Results 1 to 7 of 7

Thread: евтини горни носачи TRW

  1. #1
    156 1.9 jtd cuiceka's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Стара Загора
    Posts
    157

    Default евтини горни носачи TRW

    здравейте , попаднах на един сайт с носачи ТРВ на половин цена от реалната , някой има ли наблюдения за този сайт http://www.mister-auto.bg/bg/alfa-ro...opt_eq=true&e=
    alfa romeo 156 1.9 jtd

  2. #2

    Default

    Аз съм си купувал от там. Даже в момента съм с 2 горни носача от там. Идват опаковани с логото на марката и щамповани с нея. Сайта не е измамен. Можеш да пазаруваш спокойно, но нещата идват от Франция. 4-5 дена с екпресна доставка и 10 с обикновенна.

    П.С. Само да те поправя... Това там е реалната цена, тук е нереалната в България.

  3. #3
    156 1.9 jtd cuiceka's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Стара Загора
    Posts
    157

    Default

    Благодря ти колега,предстои ми смяна на горни носачи и затова исках да разбера да ли са реални цените,ти доволен ли си от твоите за сега?
    alfa romeo 156 1.9 jtd

  4. #4

    Default

    И Аз колега,ще си звема цял комплект от мистер-ауто!

  5. #5
    започва да се пристрастява NINONENO's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Пловдив
    Posts
    52

    Default носачи

    колеги в ebay комплекта е още по евтин от този който е в този сайт,аз мисля от там да си поръчам,но незнам колко е доставката.

  6. #6

    Default

    И аз си купих моите от там. Ето снимки: http://imgur.com/a/dFrjF#7

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by cuiceka View Post
    Благодря ти колега,предстои ми смяна на горни носачи и затова исках да разбера да ли са реални цените,ти доволен ли си от твоите за сега?
    Много съм доволен. И да ти кажа имам по-голямо доверие на частите от Франция отколкото тези в България... на дали ще ми пратят по-голямо менте от тука... но за сметка на това ще е по-евтино.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •