Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 40

Thread: Тиграта Куршум

  1. #16
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Абе защо се пъхате тука при големите да не сте някакви мазохисти, нали си има Опел форум и Тойота и т.н. С най-добри чувства

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  2. #17
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by isoiso
    Абе защо се пъхате тука при големите да не сте някакви мазохисти, нали си има Опел форум и Тойота и т.н. С най-добри чувства
    просто си чета форумаи случайно се натъкнах на тема свързана с мойта кола

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    166

    Default

    Не знам за к'во изобщо им обръщате внимание на дечковците с "мноо бегащите"коли
    1.Тигрите(а и всички хлопели)са пълен та..к сток.Те затва и винаги ги "човъркат"
    2.Къв к.р дирите у алфа форума заядливи комплексарчета .Хвалете се из вашите си форуми на кой му е по-малко ръждата и т'ва е
    3.Алфа като са правили спортни коли другите са се чудили що е то ДВГ
    145 1.6boxer

  4. #19
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by ivelin
    2.Къв к.р дирите у алфа форума заядливи комплексарчета .Хвалете се из вашите си форуми на кой му е по-малко ръждата и т'ва е
    ДВГ


    сигорно аз съм написал тая тема и аз се заяждам :

    а за ражда несъм чувал по тигрите явно са избягали от нея

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by gaidata
    Quote Originally Posted by thecleaner
    гайда що не се кръстиш тигър ми гайда ммммммммм може да те бият като гайда и затова си с тоя ник
    например ще си Tigra -Boxer killer
    по тъпо изказване небях прочел досега чесно преди няколко месеца имаше 1 със същата алфа като твоята и ме гледа че се пускам и дойде при мене и вика аи дасе пробваме с алфгата викам му колко коня е и подигравателно ми вика 100 тина и са смеят тия които бяха с него.викам му добда след гонката гледаше като ваксинирана кокошка като го попитах после пак колко коня е се зарадва и ми вика 129 или нещо от рога след това аз му казах подигравателно дая закара на росен чанев (отпадаци)абе който е от сливен ще разбере
    когато имаш път към Сф ела да ме прескочиш ако не те бия лично ще си купя Тигра и ще си продам Алфата но ако те бия искам да си
    сложиш аватари във всички форуми каквито искам аз и ще ти залепя една емблема да мястото на твойта емблема става ли
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  6. #21

    Default

    Както е тръгнало тая Тигра май ще стане най-извесната и обсъждана кола в тоя форум А уж е АЛФА форум
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  7. #22
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    в софия в това движение и с колело небих дошъл. като има сливен драг рацин съберете се и елате хем ще гледате хем ще си направите сверките с другите марки автомобили неговоря само за опел ами хонда,фв,ауди докарайте и най бързата алфа и пак ще си говорим

    http://vbox7.com/play:b2e510dc изкарайте някоя да конкурира ауди нали са едни от първите правили спортни коли ....

  8. #23
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    ауууу почнахме да се хвалим с чуждото

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by gaidata
    в софия в това движение и с колело небих дошъл. като има сливен драг рацин съберете се и елате хем ще гледате хем ще си направите сверките с другите марки автомобили неговоря само за опел ами хонда,фв,ауди докарайте и най бързата алфа и пак ще си говорим

    http://vbox7.com/play:b2e510dc изкарайте някоя да конкурира ауди нали са едни от първите правили спортни коли ....
    Сливен драг рейс хаха къде ще се бутаме по селата за да се дърпаме + тва зависи с ква кола си се дърпал щото то може да са и умрели 50 коня на тая кола... според мене си се филмирал с тая тигра неискал да си купува 166 щото тая му била малка ... купи си тогава неква скъпа малка кола нали си некаф тарикат можеш си купиш всичко закво се возиш в тигра ходи в опел форума като нямаш алфа и нете кефи марката като цяло немие ясно кво дириш тука?
    Alfa Romeo 146 1.8 16v '98 144 hP , Audi a6 2.5tdi 180 ks 4x4

  10. #25
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by fnt
    ауууу почнахме да се хвалим с чуждото
    ами май на там отиде работата отначалото на темата,,,, и аз почнах щото се надъхват хора с по мощтни коли а мишките си малчат с 1.6 сток ...прочетете в опел форума 1.6 екотек наи куция мотор и пак ви е срах

    ами кефа се много като се нервите на серго алфата мисля че нее умряла с 50 коня все пак е била аммм при БОБО на ремонт.

  11. #26
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Аз лично не виждам някой да го е страх да се пусне с теб. Карал съм тигра 1.6 и не е кой знае какво (без да те обиждам). Не е мой тип кола.

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  12. #27
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by fnt
    Аз лично не виждам някой да го е страх да се пусне с теб. Карал съм тигра 1.6 и не е кой знае какво (без да те обиждам). Не е мой тип кола.
    разбирам те несъм казал че са нещо като возия има си екстрички визия и ми върши работа. ами добре неги е страх но само пишат апак несе навиват ... има едно момче от сливен влиза във форума нз какво сее наплашил като го карах на лети6тето дасе пускаме вика като няма хора друг ден и така нататъка trouble това е още 1 и той нее навит спокойно от 1 път нищо няма да и стане от личен опит ти казвам.
    аммм аз отивам на гонките че мина вече 1 часа вии стойте на компиутрите и се надъхвайте

  13. #28
    Black Shadow trouble's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Сливен
    Age
    45
    Posts
    1,155

    Default

    Quote Originally Posted by gaidata
    Quote Originally Posted by fnt
    Аз лично не виждам някой да го е страх да се пусне с теб. Карал съм тигра 1.6 и не е кой знае какво (без да те обиждам). Не е мой тип кола.
    разбирам те несъм казал че са нещо като возия има си екстрички визия и ми върши работа. ами добре неги е страх но само пишат апак несе навиват ... има едно момче от сливен влиза във форума нз какво сее наплашил като го карах на лети6тето дасе пускаме вика като няма хора друг ден и така нататъка trouble това е още 1 и той нее навит спокойно от 1 път нищо няма да и стане от личен опит ти казвам.
    аммм аз отивам на гонките че мина вече 1 часа вии стойте на компиутрите и се надъхвайте
    Ти сега като мойта кола е 1.6 и изгоря от желание да се дърпаме.... По ще ме навиеш да идем на кръчма някой ден, отколкото да се дърпаме на летището...Надявам се, че има все пак някой с 1.6, който ще откликне на желанието ти...Аз против теб нямам нищо и ти желая успех в гонката, а когато има време за ракия свирни
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Черната Сянка
    Fiat Brava 1.6 16V ELX '97

    Fiat Brava 1.4 12V SX '98 - ex

  14. #29
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Аз па със стария боксер 145 1.6 се дърпах с Корса 1.6 16в и треа ти кажа че вървяхме заедно,само над 150 вече ме дърпаше

    П.С.Ако искаш ша дода да та дръпна на задна
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  15. #30
    щар по щар gaidata's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    сливен
    Age
    24
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    Аз па със стария боксер 145 1.6 се дърпах с Корса 1.6 16в и треа ти кажа че вървяхме заедно,само над 150 вече ме дърпаше

    П.С.Ако искаш ша дода да та дръпна на задна
    ниидей чи задните им много слаби

    със серго преди като се пускахме се нареди 1 със 145 1.6 боксер повярвай ми разликата беше огромнаа тоя боксер беше на светлинни години от нас... нека той каже а корсите са 109 коня и са по леки от тиграта яжно ония нее разбрал че се дърпате....

    trouble и аз няма нищо лошо към теб просто си търся човек с такава кола и се сетих за теб може и гонка и после който падне да черпи на кръчмата

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •