Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 63

Thread: alfa vs honda

  1. #31
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    MrX прав си брато краиния резултат е важен останалото е локум за семкаджиите
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  2. #32

    Default

    Значи гледах килата на колите равни са почти, шофиорите аз карам от 7 месеца пича с хондата кара от по дълго време да не казвам че кара постоянно на ръчка истръпваш като се возиш при него... наистина колата е нова и е на 15 хиляди някде, пробвахме и с блокажите аср и тн и без тях се еднакво и тва са 4 гонки СФИНКС а не е да съм го видял на светофара и да сме се дръпнали случайно.....
    Alfa Romeo 146 1.8 16v '98 144 hP , Audi a6 2.5tdi 180 ks 4x4

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by gigi
    Quote Originally Posted by SFINKS
    от Витоша по високо нема и от Алфа по бързо нема

    некой замисли ли се дали момчето с чисто новата хонда си е позволило да я изнасили така както нашия човек 10 годишната си кошница .

    некой замисли ли се дали тая хонда е на повече от 10 000 км и дали и е сменяно поне веднъж маслото и дали е вече разработена както трябва

    ако е добър шофера и не му пука за новата му кола на Алфата и 5 дебитомера да и сложиш пак пада
    Абе ти нещо май от 4-ти си избегал а. Земи ми докарай такава щайга и с кораба дет е 1600 кг и е дизел и го дават за над 9 сек до 100 щи покажа колко върви хондата, няма какво да се замисля никой просто е по бавна доказано няколко пъти с различни коли и шофъори. Кат твойта талига едвам минава Вакарал със 100 защо треа сереш на всякъде??? Ма кат ти турат един банан няма да можеш ......

    малее
    найш че ми дреме за бана

  4. #34

    Default

    Не се филмираите ,че не е разработена щото и така да беше разликата нямаше да е такава...бях там и хондата падаше наред с по две коли....а принципно са 1 клас..!И се пак тфа момче си е състезателче...зе си бегачка за 50 хилки и кой го би ? 10 годишната трошаща се Алфа мии...
    Fiat Tempra 1.6 09.93

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Dominic Toretto: Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning.

  6. #36
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bankq St.Stambolov
    Posts
    84

    Default

    кои гледа много бързи и яростни
    AlFa RoMeO 155 1.8 twin spark 16v

  7. #37
    Запален алфист
    Join Date
    May 2006
    Location
    Шумен
    Age
    47
    Posts
    171

    Default

    Абе тоя SFINKS се се чудя за къв х-й пише тука ,сигурно само за да дразни .Абе SFINKS това е форум за хора ,които малко или много я обичат тая марка ,ма ти за къв х-й си тука не мога да разбера .Аре моля някой модератор,оператор и т.н. да го банне тоя ,че нема как да го видя на живо.
    Алфа 156 2.0 98г.-Ex , Алфа 33 1.7 8v-Ex
    Alfa 159 2.4 jtdm
    Alfa Giulia 2.0 280 AWD

  8. #38
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Божурище
    Posts
    102

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS
    малее
    найш че ми дреме за бана

    А пък на нас найш колко ни дреме за тебе?
    Айде пускай платната на тоя кораб и отплувай. Дано имаш попътен вятър, че иначе ша си умреш насред водата.
    Не мъ глей, че в раменете съм, кат вафла от 5 стинки...знам фатки!

  9. #39
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    166

    Default

    напълно е възможно да бие хондата...точно преди 10 мин.бих с 3 коли мазда 323 1.6 16 клапана с мойта бракма(таа от подписа)...мамка му 16 клапановите са си друга бира голем зор
    145 1.6boxer

  10. #40

    Default

    дам нз мене миналата седмица на бояна едно поло г40 ми зе 2-3 коли мн е зло тва 700 кила някде тежи
    Alfa Romeo 146 1.8 16v '98 144 hP , Audi a6 2.5tdi 180 ks 4x4

  11. #41

    Default

    Gho5t ме взе тази вечер . загубата не беше фрапантна но е факт .Отчитам го на една идея по малко кончета , по тежичък съм 100тина килца и свещи Bosch на 30000+ км. В понеделник вечерта ще има нова среща ако е рекъл господ се надявам да взема реванш . Мисля този път на ползвам и някое жокерче
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  12. #42
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Не мога да разбера какво сте го заяли SFINKS-а, всеки си има мнение. В тая тема не видях някъде, някой да е обидил или от други теми сте му събрали? Да си говори всеки каквото ще, затова сме тука Щом няма реплики като тъпак, простак, глупак, селянин, чукундур, цървул и т.н. мнението си е мнение.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  13. #43

    Default

    Не ама ни обижда колите като е с тойота кво прави в тоя форум ми е интересно ? и да пляуе по алфите
    Alfa Romeo 146 1.8 16v '98 144 hP , Audi a6 2.5tdi 180 ks 4x4

  14. #44

    Default

    Злорадства Ама като гледам накъде отиват нещата май няма да е още задълго
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  15. #45
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by gigi
    Quote Originally Posted by SFINKS
    от Витоша по високо нема и от Алфа по бързо нема

    некой замисли ли се дали момчето с чисто новата хонда си е позволило да я изнасили така както нашия човек 10 годишната си кошница .

    некой замисли ли се дали тая хонда е на повече от 10 000 км и дали и е сменяно поне веднъж маслото и дали е вече разработена както трябва

    ако е добър шофера и не му пука за новата му кола на Алфата и 5 дебитомера да и сложиш пак пада
    Абе ти нещо май от 4-ти си избегал а. Земи ми докарай такава щайга и с кораба дет е 1600 кг и е дизел и го дават за над 9 сек до 100 щи покажа колко върви хондата, няма какво да се замисля никой просто е по бавна доказано няколко пъти с различни коли и шофъори. Кат твойта талига едвам минава Вакарал със 100 защо треа сереш на всякъде??? Ма кат ти турат един банан няма да можеш ......
    нещо против хондите ли имаш. ела с 3 те си алфи в сливен на гонките и ще се помъчиш да видиш задния номер на някой нондичка 1.6

    http://vbox7.com/play:855a42df

    преобладават немски и японски коли

    конкуренцията на опел ауди и фв беше хонда и съответно на хонда беше опел фв и ауди. 1 единствена алфа се пусна всички други гледаха и после пишат по форумите че колите им са самолети

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •