Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Конзолата с копчетата за ел. стъкла...

  1. #1

    Default Конзолата с копчетата за ел. стъкла...

    .....някой знае ли откъде мога да си намеря цялата конзола с четирите копчета за сваляне на прозорците, на шоф. врата.....само едното бачка, и това е единственото в купето дето трябва да се оправи......
    На Мареата имах проблем с едното, с малко поксиполче оправих нещата, но тука трите са им счупени явно пластмасовите държачи и не бачкат, а много време ще ми отнеме......
    Предполагам по автоморгите да търся някоя 156-ца??????
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #2

    Default

    Пиши на колегата nikola nikolov

  3. #3

    Default

    Писах уж......ще трябва да се ослушвам ако някой продава алфе на части....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    земи го разглоби така и така ще го сменяш токувиш си го опраиш,може дае дреболия
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    70

    Default !!!

    Здравей,
    звънни на 0898468822 вчера от него си купих фар и топка за скоростния лост.Алфата се продава на части и е с 4 ел. стъкла.
    Айде успех

  6. #6

    Default

    мерси....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #7

    Default

    като си смениш цялото,дай ми едното копче,че на мен ми е счупено само едно
    Alfa Romeo 156 2000 TS 155k.s.

  8. #8

    Default

    Казаха ми че из магазините за части за италианки продавали копчетата само - така че май ще взимам само копчета - тя конзолата си е здрава......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #9

    Default

    купили си копчета о от каде и колко,че аз проверих на две места и там нямаше?.
    Alfa Romeo 156 2000 TS 155k.s.

  10. #10

    Default

    Убих се да търся, но никаде - сега ще ги побългарявам - понеже само копчетата са счупени, а не ключа под тях ще направя нещо с каноконлит.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #11

    Default

    намерих един пич с четери здрави,на мен ми трябва едно,такаче ако искаш може да измислим неще?
    Alfa Romeo 156 2000 TS 155k.s.

  12. #12

    Default

    Никакви проблеми - кажи колко им иска, и ако е нещо приемливо направо ще взема останалите.....само едно ми остана да побългаря, но ще е добре да имам резерва.......ако тоя пич има и светлоотразителя на задната броня - десния цена няма да има......пиши ако има разлитие по въпроса.....заинтересуван съм....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  13. #13

    Default

    извинявай че се забавих с отговора,но...това е тел. на пича 0896873928,колата се намира в Костинброд и я дава на части,той има копчетата и би могъл да ти дате цялата конзола ако искаш,а на мен ми трабва само едно копче така че може и от задноте да е.
    Alfa Romeo 156 2000 TS 155k.s.

  14. #14

    Default

    Ми дефакто вече ми трябва само едно, за задните джамове че ги прехвърлих тях отпред, и задния светлоотразител на бронята.....
    Мерси за инфото?
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #15
    МалоУмник Ladjov's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    369

    Default

    За да не отварям нова тема ще ползвам тази . Колеги и на мен ми замина едно от копчета и сега ми се налага да свалям конзолата. Понеже ме е шубе да не счупя някоя крехка пластмаса да си питам .
    Как се сваля въпросната конзола на шофьорска врата ? И трябва ли да се сваля цялата кора на вратата ?
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD CF3 115CV {06.01г.} Progression / Limited edition (I) My love

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •