Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 61 to 75 of 91

Thread: Megasquirt става ли това нещо на наште бабки :wink:

  1. #61

    Default

    Дригата да каже впечатления, аз надявам се до 2-3 седмици и аз да мога, познавам доста народ дето с Меги карат, и чесно казано ме е яд че досега не сложих и аз......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #62
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Дригата да каже впечатления, аз надявам се до 2-3 седмици и аз да мога, познавам доста народ дето с Меги карат, и чесно казано ме е яд че досега не сложих и аз......
    повече за нищо на света не бих сложил електроника робърт бош

    това е идеалната електроника по джоба на българина

    влагаш един път и забравяш кое туй дебиломери, vr датчици,ламбди и прочие

    има и доста по пинизчийски електроники,но малко хора могат да си ги позволят

  3. #63

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    повече за нищо на света не бих сложил електроника робърт бош

    това е идеалната електроника по джоба на българина

    влагаш един път и забравяш кое туй дебиломери, vr датчици,ламбди и прочие

    има и доста по пинизчийски електроники,но малко хора могат да си ги позволят
    Мнооого правилно казано само кеш да има, но кат смениш 1,2 дебитомера и 1 сонда- те ти Мега !!!
    145 QV ex.
    146 Boxer TOTAL ex.
    147 T.S. Sele top

    Lancia Dedra 2000 16

  4. #64
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Аве то и оригиналната като я преработиш можеш да ги забравиш тия неща А относно мегата има и плюсове и минуси така че айде да не се превъзнасяте
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #65

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Аве то и оригиналната като я преработиш можеш да ги забравиш тия неща А относно мегата има и плюсове и минуси така че айде да не се превъзнасяте
    мога да поспоря с теб за минусите на скуирта пред плюсовете на хер бош особенно при тунингована кола но тък като ако случаино имаш опит с скуиртове то тои е доста малък няма да го направя тъи като няма да е обективно та в тоя ред на мисли и аз напълно подкрепям дригата превъзнасяики се

  6. #66
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    аз също подкрепям дригата
    писнало ми е от скъпи бошовки простоии
    само за пример един оригинален дебитомер за ГТ то струва 670 лева ако върнеш стария , иначе е 900 лева
    ми да им го п...м на Бош
    ако беха по 50 лева да ама като са монополисти да не са 100 кила
    скоро може и аз да мина на скуиртеца
    поне ще забрава за чипосване , само си сменям картите от рацерска на икономе и готово , да не споменавам че едно момче исползва 2 те карти на мегата за да си оправлява с едната газовите инжектори - така им ебаваш и мамата на газаджиите да им даваш по 2000 лева за газов инжекцион
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  7. #67

    Default

    Разгледах се във уж 1-2 офиц. Скуиртни форуми, и като гледам ората какво правят, и чак ме е яд......Не мога още да говоря нищо, но това което чувам е повече от задоволително......още повече че се очаква да ми изпадне чист спирт доста изгодно, и ще си я лашкам на спиртец, и ще си свиркам.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #68
    Запален алфист hunter1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Елин Пелин/София
    Posts
    384

    Default

    и ще си я лашкам на спиртец, и ще си свиркам.....[/QUOTE]

    На спирт върви ли ??? сори за спама

  9. #69

    Default

    И още как.....возил съм се на 3.5 литрово и около 400 коньово говедо на чист спиртец.....ама тоя човек спря да го намира тънко и пак мина на бенз....просто през софта променя леко сместа към по богата и никакви ядове.....гледах като теле като го видях да налива нещо бяло и прозрачно в резервоара.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #70
    Запален алфист hunter1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Елин Пелин/София
    Posts
    384

    Default

    То близо до ихтиман има завод за спирт , един познат работи там , ама не знам дали може да се купи спокоино , защото от там ще е по евтин.

  11. #71

    Default

    Питай ако не те бърка колко е литъра и ако се продава, как става.....и ако не се продава дали пак някак си става....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  12. #72

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    И още как.....возил съм се на 3.5 литрово и около 400 коньово говедо на чист спиртец.....ама тоя човек спря да го намира тънко и пак мина на бенз....просто през софта променя леко сместа към по богата и никакви ядове.....гледах като теле като го видях да налива нещо бяло и прозрачно в резервоара.....
    ти добре че си се возил и да наистина става си на спирт метанол но не е толкова лесно преминаването туи като на спирт колата гори точно два пъти повече литри заради специфичнотоста на спирта тоест от там се налага промяна на цялата горивна система ... помпа дюзи и т.н. и чак тогава идва ред на оптимизиране софтуера и сместа не се променя към по богата ами просто се оптимизира.....съвсем просто е ако само леко обогатиш сместа и сипеш спирт дори няма да запали
    автомобила освен това дори и да успееш да запалиш дебита на дюзите предвид двоиния разход трябва поне двоино да се завиши както и тоя на помпата ....бе не е току така и за момента е доста по скъпо да се кара на спирт и да не забравяме и не на последно място че тоя спирт метанола е доста отровен и летлив и много лесно може да доведе до сериозно неприятности

  13. #73
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    с тоя метилов алкохол ще избиете рибата и ще ослепите де що има живо
    точка

  14. #74

    Default

    E то и с етанол става.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #75
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    става ама той е с акциз. иначе пиянките щяха да зареждат по бензиностанциите
    точка

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •