Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 68 of 68

Thread: вече съм на газ

  1. #61
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    вече съм с нов въздушен филтар и с нови свещи на1000км на заем от приятел за проба ако отново бумка...................

  2. #62

    Default

    Еей, колега само ти гледам темите и се чудя що се вкара в тая беля? Направо се отказвам от шибаната газ.

  3. #63
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour
    Еей, колега само ти гледам темите и се чудя що се вкара в тая беля? Направо се отказвам от шибаната газ.
    колега радвам се че ги гледаш но и ги запомняй защото голям х- й те чака,това за кабели и свещи си е жив т- ак просто не сме случили на стока.има 1 приказка- икономията е майка на мизерията а мизерията е майка на разврата нещо като в БГ случаите.някой от форума преди време ми каза че ще мина през кабели,свещи,ланди ,манди и куп кинти и на края ще имам 1 трофей в багажника явно човечеца е бил прав.има поговорка пак БГ не питай старило а ПАТИЛО тука има много вярно.дано не съм прав това е кола с 8проклети свещи за които продавачите в магазините се щашкат като им кажа,тоест кола с 2на защита от лоша искра а говорим за пробив или нещо подобно.сложих ги на пежайката ей направо не дава да врътна ключа и пали а наща алфа се еб--ва.

  4. #64
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    колкото и налудничево да прозвучи започвам да си мисля че вариатора бърка цялата работа,от него губи мощноста и при подаване на газ се затормозява мотора докато влезе в обороти и не прави достатачно добро изгаряне и съответно гърми.с новите свещи съм нее гърмяла но ме е страх да я изфорсирам за да не гръмне,иначе сякаш не трака толкова много апък...

  5. #65

    Default

    Колега аз също съм от Шумен и искам само да те питам в кой сервис ти монтираха АГУ-то?

  6. #66

    Default

    Не разбрах каква е газовата уредба, обикновена или с газов инжекцион.

  7. #67
    Запален алфист filip_gad's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    120

    Default

    Колеги, като чета какви проблеми пукания и т.н. имате направо съм в потрес. Не, че ме очудва това, че има много некадърни майстори из цялата ни татковина ....
    аз вече около 4 месеца съм на газ и нямам абсолютно никакви проблеми със газта. С газов инжекцион съм и колата направо си лети .. дори мога да кажа, че ми работи малко по-добре отколкото на бензин. Така, че проблема не е във това, че карате на газ, а е във скапаните майстори ...
    146 1.4TS `98 + LPG BRC Flying injection

  8. #68
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by kapralov
    Колега аз също съм от Шумен и искам само да те питам в кой сервис ти монтираха АГУ-то?
    здрасти колега,при военния инжинер Димко Димков,слагай не се страхувай,ако всичко ти е наред нямаш ядове.мислех си че е от майсторите но не е само от тях,1ни свещи и всичко си дойде на мястото.успех

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •