечи напреде,ако не беше този проблем с вариатора ,мислех да те настигна да те питам за времето в Бургас ,ма видиш ли техника си е .Аз веднага после сложих нов вариатор в Айтос ,и сега до 360 км нямам грижа.
    Ако ти се вижда много, ето клипче за загряване със 600cc Kawasaki zx6r,без да достигна максимална скорост, отсечката не позволяваше, бе къса, а по-късно колегата Злати(zx12r) мотора е Kawasaki zx12r, вероятно нищо не ти говори, видно от поста ти, ще ти пусне клипче, че аз не го намирам.
    А с твойта Алфа не се пъни много, че няма да има нужда да сменяш вариатора.
    http://m.vbox7.com/play:b957ae62c9

    п.с. Намерих клипчето Тома Неверни, отсечката е изхода на Бс, от КПП до Джъмбо.
    http://youtu.be/sK-ceI-38TI

    Quote Originally Posted by vaklinator View Post
    Калеги, знаете ли колко е минималната скорост за летене на А 380???

    Отговор - 180 км/ч Честито на печелившите.
    На първия български самолет на Асен Йорданов са трябвали само 85км/ч за излитане и 65 метра писта/поляна/.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails image.jpg  
    Last edited by Доко; 06-09-2013 at 20:24.

  7. #232
    JTD пристрастен! zx12r's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Бургас
    Posts
    55

    Default

    Доко, гледам че си му отговорил на колегата, аз нямаше да си направя труда ... До толкова съм свикнал на такива реакции, че чак не ми правят впечатление вече. Надявам се, вариатора му (новия) да е достатъчно читав, че да може да прескочи поне 200 км/ч - скорост която моя мотор прави на 2-ра скорост

    [SIGPIC]http://prikachi.com/images/553/5862553X.jpg[/SIGPIC]

  8. #233
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Ако ти се вижда много, ето клипче за загряване със 600cc Kawasaki zx6r,без да достигна максимална скорост, отсечката не позволяваше, бе къса, а по-късно колегата Злати(zx12r) мотора е Kawasaki zx12r, вероятно нищо не ти говори, видно от поста ти, ще ти пусне клипче, че аз не го намирам.
    А с твойта Алфа не се пъни много, че няма да има нужда да сменяш вариатора.
    http://m.vbox7.com/play:b957ae62c9

    п.с. Намерих клипчето Тома Неверни, отсечката е изхода на Бс, от КПП до Джъмбо.
    http://youtu.be/sK-ceI-38TI



    На първия български самолет на Асен Йорданов са трябвали само 85км/ч за излитане и 65 метра писта/поляна/.
    Quote Originally Posted by zx12r View Post
    Доко, гледам че си му отговорил на колегата, аз нямаше да си направя труда ... До толкова съм свикнал на такива реакции, че чак не ми правят впечатление вече. Надявам се, вариатора му (новия) да е достатъчно читав, че да може да прескочи поне 200 км/ч - скорост която моя мотор прави на 2-ра скорост

    Момчета аз имам малко опит и малко златни пирони в краката ,а също и 2 мотора в момента.Единия е Хонда цбр 954 рр и максималната му реална скорост е 270 километра и понеже предния му венец е с един зъб по малко 299 ги прави доста бързо по километраж ,но има реална скорост 270,понеже заради венеца лъже с около 20 километра.С орегиналния венец е същата работа ,ма ги стига по бавно.Другия е Сузуки ГСХР 1000 К3 тука конете не само ги има ,но и ти ги дава.Има също и G.Pak Over 3,което ще рече модул който маха ограничителя на 299 и дава още малко коне.Този мотор прави реални около 318 километра на Дино. Малко са моторите които реално правят 300 километра ,за Хонда не става и дума,Йамаха може само да си мечтае.Сузуки 1000 К3 И К4 ги приближава Старата Хаиабуза ги подминава с малко ,не новата.и кавазаки също ги приближава.Ма с 340 ударихте Валентино Роси в земята,и ако карате с 300 внимавайте в гърция да не ви свалят номерата.
    Last edited by nicola 59; 07-09-2013 at 03:21.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  9. #234
    JTD пристрастен! zx12r's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Бургас
    Posts
    55

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    ...
    Колега, (вече мога да те наричам така) радвам се, че имаш познания в материята и не си поредния лаладжия цъкащ с език. Позволи ми да внеса малко корекции в горенаписаното от теб. Сузуки К3 1000 е чудесен в доста аспекти мотор, но с неговите 164 коня и 120 Нютона НА ВАЛ (реално около 150 Коня и 110 Нютона на двигател) и Реални 291 km/ч, няма как да изкара 318 км/ч на дино, освен ако диното не е някакво шано или имаш сериозни интервенции по двигателя които ни спестяваш ...

    http://motorcyclespecs.co.za/model/s...R1000%2003.htm

    Пиньоните ми (венците както ги наричаш ти) са си с оригиналния брой зъби, да нямаш съмнения в това отношение. По мотора ми има доста модове, които не смятам за необходимо да споменавам тук, както и факта, че никой не може да ти отнеме правото да се съмняваш във вървенето му. За 954-та си прав за всичко, освен за това, че и с двата предни пиньона вдигала 270

    Валентино Роси и компания са в състояние да вдигнат и над 340 ако позволява конфигурацията на трасето, но не това е приоритета на MotoGP. За изброените нови мотори си прав, че не могат да подминат 300 и това е от вътрешно фирмените споразумения от април 2001-а година, където ги спират електронно на 299. Моя е оупън версията без ограничения, който излиза от завода с една едничка мисия - да смаже Хаябусата на пътя. което и прави. Сток!
    [SIGPIC]http://prikachi.com/images/553/5862553X.jpg[/SIGPIC]

  10. #235
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by zx12r View Post
    Колега, (вече мога да те наричам така) радвам се, че имаш познания в материята и не си поредния лаладжия цъкащ с език. Позволи ми да внеса малко корекции в горенаписаното от теб. Сузуки К3 1000 е чудесен в доста аспекти мотор, но с неговите 164 коня и 120 Нютона НА ВАЛ (реално около 150 Коня и 110 Нютона на двигател) и Реални 291 km/ч, няма как да изкара 318 км/ч на дино, освен ако диното не е някакво шано или имаш сериозни интервенции по двигателя които ни спестяваш ...

    http://motorcyclespecs.co.za/model/s...R1000%2003.htm

    Пиньоните ми (венците както ги наричаш ти) са си с оригиналния брой зъби, да нямаш съмнения в това отношение. По мотора ми има доста модове, които не смятам за необходимо да споменавам тук, както и факта, че никой не може да ти отнеме правото да се съмняваш във вървенето му. За 954-та си прав за всичко, освен за това, че и с двата предни пиньона вдигала 270

    Валентино Роси и компания са в състояние да вдигнат и над 340 ако позволява конфигурацията на трасето, но не това е приоритета на MotoGP. За изброените нови мотори си прав, че не могат да подминат 300 и това е от вътрешно фирмените споразумения от април 2001-а година, където ги спират електронно на 299. Моя е оупън версията без ограничения, който излиза от завода с една едничка мисия - да смаже Хаябусата на пътя. което и прави. Сток!
    Колега аз ли неразбрах добре ,ма за какъв мотор говориш точно ,ако е този от ника ти ZX12R без лоши чувства 161 коня,дори и GSXR 1000 K3 неможе да бие в стоковия си вид ,та камо ли Хаябусата.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  11. #236

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    .........
    Колега Николов, аз също се радвам, че споделяш страстта на две колела, но има неща които няма как да са ти ясни, а и не е необходимо. Та защо изобщо са тези терзания в твоята глава, не е нужно да се напъваш толкова.

  12. #237
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Колега Николов, аз също се радвам, че споделяш страстта на две колела, но има неща които няма как да са ти ясни, а и не е необходимо. Та защо изобщо са тези терзания в твоята глава, не е нужно да се напъваш толкова.
    Не се напъвам колега ,а винаги ми става интересно когато някой почне да се излита с 300+++ километра,и понеже мотористите са като рибарите,ми е кеф да коментираме положението.Попиляхме темата момчета ,и може да ни подгонят,ако искате да тъним въпроса още трее се преместим в друг раздел.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  13. #238

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Не се напъвам колега ,а винаги ми става интересно когато някой почне да се излита с 300+++ километра,и понеже мотористите са като рибарите,ми е кеф да коментираме положението.Попиляхме темата момчета ,и може да ни подгонят,ако искате да тъним въпроса още трее се преместим в друг раздел.
    Колега, смени 954-ката, това ти е проблема, в момента в който си вземеш бърз мотор и ти ще почнеш да подминаваш 300.
    Имам един Раптор който върви колкото твоята 954-ка, а е само 2 цилиндъра.

  14. #239
    алфист-металист thest's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    38
    Posts
    71

    Default

    Колега на 5-та на същата отсечка 145, само че не с Alfata ,а с Bmw 518I E28 105 коня.С Alfata ще е горе долу същото! 145 ще вдигне 145

  15. #240
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Колега, смени 954-ката, това ти е проблема, в момента в който си вземеш бърз мотор и ти ще почнеш да подминаваш 300.
    Имам един Раптор който върви колкото твоята 954-ка, а е само 2 цилиндъра.
    Да колега аз 954 не го карам вече седи ми още при мене ,ма търся да го продам на някой.Взех си миналата година GSXR 1000 K3 и верно е много по бърз от хондата,а за по яка техника за момента няма кинти.

    Quote Originally Posted by thest View Post
    Колега на 5-та на същата отсечка 145, само че не с Alfata ,а с Bmw 518I E28 105 коня.С Alfata ще е горе долу същото! 145 ще вдигне 145
    Колега с кой мотор ти е колата.
    155 2.0 16v МY95 Sport

Page 16 of 17 FirstFirst ... 614151617 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •