Results 1 to 6 of 6

Thread: ВЪПРОСЧЕТА ОТ НОВ МАНЯК НА АЛФА 156

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    БЪЛГАРИЯ
    Posts
    1

    Default ВЪПРОСЧЕТА ОТ НОВ МАНЯК НА АЛФА 156

    Здравейте на всички , казвам се Диан и имам малко въпросчета .
    много скоро мисля да се сдобия с алфа 156 1.8 бензин , решил съм да обиколя всички къщи в София и да се надяваме че ще си харесам нещо.
    Въпросът ми е ,каква е долу - горе средната цена на алфа 156 1.8 бензин ако всичко е що годе добре , до колкото може да е на кола 98-2000г.

    От Бургас съм и не съм много запознат с цените в София но съм чувал от доста хора че има доста интересна разлика .


    Благодаря предварително поздрави на всички маняци с алфонзо.
    8308

  2. #2
    Старши алфист zimin's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Cape Verde
    Posts
    556

    Default

    ми то цената зависи от търговеца.те повечето нищо не разбират от коли и купуват на външен вид.цените са от 7 до 10 хиляди по мои наблюдениа.
    има много теми с въпроси за покупката на алфа 156.поогледай се из форума и ще видиш доста интересни теми с "указания" какво да гледаш по колата. и най вече ти е нужен късмет
    аз също съм от бургас

    а да и щях да забравя!!! не ходи в дупница! отидеш ли 100% си излъган

  3. #3

    Default

    Ми разгледаи из Мобилето, Аутохопа(моята там я видях) - цени различни, надявай се да ти излезе късмета......дали ще е в Дупница, горубляне, или където и да е, мошинниците са навсякъде.....гледай маркировката на прозорците, в 95% от случайте винаги обявяват колата с 1 година по млада, и в 95% от случайте марк. на прозорците не лъжат......не гледай километрите, а общото състояние......поне 3-4-5-6 стотачки ще ти трябват след това за консумативи.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Бе тури го хиляда
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  5. #5

    Default

    98г трудно са над 7000лв, а 2000 може да достигнат и 9000лв!

    Alfa 156 2.0ts НЯМА Я ВЕЧЕ, Alfa 145 1.6 Boxer И НЕЯ, Alfa 145 1.6ts И НЕЯ

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bulgaria
    Posts
    54

    Default

    Колега, какво измисли с тази алфа? Давай да взимаме по една и да приключваме :P . Моята трябва да е от Австрия и то само от представителство. Дайте някой сайт за Австрия. Ще се набутам - гаранция. Въпросът е с колко . Тук ако е за 7, там ще е за близо 8 хил. лева...
    Радвай се на това, което имаш, докато работиш за това, което искаш.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •