Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 58

Thread: Неприятна случка със 156... :(

  1. #31
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    51

    Default

    за Алфа 156 мога да кажа само че от както карам тая кола нито един пат немие изневерила така да се каже и е много стабилна и понякога на завои влизам сьс 190 такаче не смятам че не е стабилна това е мое мнение.
    Алфа Ромео 156 2.4 JTD

  2. #32
    Запален алфист jimmyfloyd's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София , кв. Редута
    Posts
    223

    Default

    в къф завой си влезнал със 190 е хаха може слънцето да ти е осветило циферблата и да си влезнал със 290
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '99

  3. #33
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    На който му се вижда нестабилна да вземе да покара малко Ситроен Ксантия /само да не е актива/ и след това да се хопне на 156 та да видим какво ще каже.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  4. #34
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    51

    Default

    Quote Originally Posted by jimmyfloyd
    в къф завой си влезнал със 190 е хаха може слънцето да ти е осветило циферблата и да си влезнал със 290
    колега мисли преди да говориш не се заяждам а аз говоря по магистралата на остьр завои а не на пресечка.
    Алфа Ромео 156 2.4 JTD

  5. #35
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by botsos
    Аз залагам, че колата на търтея няма да поднесе! Някой да се включи в залозите?!
    ммм
    ако измислите свестен залог ще дойда да тестваме колата дали поднася
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  6. #36

    Default

    хей ванкувър, малееее, ти на това "неприятна случка" ли му казваш; прав е колегата ,че там трябва да си бил с доста над 130 ; бре-алфист-звучи гордо.
    А ве юнак, кво се фалиш , за екшън -герой ли се изживяваш ?! Ами вижда се - майстор си .
    В съседната тема още се подписваме в подписка до съда срещу помилването на убиеца на колегата ни алфист от Пловдив,, две невръстни сирачета и вдовица която ходи като гламава ; кой ли пък би ходил по друг начин на нейно място?
    Знам ,че вече си се замислил над въпроса АКО:
    ами ако беше налетял на друга кола или да речем на автобусна спирка с хора или много хора;
    ами ако твоите деца бяха в колата ти и недай си боже ...;
    ами ако,примерно ти вече беше в инвалидна количка-недай си боже, или недай си боже нещо друго ;
    Щото с художественото си авто-изпълнение можеше да нарисуваш доста сълзи в доста невинни очи, но чак после щеше да посегнеш да вземеш цветовете, но от палитрата на собствената си душа...
    Прави са колегите които не се кефят на разказчето ти.
    Прави са и тия, че за екшъни си има писти и полигони;
    Всички тук едва ли сме богородички, но би трябвало, а и има граница която не бива да се престъпва,щото от нарушител се превръщаш в престъпник;
    утре може един от нас да не се прибере в къщи,заради едно такова безразсъдство .
    И ако тук ни свързва съпричастността към "марката", трудно ще ни свържат подобни неща .
    За случка като твоята казвам - майната ти.
    Радвам се ,че всичко ви се е разминало само със съдрани тенекии.
    Не ти прави чест да се хвалиш, и най малкото ,трябваше да си ЗАТРАЕШ, и доста да размислиш.
    И преди да поемеш дълбоко въздух , и да грабнеш клавиатурата за ругатни и мъжкарства, само да ти кажа - през оная ми работа е кво ще кажеш;Дано на теб не ти е през оная работа, какво другите ти казваме.
    Със здраве и късмет.
    156-2.4 jtd

  7. #37
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    132

    Default re

    Много добър и свястен отговор:Браво колега,всички си мислят че тези бързи коли са просто 100%сигурност.а не си дават сметка за нищо.Xора мислете!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    156 2,4jtd

  8. #38
    Запален алфист jimmyfloyd's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София , кв. Редута
    Posts
    223

    Default

    Quote Originally Posted by mariyan52
    Quote Originally Posted by jimmyfloyd
    в къф завой си влезнал със 190 е хаха може слънцето да ти е осветило циферблата и да си влезнал със 290
    колега мисли преди да говориш не се заяждам а аз говоря по магистралата на остьр завои а не на пресечка.
    ест че знам хаха просто нямах предвид завой със 190 ами примерно караш извънградско със 60-70-80 км и изведнъж излезне животно на пътя...завърташ рязко на една страна после на другата и си по таван... това имах предвид..който ми каже че ще го направи това и няма да поднесе съм склонен да не му вярвам
    П.П. евала на колегата за писанието по-горе...който се мисли за мн.бърз и велик шофиор да иде след 2 седмици отварят писта божурище да си понатрие крастата малко и след тва да си помисли по-добре ли щеше да е ако го беше направил на пътя....
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '99

  9. #39
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    51

    Default

    Quote Originally Posted by jimmyfloyd
    Quote Originally Posted by mariyan52
    Quote Originally Posted by jimmyfloyd
    в къф завой си влезнал със 190 е хаха може слънцето да ти е осветило циферблата и да си влезнал със 290
    колега мисли преди да говориш не се заяждам а аз говоря по магистралата на остьр завои а не на пресечка.
    ест че знам хаха просто нямах предвид завой със 190 ами примерно караш извънградско със 60-70-80 км и изведнъж излезне животно на пътя...завърташ рязко на една страна после на другата и си по таван... това имах предвид..който ми каже че ще го направи това и няма да поднесе съм склонен да не му вярвам
    е за тва си прав .
    Алфа Ромео 156 2.4 JTD

  10. #40
    Запален алфист jimmyfloyd's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София , кв. Редута
    Posts
    223

    Default

    Колеги внимавайте по пътищата ни...карайте внимателно без излишни рискове и малумни гонки....
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '99

  11. #41

    Default

    A aз се чудех кой е пробил и двете ограждения на бул. България.

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  12. #42
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Костинброд
    Posts
    71

    Default

    Е ама поне си казва човека..иначе всеки се хвали кой дръпнал кой скъсал - той си го каза..
    и нова кола на млад човек е така.Имал е нещастието да види кфо става като караш бързо и безрасъдно..
    карал е бързо ,гумите не каза сменил ли е (на 8 дена е колата)и още куп подробности...
    мен по ме интересува към кой застрахователи е и дали му изплатят пълна щета без проблеми.
    Lancia Lybra 2.4jtd 2002 Intensa
    Fiat Marea TD100 hlx 97

  13. #43
    The curseD SwappeR's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    412

    Default

    Quote Originally Posted by jimmyfloyd
    примерно караш извънградско със 60-70-80 км и изведнъж излезне животно на пътя...завърташ рязко на една страна после на другата и си по таван... това имах предвид..който ми каже че ще го направи това и няма да поднесе съм склонен да не му вярвам
    Русе, Волов (доста дълъг баир), слизам по него около 00:00 часа, преди 5 дена... Набрал съм се с около 100 и изведнъж пред мен изскача куче. Съответно леко спирачки, рязко надясно (около 1/3 оборот на волана) и после пак наляво, за да се върна в лентата и нито го блъснах, нито се обърнах, имам и двама свидетели, на които от толкова странично ускорение очите им направиха 2 обиколки около оста си. И нито помен от поднасяне! При положение, че поради инерционните сили по надолнището би трябвало още по-лесно да се обърне колата по този начин. След като пуснах спирачката бях на 70. Не знам с какви гуми и амортисьори мислите да обръщате тая 156-ца, ама засега се чувствам стабилен на пътя. Това да не е Логан, че да се обърне така...?
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.6 TS '98
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.9 JTD 16V (140 ps) '03
    Ex: Алфа Ромео 159, 2.4 JTDm (200+ ps) '07
    Alfa Romeo 146 ti

  14. #44
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    С Търтейо на бас не се фаштайте щото между комбито и седана балкан разлика и то не само заради тежината ами има и други разлики в окачването а пък и самата щайга на неберемеда има допълнително и жокери
    нормална 156 хич не е еталон за пътно поведение в класа си а и спрямо повечето модели на Алфа

  15. #45
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    17

    Default

    Quote Originally Posted by sova
    хей ванкувър, малееее, ти на това "неприятна случка" ли му казваш; прав е колегата ,че там трябва да си бил с доста над 130 ; бре-алфист-звучи гордо.
    А ве юнак, кво се фалиш , за екшън -герой ли се изживяваш ?! Ами вижда се - майстор си .
    В съседната тема още се подписваме в подписка до съда срещу помилването на убиеца на колегата ни алфист от Пловдив,, две невръстни сирачета и вдовица която ходи като гламава ; кой ли пък би ходил по друг начин на нейно място?
    Знам ,че вече си се замислил над въпроса АКО:
    ами ако беше налетял на друга кола или да речем на автобусна спирка с хора или много хора;
    ами ако твоите деца бяха в колата ти и недай си боже ...;
    ами ако,примерно ти вече беше в инвалидна количка-недай си боже, или недай си боже нещо друго ;
    Щото с художественото си авто-изпълнение можеше да нарисуваш доста сълзи в доста невинни очи, но чак после щеше да посегнеш да вземеш цветовете, но от палитрата на собствената си душа...
    Прави са колегите които не се кефят на разказчето ти.
    Прави са и тия, че за екшъни си има писти и полигони;
    Всички тук едва ли сме богородички, но би трябвало, а и има граница която не бива да се престъпва,щото от нарушител се превръщаш в престъпник;
    утре може един от нас да не се прибере в къщи,заради едно такова безразсъдство .
    И ако тук ни свързва съпричастността към "марката", трудно ще ни свържат подобни неща .
    За случка като твоята казвам - майната ти.
    Радвам се ,че всичко ви се е разминало само със съдрани тенекии.
    Не ти прави чест да се хвалиш, и най малкото ,трябваше да си ЗАТРАЕШ, и доста да размислиш.
    И преди да поемеш дълбоко въздух , и да грабнеш клавиатурата за ругатни и мъжкарства, само да ти кажа - през оная ми работа е кво ще кажеш;Дано на теб не ти е през оная работа, какво другите ти казваме.
    Със здраве и късмет.
    Човек, не си ме разбрал... Ни най-малко искам да се хваля с темата или нещо такова! По-скоро реших да я пусна, за да се види какво става като не мислиш.
    Ex-owner of 156....

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •