Results 1 to 6 of 6

Thread: Къде се намира номера на двигателя?

  1. #1
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default Къде се намира номера на двигателя?

    Не мога да намеря номера на двигателя на алфата 1.8 ТС. Къде се намира знаете ли? В големия талон пише, че няма номер.

    И на други коли така съм виждал да им пише в таоните и най-често става така заради това, че в кат не могат да ги намерят и пишат, че няма. А ми трябва за да си поръчам ремъците и ролките. По каталога за моята кола дават два вида ремъци с различен по брой зъби и ми искат този номер в магазина за да разберат кой точно ремък е за мен.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #2

    Default

    Значи аз като ходих моята алфа да я регистрират и преглеждат нема да ти разпраам в кви филми се вкарах за тоя номер на двигателя....той се намира на една метална плоцхка която е под некви маркучи нз от кво то4но от пред на двигателя и треаше да ровя със сламки,пръчки,парцали.за да почистя плочката за да се види номера...ужас...а има и някои номера които просто са изтрити(те са издълбани цифрите на плочката)и просто няма номер тогава.
    156 2.4jtd 170+к.с.(remap) 2001г. Sportwagon -EX
    Brera 2.4jtd 200 + к.с.

  3. #3
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Къде е тази плочка?

    На снимката вижда ли се?

    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Чирпан
    Posts
    112

    Default

    Quote Originally Posted by oem
    Къде е тази плочка?

    На снимката вижда ли се?

    здравей колега. значи плчката не се вижда така отгоре.тя се намира под макуча, до колекторите.кадето сам отбелязал на снимката. в първия момент на плочката имаш чуството че няма номер, но има. той номера- или по-точно числата са точковани на плочката. като се изчисти добре, се чете. успех.
    Екшън Мен - Чирпан
    Алфа Ромео 156 2.0 155 к.

  5. #5
    започва да се пристрастява Tr0ubl3's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    31

    Default

    И аз помня,че голямо ровене и търкане падна По въпроса колега случайно, ако пазиш митнически декларации или копие от предишния талон би трябвало да ти свършат работа
    145 2.0 QV

  6. #6

    Default

    Дай ми номер на рама на ЛС или ми пиши на ICQ и ще ти кажа номера на двигателя ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •