View Poll Results: Къде и кога да се провеждат Варненските Алфа сбирки?

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Морска гара, 16:00 часа (бмв примерно местят в 14:00)

    14 48.28%
  • Друго място, 15:30 часа

    10 34.48%
  • Все ми е едно, ще продължа да идвам

    5 17.24%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 54

Thread: Дискусия (анкета) за място и час на Варненските срещи

  1. #16
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Паркинга под Терапията на Околомръсното е доста голям. Няма, и няма да има туристисти ... Освен ако не дойдат специално за срещата, да видят хубави коли ... Колкото до Военна, Гранична и други милиции - за тях не мога да Ви гарантирам ще дойдат ли или не... Колкото до бирите - така и така отиваме на друго място да ги пием. Традициите не са това, което бяха!

  2. #17
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    КОЛЕГИ;приемате ли прешълци като мене във вашият клуб,че в Шумен много Алфи но маняци почти никакви.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  3. #18
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик asia's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    695

    Default

    Това за паркинга на терапията звучи добре

    и аз мисля, че Морска гара е малко тесничка за Алфите при все, че последно когато бях там не бяха и много колите.
    alfa 146 1.9 JTD - най-красивата
    alfa 155 - 1.7 TS - гордостта на мъжо ми

  4. #19
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by Xtrim7
    КОЛЕГИ;приемате ли прешълци като мене във вашият клуб,че в Шумен много Алфи но маняци почти никакви.
    Разбира се че си добре дошъл колега. Аз се опитвам да навия и още един твой градски с една Либра, който упорито се дърпа, ама що има и други желаещи, най вероятно ще се навия да дойде и той

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  5. #20
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by pinifarina
    Quote Originally Posted by Xtrim7
    КОЛЕГИ;приемате ли прешълци като мене във вашият клуб,че в Шумен много Алфи но маняци почти никакви.
    Разбира се че си добре дошъл колега. Аз се опитвам да навия и още един твой градски с една Либра, който упорито се дърпа, ама що има и други желаещи, най вероятно ще се навия да дойде и той
    Якажи кой е той,че може и да е колегата ми-със синя ЛИБРА,но пък и те са малко във града.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  6. #21
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by Xtrim7
    Quote Originally Posted by pinifarina
    Quote Originally Posted by Xtrim7
    КОЛЕГИ;приемате ли прешълци като мене във вашият клуб,че в Шумен много Алфи но маняци почти никакви.
    Разбира се че си добре дошъл колега. Аз се опитвам да навия и още един твой градски с една Либра, който упорито се дърпа, ама що има и други желаещи, най вероятно ще се навия да дойде и той
    Якажи кой е той,че може и да е колегата ми-със синя ЛИБРА,но пък и те са малко във града.
    Неговата е сиф металик комби 2.4jtd. Работи в Рено-Дачия - новият сервиз на ришки проход

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  7. #22
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by pinifarina
    Quote Originally Posted by Xtrim7
    Quote Originally Posted by pinifarina
    Quote Originally Posted by Xtrim7
    КОЛЕГИ;приемате ли прешълци като мене във вашият клуб,че в Шумен много Алфи но маняци почти никакви.
    Разбира се че си добре дошъл колега. Аз се опитвам да навия и още един твой градски с една Либра, който упорито се дърпа, ама що има и други желаещи, най вероятно ще се навия да дойде и той
    Якажи кой е той,че може и да е колегата ми-със синя ЛИБРА,но пък и те са малко във града.
    Неговата е сиф металик комби 2.4jtd. Работи в Рено-Дачия - новият сервиз на ришки проход
    Ааааа...той ми е бившия колега,работихме заедно преди да отиде в Рено-Дачия.Той си я взе преди около месец.Абе общо взето сме си фенове на Италянските колици,а бившия колега стана в последствие.
    Като има повечко време мога да се постарая да се видим всичките на вашите срещи и да се запознаем.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  8. #23
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist
    Паркинга под Терапията на Околомръсното е доста голям. Няма, и няма да има туристисти ... Освен ако не дойдат специално за срещата, да видят хубави коли ... Колкото до Военна, Гранична и други милиции - за тях не мога да Ви гарантирам ще дойдат ли или не... Колкото до бирите - така и така отиваме на друго място да ги пием. Традициите не са това, което бяха!
    Това за терапията и аз го бях предложил но някой спомена и за други клубове които се събирали там . Не е лошо да се провери кой и кога се събира там (ако евентуално се приеме) . Иначе може би само там можем да се съберем повече коли , а и е тесен паркинга и не става за дрифт
    което е добре дошло с така наболелия проблем . Часът на срещите можем да си го оставим както си е по традиция но мястото ни е проблем сега .
    Паркингана Булавто също е едно добро предложение , били сме там и знаем как е , а бира и картофи в района колкото искаш
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  9. #24
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Пракинга на Терапията се използва от Клуб Волво всяка първа неделя от месеца от 13,00ч, което не възпрепятства нашия график. За други клубове, използващи този паркинг, аз не знам. Естествено, ако има други предложения за подходящи места, са добре дошли да ги обсъдим... Паркинга Булауто също е вариант, според мен не е толкова голям, но може и да свърши работа ...

  10. #25
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Ми да пробваме на Терапията. Само дето за бира в Аспарухово ще стане далече
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  11. #26

    Default

    Друго предложение е паркинга който е в ляво като се слиза долу на крайбрежната алея
    Alfa 145 1.8 TS '97

  12. #27
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Varna
    Posts
    31

    Default

    Здравейте и от мен колеги,реших и аз да изкажа мнение макар и рядко да присъствам на срещите,но и след тези изпълнения с БМВ-тата започнах да се отказжам,но мисле че това изместване от морска гара трябваше да стане отдавна,поради няколко причини:
    1.Лятото знаете за какво става въпрос като има хора по плажовете и заведенията,също така и ако има кораб.
    2.Сега може да са БМВ и Хюндай,но доколкото знам на опелите,голфаджиите също там ходят.
    Много станахме на клона а мисля че има много места където можем да провеждаме срещите,има няколко полигона,паркинга на Метро,също така на Почивка до гимназиите не е лошо място.Така или иначе часа скоро ще се смени,но не мисля че това ще ни помогне,затова аз съм за преместване от мястото на срещите!!!
    Mercedes Benz E200
    146 1.9 TD

  13. #28
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик asia's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    695

    Default

    Quote Originally Posted by chokos
    Здравейте и от мен колеги,реших и аз да изкажа мнение макар и рядко да присъствам на срещите,но и след тези изпълнения с БМВ-тата започнах да се отказжам,но мисле че това изместване от морска гара трябваше да стане отдавна,поради няколко причини:
    1.Лятото знаете за какво става въпрос като има хора по плажовете и заведенията,също така и ако има кораб.
    2.Сега може да са БМВ и Хюндай,но доколкото знам на опелите,голфаджиите също там ходят.
    Много станахме на клона а мисля че има много места където можем да провеждаме срещите,има няколко полигона,паркинга на Метро,също така на Почивка до гимназиите не е лошо място.Така или иначе часа скоро ще се смени,но не мисля че това ще ни помогне,затова аз съм за преместване от мястото на срещите!!!
    Първо и аз си помислих за паркинга на Метро но уикенда не знам май ша е малко натоваренко там. Макар че сигурно ще се намерят 3-4 реда празни за нашите красавици трябва да се пробва
    alfa 146 1.9 JTD - най-красивата
    alfa 155 - 1.7 TS - гордостта на мъжо ми

  14. #29
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    ВАРНА
    Posts
    65

    Default

    до колкото знам на паркинга на терапията май се събират vw форума също така- ще разпитам кои дни и в колко часа. А на паркинга- стария полигон на почивка (под хотел тексас) вчера се бяха събрали пежо клуба..
    Alfa Romeo GTV 2.0/ 16 1997

  15. #30
    кукурингин iee's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Age
    44
    Posts
    373

    Default

    На паркинга на Метро със сигурност ще има достатъчно място, пък и е идеално за популяризиране на срещите
    Типо 1.4i.e. ex, Punto 1,9JTD. ex
    Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm. ex Lancia Musa 1.4 16v Auto ex
    JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex; BMW X3 3.0 Auto

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •